Şimdi Ara

Mediamarkt Digiturk Lig tv kampanyası 449 TL(Avea koduyla) + Bonuslulara %10 indirim (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
15
Favori
31.860
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu paketin son kullanma tarihini uzatamıyor muyuz acaba
  • daha iyi kampanya gelirmi diye beklemeye mi alsam acaba ,hb kampanyasınıda görünce 2 arada 1 derede kaldım
  • Çanak bedava mı acaba ? Bizde Türksat'a dönük bir çanak var. 2 televizyon olduğu için biri Türksat biri Eutelsat olmalı. Yeni çanak takıyorlarsa yararlanmak istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben mevcut ligtv,spor extra ve film paketi abonesiyim, digi plus kullanıyorum. 87 tl ödüyorum. 3 şubatta ligtvnin taahhüdü bitiyor. bir sorum olacak bilgili arkadaşlara. mediamarkttan alsam bu pakedi benden sadece spor extra ve film paketinin parasını mı alacaklar aylık olarak (plusı ücretsiz verdiler) ve ayrıca şampiyonlar paketini yükseltebiliyormuyuz?
  • forumdan bir arkadaş vasıtasıyla woops şifresi edindim ve 453 tl den satın aldım, garanti link de kullandım...digitürk müşteri hizmetlerini aradım ve süper lig paketine(tüm maçları içeren paket) geçiş yapıp yapamayacağımı sordum. 5 tl farkla geçebileceğim söylendi.şu anda 68 tl ödüyorum ve 3nisanda taahhüdüm dolacak.3 marttan sonra arayıp digiturk müşteri hizmetleriyle görüşüp 3nisandan itibaren geçerli olacak şekilde mediamarkt paketini devreye sokturacağım ve aylık 5 tl farkla süper lige devam edeceğim.yeni yılda kullandığım pakete zam gelmiş 80 tl olmuş..mediamarkt ile 33 tl+5 tl ye 38 tl aylık maliyetle %50 net indirim elde etmiş olacağım.
    daha önceki hepsiburada-vestel kampanyasında son aktivasyon 31.12 idi ve 3 ay daha taahhüdüm olduğundan aylık 68 tl den 204 tl yi mecbur ödeyecektim. üstelik 216 tl indirim veriyordu mevcut aboneye.yani cazip değildi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilmavi

quote:

Orijinalden alıntı: noname0056

quote:

Orijinalden alıntı: asilmavi

quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Yok konu açılmıştıda çok çabuk bitti..
    http://forum.donanimhaber.com/m_85652989/f_//tm.htm#85652989

Mediamarkt Digiturk Lig tv kampanyası 449 TL(Avea koduyla) + Bonuslulara %10 indirim

2013'ün en bomba fırsatıydı bence ihtiyacı olanlar için,

Haber veren arkadaşa çok teşekkür ediyorum tekrardan

zırt pırt bunu koyupta mılletın moralını bozmaya gerek var mı? fırsatı kaçıran kaçırdı zaten daha ne üsteliyorsunuz ki?

Kardeş digitürk ile ilgili fırsatları konuşuyoruz, amacımız moral bozmak değil elbet. Ama bizde o kadar fırsat kaçırdık ki kimseye ya yazmayın diye kızmadadık yani

+1

• Arkadaslar aveali degilim woops sifresi olup ozelden yardimci olabilecek bir arkadasa minnettar olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • woops tarifesinde olup bu kampanyadan yararlanmayacak bir arkadaş pm atarak yardımcı olursa çok makbule geçer..
  • Arkadaşlar bir konuda kimse cevap vermiyor. 25 , yaşından büyüğüm, woops abonesi olabilir miyim?

• Pesin fiyatina taksit oluyor mu simdi?

• arkadaşlar woops sıfresı gonderebılecek bırı var mı??yardımcı olursanız sevınırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

Evet,eminim. Sizin kastettiğinizi biliyorum. Eskiden gönderilen kartın üzerinde aktivasyon ücreti yazmıyordu,yani yoktu. Ama bu yeni paketlerde 30 TL aktivasyon ücreti yazıyor. Oradan biliyorum.

Peki siz bu eski paketi aldınız ve şimdi de bu yeni paketten alarak devam mı sağladınız ? Eski paketi alanların iptal ettirip sonra bu paketi tanımlatması gerekiyor diye biliyordum ?
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Arkadaşlar bir konuda kimse cevap vermiyor. 25 , yaşından büyüğüm, woops abonesi olabilir miyim?

kardeşin, çocugun, yiğenin vs yok mu? onlardan birinin TC kimlik numarasını yazıp bi yere gönderiyorsun. direkt woops oluyorsun
  • Arkadaşlar, soru biraz cahilce gelebilir ama.

Bu kutuyu alıp, digitürk servisi ile irtibata geçtiğimizde çanak ve receviar kurulumun yapıyor mu .( 30 TL)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tusinami19

Arkadaşlar, soru biraz cahilce gelebilir ama.

Bu kutuyu alıp, digitürk servisi ile irtibata geçtiğimizde çanak ve receviar kurulumun yapıyor mu .( 30 TL)

Hocam bu satılan kutu değil. Zarf bildiğin. İçinden şifre çıkıyor. O şifreyi digiturk müşteri hizmetlerine söylüyorsunuz onlar da sizin evinize ekip yönlendiriyor. Onlar kutuyla çanakla beraber gelip kurulumunuzu gerçekleştiriyor.
  • bonus linklemeyi aldıktan sonra yapsak olur mu ki?
  • gs li olarak aldık ,umarım ronaldinyoda gelirde aldığımıza değer
  • ÇOK ÖNEMLİ KONU..!!

Arkadaşlar bu paketi mevcut üyeliğimize ekletebiliyor muyuz?
    Mevcut üyeliği ile bu paketi ekleyebilenler oldumu?
    Nasıl yaptınız?

Digitürk'ü aradım bir şey bildikleri yok..!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

ÇOK ÖNEMLİ KONU..!!

Arkadaşlar bu paketi mevcut üyeliğimize ekletebiliyor muyuz?
    Mevcut üyeliği ile bu paketi ekleyebilenler oldumu?
    Nasıl yaptınız?

Digitürk'ü aradım bir şey bildikleri yok..!!

ben az önce aradım saçma sapan konuştular onlar da ne dediğini bilmiyor bilinçsiz insanları müşteri temsilcisi diye oraya koymuşlar.

uzun uzun saçmaladıktan sonra anladığım kadarıyla aktif olan paketimizi iptal edip yada dondurup bu paketten devam edebiliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.