Şimdi Ara

Media markt Samsung Galaxy s 3 - 1499 tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
39.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal90

quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: engintamer

quote:

quote:

Arkadaşlar bende galaxy s 3 fiyat araştırması yapıyorum ankarada mm lerde fiyat 1699 tl indirim yapılamıyor diyorlar, 1499 iyi bir fiyat, bu fiyata pazarlıkla düşürebiliyor muyuz şimdi?

hangi mağazasına gidip sordunuz hocam siz

Kentpark mm ve optimum mm

valla güzel fırsat ama bazı mağazaların 1499 bazılarının 1699 satması çok saçma.kimi mağazada söyleyince indiriyorlarmış buda ilginç:)ankarada distrübitör garantili 1550 ye bile bulsam alacam

geçen hafta bonus ve axess ,e vatan,da 1588 liraydı

malesef kaçırdım o fırsatı daha iyi bir fırsat çıkmazsa önüme vatanın %25 ini bekleyeceğim mecbur.hatta kahverengi s3ü o fiyata verirlerse süper olur
    ama şeytan da diğer taraftan dürtüyor paralel ithalat al diye ama arada ki fiyat farı çok az olunca biraz daha sabret diyorum kendime1469 axess'e 12 taksit fena değil ama paralel ithalat düşündürüyor
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-i9300-galaxy-s3-16gb-cep-telefonu-beyaz-64520509#product-information

bu arkdaştan ben de alacak gibiyim ama sahibinden.com da daha hesaplı oradı da paralel ithalat değil mi...

• quote:

arkadaşlar MM,nin göztepe insertinde 999 luk htc telefonda Lite ibaresi geçmiyor .bu durumda 100 liralık kulaklık çıkıyormu yani içinden.

alanlar varsa göztepe den bilgilendirebilirlermi bizleri

örneğin beylikdüzü insertinde bariz bir şekilde Lite ibaresi var

kulaklı arkadaşım. Normal ilk seri beats kulaklıklı. Ve cihaz bitti :) Zaten 50 tane stok varmış. Son cihazı ben almış olabilirim. Dediğin gibi lite beylikdüzünde satıldı. Çok iyi fiyata aldım bu telefonu şuan her yerde 1450 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 23 Eylül 2012; 20:09:13 >
  • New york, hongkong vs çoğu şehirde, çoğu mağazada 500 ila 620 dolar aralığında s3'ler fink atıyor'da, gümrük ve vergi olaylarından bilgim yok.
    Getirtsem dil sorunu sanırım yazılımla çözülürde, kararsızım ya
  • Ben yurt dışından gelen bir S3 alacağım.
    Pasaport kayıdı da yaptırmayacağım.
    Öyle kullanan zaten acayip çok.
    Yurt dışında 10 liraya satılan şeye 20 lira veremem, vermem.
  • aldım sattım 100 tl karla hayırlı işler

iyi bekledik ama :D
  • vatanda (ankara ankaramall) bugün 1599 tl idi. MM de 1500 e verildiğini bilince insanın alası gelmiyo yoksa 1600 de iyi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: sailor24

Bugün ümraniye mm deydim, fiyat 1699 tl, elemana insert deki fiyatı söyledim önce haftaiçi geçerliydi dedi, insert ün pazar günü dahil olduğunu söyledim, sonra 1500 den veririm ama sigorta yaptırırsan dedi, o da 150 tl mi neydi , bu ne şimdi ben anlamadım, bir ürünü bi fiyattan verirsin ya da vermezsin..
    "bunu da alırsan veririm" Doğubank da mal mı satıyosun

böyle teklif edilince kötü olmuş tabi git direk mağaza müdürü ile konuşsaydın...

ama bence sigortayıda düşün pahalı bir telefon alsam yere düşürme korkusuyla sigortalatırdım en azından 2 sene kafa rahat olur 100-150 lira ne ki ekranı gitse kimbilir kaç isterler...

• quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bende galaxy s 3 fiyat araştırması yapıyorum ankarada mm lerde fiyat 1699 tl indirim yapılamıyor diyorlar, 1499 iyi bir fiyat, bu fiyata pazarlıkla düşürebiliyor muyuz şimdi?

hangi mağazasına gidip sordunuz hocam siz

Kentpark mm ve optimum mm

valla güzel fırsat ama bazı mağazaların 1499 bazılarının 1699 satması çok saçma.kimi mağazada söyleyince indiriyorlarmış buda ilginç:)ankarada distrübitör garantili 1550 ye bile bulsam alacam

geçen hafta bonus ve axess ,e vatan,da 1588 liraydı

malesef kaçırdım o fırsatı daha iyi bir fırsat çıkmazsa önüme vatanın %25 ini bekleyeceğim mecbur.hatta kahverengi s3ü o fiyata verirlerse süper olur
    ama şeytan da diğer taraftan dürtüyor paralel ithalat al diye ama arada ki fiyat farı çok az olunca biraz daha sabret diyorum kendime1469 axess'e 12 taksit fena değil ama paralel ithalat düşündürüyor
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-i9300-galaxy-s3-16gb-cep-telefonu-beyaz-64520509#product-information

bu arkdaştan ben de alacak gibiyim ama sahibinden.com da daha hesaplı oradı da paralel ithalat değil mi...

sahibinden linkini atabilir misiniz hocam

• peki sakıncası var mı bunun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

peki sakıncası var mı bunun?

cihazın garantisi hakkında bilgi yazmamış satıcı ama avrupa ülkelerinden alınınca 1 yıl uluslararası garantisi olması lazım yine de sorgulamak lazım tabi garantisini.ayrıca pasaport kayıtlı ürünlerde çok sakat işler dönüyor bu pasaport kayıtlarının %90 ı en fazla 6 ay içinde kapanıyor sonra telefonsuz kalıyorsun işin yoksa uğraş dur.
  • dükkan sabit ya hani 7-8 yıllık geçmişimiz var falan yazmış kapanma konusu sıkıntı olur evet onu da sorayım yarın yüz yüze görüşüp almaya çalışacağım...
  • artık şöyle düşünüyorum 400 lira da olsa fazla veririm garantili ürün alırım memleketimden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3çakal

konuştum müsteri memnuniyeti adı altında fiyatlarda oynama olabilrmiş ...

Böyle saçmalık mı olur demediniz mi? Broşürdeki fiyatı bile mağazada
    bulamayan bir müşterinin memnuniyetini düşünmüyor musunuz hiç?
    demediniz mi?
  • Arkadaslar merhaba,

mediamarkt genel merkez çalışanı olarak sorularınızı cevaplayım.

SAtılan tüm ürünlerin stokları eksiksiz olarak vardır ve personele kesinlikle satış yapılmaz.Bir müsteri kampanyalı üründen bir tane harici alamaz.

Mediamarktlar icinde en ucuz Bdüzü media markt satış yapar ve burası en eski,en büyük ve en cok ciro yapan mağazasıdır.

Burada satılan tüm ürünler Darty,Carrefour ,gold ve istanbul bilişimin sattıığı kendi ithalatı garantisi sadece buralarda gecen ithalatcı firma garantili ürün değil RESMİ DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ üründür.Yani aldıgınız ürünün garantisi Trnin heryerinde gecer.

Bilhassa Gsm bölümü Tr deki her yerden daha ucuza ,orjinal ürünü satar.

Kozyatağı yda Ümraniye media markt mağazadalarında,ve diğer tüm elektronik magazalarda yasanan satıs sonrası durumlarda yasanan sıkıntıları yasamazsınız eğer haklı iseniz size yardımcı olmak icin ellerinden ne geliyorsa yaparlar.Zaten haksız isenizde bazıları gibi bagırıp cagırarak is yaptırmayı düsünüyorsanız bunu unutun cünkü buradaki kişiler senelerin verdiği profesyonellik ile size yaklasıyorlar böyle bir amacınız var ise olacak işinizde olmaz..

Hafta sonları inanılmaz uygun fiyatlar cıkar,dogubankdaki kacak yada grey ürün fiyatına buradan orjinal resmi garantili ürünü daha ucuza faturalı ve taksit ile alabilirsiniz.Bilhassa Gsmde kesinlikle haftasonları gitmenizi tavsiye ederim.

Şu an dısarıda 1950 tlye satılan İphone 16 gb 4s i ,Vatanda greyini 1769 TL,DArtyden greyini 1799 TL ye alırken buradan hafta sonu genpa garantilisini 1499 TL ye alabilirsiniz.
    Yada carrefourda 1699 tl den satılan grey samsung galaxy s3 ü buradan 1499 a alabilirsiniz.

