Şimdi Ara

Meddler'ın Janna ile ilgili görüşü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    assassin oynasan bile burstu kesiyor hocam neyini ciddiye alamiyorsun? threshden cok daha etkili burst kesmede adcnin altina e ac w bas r bas w spamla zor degil. umarim su oyunu bilen birilerinin karsisinda oynarsin o zaman anlarsin ne demek istedigimi. cok oynanan cok op olmuyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batublood

assassin oynasan bile burstu kesiyor hocam neyini ciddiye alamiyorsun? threshden cok daha etkili burst kesmede adcnin altina e ac w bas r bas w spamla zor degil. umarim su oyunu bilen birilerinin karsisinda oynarsin o zaman anlarsin ne demek istedigimi. cok oynanan cok op olmuyor .

Ağır yaraya sahip olmak oyunun hiçbir döneminde bu kadar kolay olmamıştı.
    Thormailin alt itemi ve celladın çağrısı aldığın an bitiyor sorakanın işi.
    Bu 2 itemde aşırı ucuz ignite ı saymıyorum bile o zaten allahım emri.
    Soraka şuan en kötü durumdaki support.
    Zırh delmeyle beraber assasin sana atlıyor tekliyip ultisinide adcye atıyor.
    Thresh zaten adcsinin yanına burst atıcak kadar yaklaştırmıyor ki kimseyi.
    Bence çok tek taraflı bakıyorsun thresh şuanda oyuna en fazla katkı veren support hem defansif hemde ofansif yönü güçlü herhangi bir açığı yok.

• Aspiratör kullanıcısına yanıt
    hocam e kullanilinca hangi assassin tek atabiliyor oto atak ile onu merak ediyorum. soraka bence en iyi donemlerini yasiyor reworkun ilk zamanlarini saymazsak. agir yara acsan bile aldigi itemlarla o %50yi zaten tutuyor adam. ben thresh kotu durumda demiyorum sadece abarttiginizi soyluyorum sampiyonu. thresh kadar yetenek gerektiren bi sampiyon farklilik yaratmali zaten. benim gozumde digerleri daha dengesiz. threshi 0 etkiye getirmek karsisinda oynamayi bilmekle alakali.ama sorakada oyle degil istedigin kadar oyna dumduz sampiyon 1 tane skillshot var o da q.

• theh3rkul3s T kullanıcısına yanıt
    Nesine nerf atcaksın nerde ilk çıktığındaki braum Top,Jungle,Support oyna oynayabildiğin kadar.
  • batublood kullanıcısına yanıt
    Tresh'nin neresi yüksek yetenek gerektiriyor ? Q tutturması mı ? Ölmeden önce adama fener atmasımı .Skill seti güzel kolsuzsan bile e ve w su ile güzel işler yapabiliyorsun.Bu arada Tresh'nin karşısına alırsın bir Alistar koridorda gömersin.

Not Adc her şeye kafa atıyorsa ne alsan boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 6 Ağustos 2017; 3:11:31 >
  • quote:

hocam e kullanilinca hangi assassin tek atabiliyor oto atak ile onu merak ediyorum. soraka bence en iyi donemlerini yasiyor reworkun ilk zamanlarini saymazsak. agir yara acsan bile aldigi itemlarla o %50yi zaten tutuyor adam. ben thresh kotu durumda demiyorum sadece abarttiginizi soyluyorum sampiyonu. thresh kadar yetenek gerektiren bi sampiyon farklilik yaratmali zaten. benim gozumde digerleri daha dengesiz. threshi 0 etkiye getirmek karsisinda oynamayi bilmekle alakali.ama sorakada oyle degil istedigin kadar oyna dumduz sampiyon 1 tane skillshot var o da q.

