Şimdi Ara

Medeniyet TIP (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
3
Favori
2.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Medeniyet tıp bilgisi olan olumlu olumsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşımla gezmeye gittik küçük ama ulaşımı falan kolay dönem bir iki aynı katta dönem 3 üst katta ayrıca tıp ayrı bina kuzey kampüsü olarak geçiyor labları çoook güzel pahalı ve yeni aletler dolu ayrıca hocalar dvletın desteğini bol olduğunu söyledi ve göztepede staj göreceklermiş entegre yani kurullu sistem var biraz zorluyorlarmış ama hocalar geçirme taraftarıymış pdö odaları ve anfi var binada o kadar fiziki olarak yeni ve küçük bir yer kısaca .
  • İyi gunler arkadaslar. Medeniyet universitesinde hazirligi bitirip birinci sinifa gectim. Bildigim kadariyla yardimci olabilirim. Oncelikle avantaj ve dezavantajlar seklinde ayirmayi dusunuyorum;
    Avantajlar;
    -Harika bir konumda olmasi. Kadikoye 5 dk mesafede istanbulun gobeginde ulasimi mukemmel rahat bir yer.
    -Medeniyeti dusunuyorsunuz cunku marmara capa ve cerrahpasa tutmuyor ama istanbulda olmak istiyorsunuz. Bu buyuk bir avantaj. İsterseniz boluya vs gidebilirsiniz her gun min 2 saat yol cekerek. İsterseniz medeniyete :)
    -Hazirligin kalkiyor olmasi. 6 senede bitir gec.
    -105/120 gibi gecme orani var. Hocalar kasinti degil ki bu kadar yuksek oranda insanlar siniflarini geciyor.

Dezavantajlar;
    -Hocalarin kalitesi konusunda olumsuz duyumlarim oldu. Tabiki de bi cerrahpasa veya capayla yarisamaz bu dogaldir.
    -Kampus hayati yok. Okulun icinde zerre kadar aktivite yok. Okul arkadaslarim okuyunca kizacak ancak yok. Su var; insani yonden gerceklesen harika projeler var. Kesinlikle destekliyorum ama kuluplerin olmamasi buyuk eksiklik.
    -spor salonu, saha vs yok.
    -okulun yeni olmasindan kaynaklanan kucuk soru lar var.

Elimden geldigince yardimci olmaya calistim arkadaslar. Forumda yeni oldugum icin kullanmakta sorun yasiyorum sorularinizi gmailden sorabilirsiniz. Simdiden hayirli basarili seneler dilerim :)

oegoktas@gmail.com

• ben de kocaeli tıptan geçiş yapmayı düşünüyorum medeniyet'e, up.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtubede tıp günlüğüm diye bir kanal var. Kendisi medeniyet tıpta. İzle istersen videolarını

• Teşekkürler hocam

• Konuya kızlar nasıl onuda eklersen güzel olur kızlarda önemli onuda editle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GehenGehenGülenAdam -- 26 Temmuz 2016; 17:09:18 >
  • Rica ederim :)

• Seneye hedeflerim arasında piramidin tepesinde

• Yukarı

• ?
  • Up

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hastanenin hasta potansiyeli iyiyse egitim de idare.ederse sehirdisina gitmekten iyidir ama sehir disina gideceksen o siralamayla akdeniz,uludag dusunulebilir

• SÜLEYMAN ŞAHI MEDENİYETE YERLEŞTİRİYORLAR İYİKİ TIPI YOK AMA CEMAATCİLER OKULU BASCAK TOPLANIP SAVAŞALIM BEYLER BU KONU ALTINDA ORDUMUZU KURALIM
  • fasulyee kullanıcısına yanıt

• Up

• ap
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.