GREY=ithalatcı firma garantili ürün=Ürünü siz ithalat ederseniz garantisi siz olursunuz,siz kimsiniz? ahmet mehmet garantili=

Resmi distribütör-Markaların onayladıgı Trnin heryerinde gecerliliği olan garanti.Orjinal ürün
    Bu yüzden Beylikdüzü diğer yerlerden cok farklıdır.

• Ufak bir tüyo buyrun buradan inceleyin.
    http://restposten.mediamarkt.com.tr/store.php?storeId=8
  • quote:

Orijinalden alıntı: turksdata

Arkadaslar merhaba,

mediamarkt genel merkez çalışanı olarak sorularınızı cevaplayım.

SAtılan tüm ürünlerin stokları eksiksiz olarak vardır ve personele kesinlikle satış yapılmaz.Bir müsteri kampanyalı üründen bir tane harici alamaz.

Mediamarktlar icinde en ucuz Bdüzü media markt satış yapar ve burası en eski,en büyük ve en cok ciro yapan mağazasıdır.

Burada satılan tüm ürünler Darty,Carrefour ,gold ve istanbul bilişimin sattıığı kendi ithalatı garantisi sadece buralarda gecen ithalatcı firma garantili ürün değil RESMİ DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ üründür.Yani aldıgınız ürünün garantisi Trnin heryerinde gecer.

Bilhassa Gsm bölümü Tr deki her yerden daha ucuza ,orjinal ürünü satar.

Kozyatağı yda Ümraniye media markt mağazadalarında,ve diğer tüm elektronik magazalarda yasanan satıs sonrası durumlarda yasanan sıkıntıları yasamazsınız eğer haklı iseniz size yardımcı olmak icin ellerinden ne geliyorsa yaparlar.Zaten haksız isenizde bazıları gibi bagırıp cagırarak is yaptırmayı düsünüyorsanız bunu unutun cünkü buradaki kişiler senelerin verdiği profesyonellik ile size yaklasıyorlar böyle bir amacınız var ise olacak işinizde olmaz..

Hafta sonları inanılmaz uygun fiyatlar cıkar,dogubankdaki kacak yada grey ürün fiyatına buradan orjinal resmi garantili ürünü daha ucuza faturalı ve taksit ile alabilirsiniz.Bilhassa Gsmde kesinlikle haftasonları gitmenizi tavsiye ederim.

Şu an dısarıda 1950 tlye satılan İphone 16 gb 4s i ,Vatanda greyini 1769 TL,DArtyden greyini 1799 TL ye alırken buradan hafta sonu genpa garantilisini 1499 TL ye alabilirsiniz.
    Yada carrefourda 1699 tl den satılan grey samsung galaxy s3 ü buradan 1499 a alabilirsiniz.

GREY=ithalatcı firma garantili ürün=Ürünü siz ithalat ederseniz garantisi siz olursunuz,siz kimsiniz? ahmet mehmet garantili=

Resmi distribütör-Markaların onayladıgı Trnin heryerinde gecerliliği olan garanti.Orjinal ürün
    Bu yüzden Beylikdüzü diğer yerlerden cok farklıdır.

şu anda s3 1599 gözüküyor. hafta sonu 1499 mu olur diyorsunuz. Her hafta geçerli midir?

• kardeş..beylikdüzüne gitmek zor bizim için ankaradayız....
    her hafta sonu eryaman optimum mm ye giderim...biraz dolanırım..oyalanırım...çünkü fiyatlar bir çok üründe dışarıdan pahalı...ulan derim..acaba saatlik ..anlık indirimlermi oluyor..kaçırmayayım diye dolanırım..özellikle ledler maşallah heryerden pahalı...telefonlarda öyle....ama inat ettim..mediamarktan dışarıdan daha ucuza bir ürün mutlaka alacağım..
    haaa bu cazip fiyatlat sadece beylikdüzünde oluyorsa o ayrı şey..sen mediamarktın değil beylikdüzünün reklamını yapıyorsun....yakında olanlar kaçırmasın o zaman..
    ben senin dediğin ip 4s fiyatını daha ankarada hiç bir mm de 1 yıldır göremedim...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.