Şimdi Ara

Mediamarkt ta faturasızdan faturaliya geçene 1000 dk ve SMS + 10 GB : 29 Tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün mediamarkt mağazasında( Ankara Optimum AVM de) Türk Telekom standında böyle bir kampanya vardi. Kendim BİMcell kullandığımi belirtip geçip gecemeyecegimi sordum. Gecebilecegim yanıtını aldım. Bugün belki gidip faturaliya geçiş yapabilirim. Daha fazla detay bilmiyorum. Bilgi amaçlı paylaşmak istedim

İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütün mm larda var mı acaba kampanya?

• bende merak ettim lanet avea türkselle yarışıyor
  • İyimis fiyat

• illa faturasızdan mı geçmek gerek? Başka operatörden hat taşıma da geçerli mi bu ücret?
  • Şimdi bende bimcell kullanıyorum ve bu pakede geçmek istiyorum ama acaba 29 TLnn içinde vergiler dahil 29 tl mi yoksa vergiler hariç baz fiyatmıdır ?
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Faturasızdan geçişler için olduğu soylendi

• Hocam bende geçiş yapacaktım ama fırsay bulup gidemedim. Soruna net cevap veremiyorum o yuzden

• Bu kampanyayı biz teklif edersek ancak oluyo diyolar.biraz önce aradım.bizim istememizle yapılöıyomuşş.hattımıza tanımlanmış veya kendileri tarafından sunulması halimde geçiliyomuş.

• Bende bu tarifeye geçmek isterdim fakat çekim çok kötü evde kimse ulaşamıyor aradım baz istasyonu iptal olmuş yeni baz istasyonu dikeceğiz ancak izin vermiyorlar dediler başka hatta taşıyacağım

• 02.10.2017 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

ayrıca bence faturalı hatlar çok tehlikeli. nette gezinirken bile tık diye tl geçiriyorlar bir keresinde kardeşim araba ile bir şey sorguluyordu plakayı yazdı internet üzerinden sandık tık diye faturaya itelediler . arkadaşımı türkcell aradı bilgi yarışması için bedava GB kazanmak için 1 e basın dedi bastı tık 5 10 tl bir şey kitlediler ingilizce yarışmasıydı benimde ingilizce idare eder bas dedim bastı aylık bilmem kaç tl ye yarışmaya abone oldunuz dedi tık diye itelediler hemen . meğer yarışma paralı hediye parasızmış mobil ödeme dolandırıcılığını hiç yazmıyorum. net vermesine aldanmayın bence . insan nette gezmeye bile korkuyor

• Tarifeye geçen var mı?
    Bimcell kullanan herkese açık mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakanizm

Tarifeye geçen var mı?

Bimcelli geçebiliyor mu

• Ben 2000 yılından beri 17 senedir faturalı hat kullanırım hiç sorun yaşaMaDım.

Genelde kullanabileceğim kadar kotalı internet paketi alırım. Aldığım internet paketini ortalama %90-95 oranında kullanırım.
  • bu tarifenin yurtdışı kullanımı nasıl oluyor bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 52radikal

quote:

Orijinalden alıntı: Hakanizm

Tarifeye geçen var mı?

Bimcelli geçebiliyor mu

Mail attım. Aradılar. Bimcell'liler geçemiyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.