Şimdi Ara

Media markt Samsung Galaxy s 3 - 1499 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
39.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sercanfx

arkadaslar, resmi distributor garantisi ne demek? samsung turkiye garantis mi oluyor ?

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: fatality_

sensation xe göztepe MM da 999 tl imiş ama yukarıda arkadaş stok kalmadığını söylemiş. 50 adet stok yazıyor broşürde. gerçekten iyi fırsat kaçtı.

ben aldım panpa hemde lite değil beats audio serisi. Süper fırsat yakaladım.

s xe hiç tanımadığım bir telefon ve bu sayfalardan gördüm. lite ile beast audio serilerinin farkı nedir ve bu telefonda GPS varmı? EW un sayfasında A-GPS yazıyor,nedir bu A-GPS? anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue legend
    s xe hiç tanımadığım bir telefon ve bu sayfalardan gördüm. lite ile beast audio serilerinin farkı nedir ve bu telefonda GPS varmı? EW un sayfasında A-GPS yazıyor,nedir bu A-GPS? anlamadım.

Lite ta beats audio kulaklık yok fakat ikiside aynı telefon. İlk seride sadece hediye edildi. Artık son seride lite geliyor. Htc kulaklık vermeyi kesti.
    fiyatı özel kulaklıklı 1450- lite olarak 1300 1250 tl civarı satılıyor. 999 tl nin nasıl güzel bir fiyat olduğunu anlatabildim sanırım. Lite için de güzel indirim ama kulaklıklı için mükemel. Htc nin 1 senelik telefonu 1800 lira ile çıkış yapan bir telefon. Şuan için süper demesekte iyi bir telefon.
    a gps te işte hızlı bir gps şebeke filanda kullanıyor. :) Gps var ama araştırırsan a gps ne görürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: blue legend

Lite ta beats audio kulaklık yok fakat ikiside aynı telefon. İlk seride sadece hediye edildi. Artık son seride lite geliyor. Htc kulaklık vermeyi kesti.
    fiyatı özel kulaklıklı 1450- lite olarak 1300 1250 tl civarı satılıyor. 999 tl nin nasıl güzel bir fiyat olduğunu anlatabildim sanırım. Lite için de güzel indirim ama kulaklıklı için mükemel. Htc nin 1 senelik telefonu 1800 lira ile çıkış yapan bir telefon. Şuan için süper demesekte iyi bir telefon.
    a gps te işte hızlı bir gps şebeke filanda kullanıyor. :) Gps var ama araştırırsan a gps ne görürsün.

teşekkür ederim cevap için, araştırmaya başlıyorum.

• Arkadaşlar bugün ben de göztepe mediamarktan aldım cihazı. Fiyat önce 1599 du. Danismadaki arkadaşa beylikdüzü nde 1499 tl olduğunu söyledim. Burada da indirim yaparız ama gazete kupuru broşür vs. Istedi. Dedim şimdi taa beylikdüzü mi gideceğim bir broşür için sen satış yapmak istemiyorsunuz sanırım dedim. Müşteri hizmetlerine yönlendirdi beni. Oradaki arkadas bir iki telefon görüşmesinden sonra olayı çözdü ve 1499a aldım. Hatta birisine de 1599 dan sanıyorlardı. Ben gelince onun fiyatı da 1499 düştü. Ancak beylikdüzündeki kampanya bittiğinden bugünden sonra sağlayacağız dedi stand görevlisi. Almak isteyen arkadaşlara duyurulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3çakal

optimum mm da s3 1599 lira magazalara göre fiyat hep farklı komik gelecek ama ordaki görevlilerin fiyatları degiştme yetkisi var . 1499 lira ya bütün mm lardan alınabilir.

şimdi ızmir'deki mediamarkt'tayım. Sorduğumda 1499 gibi fiyattan vermelerinin imkanı olmadığını söylediler. Burada satış fiyatı 1689TL
  • nasıl olcak bu iş? Bu adamları bi ikna etme yolu yok mu?
  • ankarada ki mm lerde durum nedir bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuK

quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

32 lik 3d led tv ye bakmaya gidiyoruz simdi. Son durumu öğrenebilirsem paylasırım.

