Şimdi Ara

mediamarkt.com.tr telefonlarda indirim kuponları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
15
Favori
16.370
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler geçen ay n11 de 1 gün için 200 tl indirim 111 tl maxipuan 11tl çek ile 1664e geliyodu kendimi tutmuştum fakat bu vergi muhabbeti nedeniyle aldım artık
  • note 4 için var mı arkadaşlar?
  • nicktyler kullanıcısına yanıt
    Senden sonra kontrol ettim benim hesaba da %10 tanımlanmış.

Şimdi bekliyelim bakalım. Umarım stokları yenilerler.
  • Beyler kargolanan varmı? Ben aradım eskiden sıkıntı olmuş bu kampanyada dedim o zaman yogunluktan dolayı alınan ürünlerden stoktan düşmemiş stok sayılarında sıkıntı olmuş o yüzden iptal olmuş şuan bir sıkıntı yok dedi müşteri hizmetleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan0192

Beyler kargolanan varmı? Ben aradım eskiden sıkıntı olmuş bu kampanyada dedim o zaman yogunluktan dolayı alınan ürünlerden stoktan düşmemiş stok sayılarında sıkıntı olmuş o yüzden iptal olmuş şuan bir sıkıntı yok dedi müşteri hizmetleri

dün gece aldığım s6 kargolandı bugün.
  • KPL1507GSM100 bu kuponla Xperia C4 1098 tlye geliyor Xperia M4 aqua 998 tl geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Görkem Berat -- 15 Temmuz 2015; 14:57:33 >
  • twonumber kullanıcısına yanıt
    13-24 temmuz arası
  • SAMSUNG E5 için kod var mı?
  • İPhone 6 plus için var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erkan0192 kullanıcısına yanıt
    sağolasın hocam :)
  • xperia c3 800'e geliyor, sanırım piyasada en ucuz burada

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_SONY-XPERIA-C3-8-GB-Siyah-Ak%C4%B1ll%C4%B1-Telefon,103452,504172,1642090.html?langId=-14

ancak ram 1gb, bence alınmaz

kod: SP1507GSM200

31 Temmuza kadar geçerli diyor
  • g3 için yok herhalde sayfaya girince birşey çıkmıyor htcde çıktı 300tl
  • Teşekkürlerr
    babama iphone 4s 8 gb aldım (: Fakat sadece beyazını veriyor indirimli, siyahını alamadım.
  • g4 kuponunuz varsa söyler misiniz??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 6 Plus kod yok sanırım

• ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    hocam üye girişi yapın ürünün üstende 5-10 dakika durun indirim varsa geliyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalgicc

Teşekkürlerr
    babama iphone 4s 8 gb aldım (: Fakat sadece beyazını veriyor indirimli, siyahını alamadım.

Ne kadar odediniz 4s icin?

• quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

xperia c3 800'e geliyor, sanırım piyasada en ucuz burada

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_SONY-XPERIA-C3-8-GB-Siyah-Ak%C4%B1ll%C4%B1-Telefon,103452,504172,1642090.html?langId=-14

ancak ram 1gb, bence alınmaz

kod: SP1507GSM200

31 Temmuza kadar geçerli diyor

bu linke tıkladım bana da indirim kuponunu verdi ama bu telefon için.. ben g4 istiyorum yav :/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• samsung e7 için indirim kullandır mıyor mu ben mi beceremedim? KPL1507GSM250 kodunu da sonunu 300 yaptığım zaman da önce kod kabul edildi diyor fakat fiyatta değişiklik olmuyor. Daha sonra ödeme aşamasına geldiğimde "İndirim kodunuz "KPL1507GSM300" artık geçerli değil" ve "* Bu indirim sadece kampanya kapsamında geçerlidir. Kısmi iptal / iade durumunda indirim kampanya kapsamındaki ürünler için tekrar hesaplanarak iade yapılır." yazıyor
  • Samsung s3 neo veya grand neo kodu var mi, girdigim kod icin indirim kodunuz kabul edilmistir diyor ama fiyattan dusmuyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.