Şimdi Ara

Mediamarkt acer i3 10. nesil 3999 tl

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.414
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iyi fiyat

• Ekran FHD ve 8 GB RAM olsa..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehiamico

Ekran FHD ve 8 GB RAM olsa..

ah gönül neler istiyor ama yeğen pazartesi eba ya girecek laptop şart

hatta black friday i bekle 1 hafta dedim ama yok mecburuz almaya

• çok iyi de bari ram 8 gb olaydı. 6 7 senedir 8 gb ram kullanyorum hem işyeri hem laptop hem evdeki pc de. şimdi 4 sıkıntı olur gibi

ben en son brnim oğlana masaüstü alıcam karar verdim. evde 22 inç monitör var boşta. 2500 3000 e apu amd li bi kasa alıcam. bi de dandik web cam alıcam bakalım. evdeki hp notebook anırıyor resmen dersin ortasında kendi kendini kapatıyor sıcaktan.i7 i5. nesil işlemci ve 8 gb ram. bi zoom u kaldıramıyor. hp bi daha evime sokmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 21 Kasım 2020; 19:22:13 >
  • 4 GB mantıklı değil. Dun amazondaki laptopu alsaydiniz keşke.

• https://www.amazon.com.tr/dp/B08GQDV1L8/ref=cm_sw_r_wa_apa_i_dlC_TaeUFb8B3524J 15.6inç daha iyi değil mi

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

Hocam bi temizletip termal macununu yeniletirseniz düzelir büyük ihtimalle i7 5. nesil hala gayet geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

Hocam bi temizletip termal macununu yeniletirseniz düzelir büyük ihtimalle i7 5. nesil hala gayet geçerli.

hocam hp nin dandikliği bence. dediğiniz gibi sistem kağıt üzerinde iyi. ama uygulamada rezil. aldığmdan beri öyle bu laptop. süreki ses sürkli problem. ama dediğiniz şeyi de deneyebiliriz de ben anlamam açma işinden .bi yere versek bu iş için kim bilir kaç gün sürer kaç lira ister

• NeMiVaR kullanıcısına yanıt

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B07QQB7552/ref=ox_sc_act_image_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

629 dolar vergi kargo içinde. 4800 gibi bişey yapıyor ama acerden iyidir. Amazonu bekliyorum en son başka uygun bişey çıkmazsa bunu alıcam.

ASUS F512DA-EB51 VivoBook 15 Thin And Light Laptop, 15.6” Full HD, AMD Quad Core R5-3500U CPU, 8GB DDR4 RAM, 256GB PCIe SSD, AMD Radeon Vega 8 Graphics, Windows 10 Home,Slate Gray

• quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

4 GB mantıklı değil. Dun amazondaki laptopu alsaydiniz keşke.

Hocam hızlı bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

çok iyi de bari ram 8 gb olaydı. 6 7 senedir 8 gb ram kullanyorum hem işyeri hem laptop hem evdeki pc de. şimdi 4 sıkıntı olur gibi

ben en son brnim oğlana masaüstü alıcam karar verdim. evde 22 inç monitör var boşta. 2500 3000 e apu amd li bi kasa alıcam. bi de dandik web cam alıcam bakalım. evdeki hp notebook anırıyor resmen dersin ortasında kendi kendini kapatıyor sıcaktan.i7 i5. nesil işlemci ve 8 gb ram. bi zoom u kaldıramıyor. hp bi daha evime sokmam

çevrenizden bir bilgisayarcı bilen birinden yer adı alın. oraya gidin laptopun iç fan temizliği ve termal macun değişimi istediğinizi söyleyin yapsınlar hocam. ben 3 4 sene önce yaptırdığımda 40 tl idi sanırım şimdi bi 80 90ı vardır tahminimce ama yapılması gereken bi işlem bu düzenli olarak. yapılmadığı takdirde laptop düzgün çalışmaz ve bu bakım geç yapılırsa da kalıcı olarak performansı düşer benim fikrime göre. ardından da bilgisayarınıza malwarebytes indirip taratınız. o bilgisayarın bu işi kaldıramayacığını düşünmüyorum. eğer bu işlemlerle hala kaldırmıyorsa pc dediğim bakımın eksikliğinden kalıcı etkilenmiştir diye düşünüyorum. biraz da pcnin dandikliği bence.

bir de laptopu kullanırken altına yükseltici birşey koymanızı ve masada kullanmanızı tavsiye ederim. dizde yorganda falan toz toplar.

yükseklik ise laptopun alttaki hava girişinden daha iyi hava alıp soğuması için. ben iki tarafa mavi faber silgi koyuyorum ekran tarafının sağ sol altına. gözle görülür fark ettirdiğini düşünüyorum bu olayın. umarım sorununuzu çözersiniz bu bilgiler ile.

iyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

çok iyi de bari ram 8 gb olaydı. 6 7 senedir 8 gb ram kullanyorum hem işyeri hem laptop hem evdeki pc de. şimdi 4 sıkıntı olur gibi

alın bir tane güzel termal macun youtube'dan laptop ismi yazıp temizleme termal macun sürme diye aratın.

Sonra ;

Bir tane sandisk ssd alın 230tl

https://www.amazon.com.tr/SanDisk-SDSSDA-240G-G26-SSD-Plus-240GB/dp/B01F9G43WU/

hdd yi cd sürücüsü yerine takma aparatı 17tl

https://www.amazon.com.tr/Alfais-Harddisk-Laptop-Notebook-İkinci/dp/B07HH32QHS/

Nasıl Takılır;

Sonra temiz kurulum yapın canavar olur bilgisayarınız. Şuan 5000 vererek alacağınız laptoplardan iyi olacağına eminim.

• çok teşekkürler bilgiler için

@pyrus apollonir @uskumru

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.