???

Dün bir arkadas daha alintilamis ama forum sagolsun gitmedi mesaj. Tvler baya adetli vardı. 32 küçük gelecefi için 1300 e 42 philips led aldık. 40es5500 de vardı aynı fiyata.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende galaxy s 3 fiyat araştırması yapıyorum ankarada mm lerde fiyat 1699 tl indirim yapılamıyor diyorlar, 1499 iyi bir fiyat, bu fiyata pazarlıkla düşürebiliyor muyuz şimdi?
  • Xe alıcak olan olup bilgi sahibi olmayanlara sorcakları sorularda bildiğim kadarıyla bilgi verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engintamer

Arkadaşlar bende galaxy s 3 fiyat araştırması yapıyorum ankarada mm lerde fiyat 1699 tl indirim yapılamıyor diyorlar, 1499 iyi bir fiyat, bu fiyata pazarlıkla düşürebiliyor muyuz şimdi?

hangi mağazasına gidip sordunuz hocam siz
  • Bugün ümraniye mm deydim, fiyat 1699 tl, elemana insert deki fiyatı söyledim önce haftaiçi geçerliydi dedi, insert ün pazar günü dahil olduğunu söyledim, sonra 1500 den veririm ama sigorta yaptırırsan dedi, o da 150 tl mi neydi , bu ne şimdi ben anlamadım, bir ürünü bi fiyattan verirsin ya da vermezsin..
    "bunu da alırsan veririm" Doğubank da mal mı satıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal90

quote:

Arkadaşlar bende galaxy s 3 fiyat araştırması yapıyorum ankarada mm lerde fiyat 1699 tl indirim yapılamıyor diyorlar, 1499 iyi bir fiyat, bu fiyata pazarlıkla düşürebiliyor muyuz şimdi?

Kentpark mm ve optimum mm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

valla güzel fırsat ama bazı mağazaların 1499 bazılarının 1699 satması çok saçma.kimi mağazada söyleyince indiriyorlarmış buda ilginç:)ankarada distrübitör garantili 1550 ye bile bulsam alacam

• quote:

quote:

quote:

quote:

valla güzel fırsat ama bazı mağazaların 1499 bazılarının 1699 satması çok saçma.kimi mağazada söyleyince indiriyorlarmış buda ilginç:)ankarada distrübitör garantili 1550 ye bile bulsam alacam

geçen hafta vatan,da bonus ve axess ,e 10 taksit distrübitör garantili 1588 liraydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 23 Eylül 2012; 18:50:11 >

• Ben olsam mağazadaki fiyat farklı ise direk mağaza müdürüne şikayet ederdim ve bununla da kalmaz MM'ın
    Genel Müdürlüğü'ne şikayette bulunurdum. Böyle saçma şey mi olur yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

quote:

quote:

quote:

geçen hafta bonus ve axess ,e vatan,da 1588 liraydı

malesef kaçırdım o fırsatı daha iyi bir fırsat çıkmazsa önüme vatanın %25 ini bekleyeceğim mecbur.hatta kahverengi s3ü o fiyata verirlerse süper olur
    ama şeytan da diğer taraftan dürtüyor paralel ithalat al diye ama arada ki fiyat farı çok az olunca biraz daha sabret diyorum kendime1469 axess'e 12 taksit fena değil ama paralel ithalat düşündürüyor
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-i9300-galaxy-s3-16gb-cep-telefonu-beyaz-64520509#product-information

• arkadaşlar MM,nin göztepe insertinde 999 luk htc telefonda Lite ibaresi geçmiyor .bu durumda 100 liralık kulaklık çıkıyormu yani içinden.

alanlar varsa göztepe den bilgilendirebilirlermi bizleri

örneğin beylikdüzü insertinde bariz bir şekilde Lite ibaresi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 23 Eylül 2012; 19:01:33 >
  • kentpark mme sordum. fiyat 1699, 1499a veremiyorlar. çok soran olmuş heralde hepsi forumdan:) haftaya 1599dan vereceklermişmişmiş.....
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.