Şimdi Ara

Media Markt 1300tl ye ACER i7 2670m -8 gb ddr3 ram-630m -Orijinal Windows® 7™ Home Premium

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.800
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyataaaaaa gellllllllllll millet kaçırmayın derim fiyat mükemmel

PARASIZLIĞIN GÖZÜ KÖR OLSUN

acer i7 2670m işlemi
    8 gb ddr3 ram
    630m ekran kartı
    Orijinal Windows® 7™ Home
    Premium
    harddiski yazmıyor

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/special/Gunesli-flyer-0709,20201,page_1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pckopatx -- 8 Eylül 2012; 13:23:33 >

• Özellikler iyide acer alınırmı bilemem
  • fena değilmiş.
  • Paran olsa ne yazar, o fiyata kalmaz kimseye
    Kipa' yı örnek alsınlar.
  • 1300 tl o dizüstüne fazla

Acere para verenlere şaşıyorum i7 işlemci dışında bütün kalitesiz malzemeyi içine doldurmuşlar

i5 olsun malzeme kaliteli olsun

Kontrast oranı 100:1 lik kalitesiz ekran
    8GB notebook ram : 72 TL (Millet bunu çok pahalı zannediyor)http://www.trdukkan.com/Products-5375-hi-level-4gb-1333mhz-ddr3-notebook-ram-tek-modul.html
    Kalitesiz kasa kalitesiz klavye
    .
    .
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 9 Eylül 2012; 18:59:29 >
  • evet fiyat donanım iyi gibi ama kasa ve işçilk de çok önemli, acer bu yönden güven vermiyor pek.
  • 5 yıldır 3 tane acer bilgisayar kullandım bir o kadar da arkadaşlarıma tavsiye ettim onlar da aldılar hiçbir sıkıntı yaşamadım malzeme kalitesi de aspire serisinde gayet iyi olduğu görüşündeyim tabi her kullanıcının farklı deneyimleri olabilir de ben şu ana kadar aldığın hiçbir cihazda sorun yaşamadım.
  • etrafımda çok laptop gördüm ama kullandığım 6935g gibi kaliteli kasa görmedim hem tasarımı iyi hemde malzeme kalitesi iyi
  • Kaliteden çok acerin servisi nasıl o önemli ablamın laptop ekranı renkleri kaydı darbesiz.Ama darbe var deyip 500 tl teklif verdiler :D Garantisi Güzel Kazığıda güzel.Acer önermiyorum.Packard bell kullanıyorum oda acere bağlıymış sanırım tam bilmiyorum 2 seneden beri canına okudum ama neyseki servislik durum olmadı.Şuan overclocklu yeni oyunlara gücü yetmiyor artık.Her kötü markanın ürünü bozuk olcak diye bişey yok yada süper markalarınki hepsi sağlam çıkacak diyede.Garantisi iyise mutlu olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

hocam y580 lenovo bakıyorum nasıl sence?
  • bende son 5 yıldır Acer notebook kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. Şu an ikinsicini aldım. Bu fiyata da bu notebook gayet iyi. Daha sağlam ve kalitelisini isteyenler iki katı fiyat öderler.
  • hadi kasa kalitesini anlarım da işçilik nedir arkadaş eve kapı pencere mi alıyorsunuz otomatik makinelrin yaptığı şeyde ne işçiliği. Ki bir çok marka da aynı fabrikada üretim yapıyor
  • !!! Acer !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyata bu özellikler iyi gibi ...
  • acer alan ne kadar arkadaşım varsa 1 yıl dolamdan serviste süründü ...
  • quote:

1300 tl o dizüstüne fazla

Acere para verenlere şaşıyorum i7 işlemci dışında bütün kalitesiz malzemeyi içine doldurmuşlar

8GB notebook ram : 72 TL (Millet bunu çok pahalı zannediyor)http://www.trdukkan.com/Products-5375-hi-level-4gb-1333mhz-ddr3-notebook-ram-tek-modul.html
    .
    .
    .

Acer packardbell kullandim
    Soylenildigi kadar degil.

Herkesin ovuo bitiremedigi DELL laptop da alip ayni gun GOLD a iadet ettim.
    Ayrica isinan hp leri
    Bataryasi sorunlu sony leri
    Goz onune alip ezbere is yapmamak gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben bu fiyatlara vatandan kampanyayla aynı ekran karta sahip ama i5 li ve 3gb ram ve home basic olanını almıştım...

Acer'in yeni modellerinin kasası gayet kaliteli...

Bu fiyata i7 li 8gb ram li ve 630m ekran kartlı, bir de 1300 tl.. Yuh yani...

Bu fiyata, aynı özelliklere casper bile olsa sıcak fırsat olacakken, Acer deyip bunu almayanın aklına şaşarım...

Açıkçası fırsat yanıyor... Gayet sıcak... Hatta kaynıyor...

-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 10 Eylül 2012; 12:08:33 >
  • Ben de aynı fikirdeyim, acer ethos modeli kullanıyorum taş gibi kasası var ama diğer modelleri için bilgim yok bu yüzden acer genelde ucuz kasa kullanır demek istedim, ona bakarsanız dell xps kasaları benim için 5 para etmez o fiyatı da haketmez ama dell xps dediniz mi herkes oww woww :), her zaman diyorum önyargı ile yaklaşmak yanlış, marka genellemesi de yanıltıyor, tek yapılacak doğru iş internette tam model ne ise onu forumlardan araştırıp kronik sorun var mı yok mu anlamak , yoksa acer dell vs. önemsiz, dell servis desteği ile öne çıkıyor bu da önemli bir ayrıntı ekliyelim.
  • Bence fiyat hiçte mükemmel değil 128 veya 256 bit ekran kartı olan bir aletin fiyatı pek mükemmel gelmez bana...izterse ekran kartı 4gb ram olsun.. Madem SSD devrimi başladı dünyada artık 256bit+ civarı çekirdek hızı olan ekran kartlı modelleri getirsinler. Belliki firmaların elinde patlamış, adamlar da sanki çok yeni bir teknoıloji ve olağanüstü bir cihaz mı gibi işlemcisi rami yüksek olanı kampanyaymış gibi halka sunuyorlar... Bu sistemi alıpta, eğer PS ve AI' ı aynı anda kullanamayacaksan ne işe yarar içindeki i7 işlemci, ne işe yarar içindeki 8gb ram ,,, Şimdi bu yazıyı okuyanlar diyecekki, ben internete giricem, face'e tıklıcam, msn kullanıcam, yahu o zaman gene parana yazık etme, git al 1 tane ipad, yada çin malı android işletim sistemli 10" tablet hiç değilse ileride elden çıkarma gibi fikrin olursa elinde patlamaz.. Hem hafif hem kolay kullanımlı... Hem de yeni teknoloji sahibi olursun. En eski teknolojiyi iyileştirirlerek almamış olursun...

• quote:

1300 tl o dizüstüne fazla

.
    .
    .

Acayip gülüyorum böyle adamlara ya. 1300 tl'ye alternatif ürün göster o zaman arkadaşım?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.