Şimdi Ara

Media Markt TV reyonundayız: Farklı modeller ve özellikleri bu videoda!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asla tek bir ürününü bile al-ma-ya-ca-ğız...

Not: bu mesaj silinip düşünce özgürlüğüne pranga vurulacak mı merak ediyorum.. malum ülkemizde herşey lafta..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefendim -- 13 Mart 2017; 16:55:2 >
  • Ürünler için pek keseme hitap etmediğinden bir şey diyemeyeceğim ama Çalışan arkadaş, mağaza temsilcisi standartlarına göre bayağı bilgili. Keşke tüm mağazalarda danışmanlar biraz teknik detay araştırsa. Hala işlemciye android diyenler mevcut.

• Tv'lerden çok mm ne durumda onu merak ediyorum.

Pek çok tekno market battı,batıyor ekonomi ve dış politikalar yüzünden.

En son Almanya ile de papaz olduk,acaba ülkeden çekilme vs gibi bi durum olur mu?
  • Mobilite yalan oldu sanki...

• Media Markt bu işleri başka yayınlara yaptırsın hedef kitlesi donanımhaberdeki insanlar değil bence...

• millete geçirmeye devam edin .

• quote:

Orijinalden alıntı: hllsing

Mobilite yalan oldu sanki...

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=124731552

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nefendim

Asla tek bir ürününü bile al-ma-ya-ca-ğız...

Not: bu mesaj silinip düşünce özgürlüğüne pranga vurulacak mı merak ediyorum.. malum ülkemizde herşey lafta..

neden olduğunuda söylede millet niye almayacağını bilsin...
  • Bugün mediamarkt den ilk defa alışveriş olarak tv alacaktım çalışanlar çok laubali ben bir soru sorduğumda bana ukalaca cevaplar veriyorlar sanki sokak çocukları gibi konu taa hrant Dink e kadar geldi ben onlarin bilgisini test ettim cok bilgiliymis gibi sanki tvyi onlar yaratmış ama yalan yanlış salliyorlar küçük çocuk olsa karşılarında o bile yalan yanlış bilgi verdiklerini anlar.

Velhasıl kelam ciddiyetsizliklerinin yüzünden teknosaya gittim tv ayni fiyatti normal bir görüşmede oradan tv aldim ciktim. Müşteri memnuniyetinde vatan ve teknosdan sasmayacagim bundan sonra ben sorun yaşamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dere.beyi

quote:

Orijinalden alıntı: nefendim

Asla tek bir ürününü bile al-ma-ya-ca-ğız...

neden olduğunuda söylede millet niye almayacağını bilsin...

https://www.google.com.tr/search?client=safari&hl=tr-tr&ei=DP7GWITiFsKyaYTmnugM&q=media+markt+rezalet&oq=media+markt+rezalet&gs_l=mobile-gws-serp.3..0j0i22i30k1.45752.47162.0.47652.8.8.0.0.0.0.1081.4225.0j2j0j1j0j1j2j1.7.0....0...1c.1.64.mobile-gws-serp..2.6.3545.jFvQJIuiV5E

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatı gördünüz dimi ?

• Aklım hep Fiyatlarda...

• 75''xd94 14 bit derken? 14 bit panelmi var?
  • Mesut bey, televizyon almayı düşünüyorum. Mümkünse Media Markt'a birlikte gidelim, kameranizi da alın. Malûm, çekim olmayınca böyle kibar ve bilgili görevlilerden ziyade apacilerle muhatap oluyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haggard1963 -- 14 Mart 2017; 0:49:23 >
  • 50 farkli model cikarip milleti aldatma yoluna gidiyorlar, umarim Apple bu pazara da girer de guvenebilecegimiz bir marka bulmus oluruz..

• Bu tür ürünlerde magazadan gidip saticidan bilgi alinmamali, genelde hepsi satmak icin tuhaf anlasilmaz bilgilerle kafa karistiriyorlar. En iyisi kisinin kendi arastirip kullanici deneyimlerine bakarak almasi olacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sir_recep

Ürünler için pek keseme hitap etmediğinden bir şey diyemeyeceğim ama Çalışan arkadaş, mağaza temsilcisi standartlarına göre bayağı bilgili. Keşke tüm mağazalarda danışmanlar biraz teknik detay araştırsa. Hala işlemciye android diyenler mevcut.

O ürünleri anlatan kişi beyaz gömlek giymiş bu TV bölümü takım lideri olduğunu gösterir satış danışmanı değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kankim Mesut hocaya sağlam cevaplar vermiş

• Bende zannediyorum orta halli insanların da alabileceği TV ler incelencek.

4 tv tanıtıldı ilk 3'ü 10.000 TL den başlıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.