Şimdi Ara

Medeniyet TIP (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
3
Favori
2.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • EGE HACETTEPE CERRAHPAŞA falan olmayınca bari boşta kalmıyak tıptanda vazgeçmiyek diyen insanların gittiği yer pek bir beklentin olmasın gelecekte en fazla devletten döner alırsın o kadar muayenehane özeli kafandan çıkart
  • Qaun Q kullanıcısına yanıt
    Siz bu dediginiz fakültelerde egitim aldınız mı? Yorum yaparken neyi dayanak gösteriyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leblebi Satan Doktor kullanıcısına yanıt
    GÜNÜMÜZDEKİ HASTA PROFİLİ ÖZELE VEYA MUAYENEHANEYE GİTMEDEN ÖNCE İNTERNETTEN SENİN İLK OKULUNA KADAR BAKIYOR EĞER İSMİNİ BİLMEDİĞİN BİR TIP FAKÜLTESİNDE OKUMUŞSAN ADAM DOĞAL OLARAK SANA GELMEK YERİNE ARAŞTIRMAYA DEVAM EDİYOR YANİ BUNUN İÇİN GİDİP ORALARDA OKUMAYA GEREK YOK ANNEN BABAN DOKTORA ÖZELDE DOKTORA GİTMEDEN ÖNCE NASIL ARAŞTIRIYORSA BUNU HERKES YAPIYOR TUTUNAMAZSIN BURADA OKUYUPDA ÖZEL SEKTÖRDE [çapa cerrahpaşa hacettepe ege ankara gibi üniversitelerden mezunların hepsi muayenehane açıyor veya özelde hastaneleri dolduruyorlar fazla beklentin olmasın üzülürsün sonra] (büyük yazmışım ekrana bakmıyordum silmeye üşendim)
  • Qaun Q kullanıcısına yanıt
    Adamın okuluna değil yaptığı işlere bakılır

• Hayırya H kullanıcısına yanıt
    Valla saydığım üniversiteler dışında mezun olupda iyi iş yapanı ben görmedim açıkcası yakınlarımdan biliyorum ya ameliyatı doğru düzgün yapamazlar ya hasar bırakır tekrar tekrar yaparlar 81 il 84 tıp fakültesi var bu ülkede SADECE BAZILARI DOKTOR YETİŞTİRİYOR ayrıca isim yapmış ve iyi bir üniversite mezunu olmayan kimselerde çoğu zaman asiste doktor çağrıyorlar ameliyatın ortasında batırınca yani sen girip görmediğin için ameliyathanede kim ameliyatı yapıyor bilmiyorsun
  • Siz ne okuyorsunuz acaba bölüm olarak, ve nerede okuyorsunuz?

• Kazanan arkadaşlar rahat olsun burs da çıkıyor tipçilaraistanbulda zevkli ama zor bir 6 yıla hazır olun

• pr65 P kullanıcısına yanıt
    Dış hekimliği konuşuluyor onun haricinde beslenme diyetetik çocuk gelişimi fizyoterapi odyoloji sağlık yönetimi açılacak önümüzdeki yillarda

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.