Threshtede sadece q skillshot.
    Soraka oynadığına inanmıyorum sadece karşına gelenlerin üzerinden tespit yapıyorsun.
    Kendin bi oynadıktan sonra ne kadar güçsüz olduğunu görüceksin objektif bakarsan.
  • Aspiratör kullanıcısına yanıt
    hocam ozellikle kafe turnuvalarinda profilime bakip thresh yasakladiklari oluyor , lulu kesin banlaniyor zaten komp uygunsa soraka oynuyorum. tum supportlari oynuyorum derken ciddiydim. sonayi da oynuyorum ve verdigi hasardan rahatsizim. naminin e olayindan da rahatsizim.

ustteki arkadasa ek cevap ayri yollamiyim sezon kac o videoda bilmiyorum ve acikcasi izlemedimde. thresh yetenek gerektirmiyor ise bosuna ün yapmis madlife diyorum. merak ediyorum gercekten nasil thresh oynadiginizi. hayatinizda 1 kez dahi olsa minyon dalgasi gelirken hitbox genisligini kullanarak hook attiniz mi , bir kez olsun zed adcye ulti atarken adcnin arkasina hook attiniz mi ? madem sampiyon kolsuz sampiyonu alin da lig atlayin ne diyelim janna gibi sezonlarca god tier olan bir support varken threshe takilmaniz gercekten ilginc.

anlasilan o ki ne siz benim dediklerimi kabulleneceksiniz ne de ben sizinkileri daha fazla uzatmamamiz iyi olacak gibi .

edit : skillsete komple skillshot diyemesekte pantheon tarzi da diyemeyiz. muhalefet olmak icin muhalefet oluyorsunuz gibi geldi bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batublood -- 6 Ağustos 2017; 4:54:55 >

• quote:

hocam ozellikle kafe turnuvalarinda profilime bakip thresh yasakladiklari oluyor , lulu kesin banlaniyor zaten komp uygunsa soraka oynuyorum. tum supportlari oynuyorum derken ciddiydim. sonayi da oynuyorum ve verdigi hasardan rahatsizim. naminin e olayindan da rahatsizim.

ustteki arkadasa ek cevap ayri yollamiyim sezon kac o videoda bilmiyorum ve acikcasi izlemedimde. thresh yetenek gerektirmiyor ise bosuna ün yapmis madlife diyorum. merak ediyorum gercekten nasil thresh oynadiginizi. hayatinizda 1 kez dahi olsa minyon dalgasi gelirken hitbox genisligini kullanarak hook attiniz mi , bir kez olsun zed adcye ulti atarken adcnin arkasina hook attiniz mi ? madem sampiyon kolsuz sampiyonu alin da lig atlayin ne diyelim janna gibi sezonlarca god tier olan bir support varken threshe takilmaniz gercekten ilginc.

anlasilan o ki ne siz benim dediklerimi kabulleneceksiniz ne de ben sizinkileri daha fazla uzatmamamiz iyi olacak gibi .

edit : skillsete komple skillshot diyemesekte pantheon tarzi da diyemeyiz. muhalefet olmak icin muhalefet oluyorsunuz gibi geldi bilemedim.

Böyle ballandıra ballandıra anlatırsan her supporta zor diyebilirsin

Kardeşim sen hiç adcnin üstüne zac uçarken onu q ile zıplatmadın mı. Adamın tam ölürken bir sürü insanın içinden ona kalkan vermedim sanırım? Hiç tam kaybediyoruz derken ulti açıp karşı takımı geriye ittirip takım arkadaşlarını iyileştirmediysen Janna oynuyorum diyemezsin. Janna çok mekanik ve high risk high reward hero sakın nerf atmayın

• Jannanın tek ihtiyacı E nerfi. Öyle bir shield yok sen bir de gidip kafadan ad veriyorsun sonra kabiliyet ile bide göze soka soka güçlendiriyorsun .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haykıran Bıngıldak kullanıcısına yanıt
    Bi e si kalmisti zaten nerflenmeyen aynen xD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KindredX

quote:

Böyle ballandıra ballandıra anlatırsan her supporta zor diyebilirsin

Kardeşim sen hiç adcnin üstüne zac uçarken onu q ile zıplatmadın mı. Adamın tam ölürken bir sürü insanın içinden ona kalkan vermedim sanırım? Hiç tam kaybediyoruz derken ulti açıp karşı takımı geriye ittirip takım arkadaşlarını iyileştirmediysen Janna oynuyorum diyemezsin. Janna çok mekanik ve high risk high reward hero sakın nerf atmayın

çok çok çok çok mükemmel bir yorum ya gerçekten ama şu metada high risk high reward değil janna buhardanlığı erken çıkan lanei kazanıyo metası bu

• quote:

Orijinalden alıntı: KindredX

Janna OP olmasının tek sebebi E ve R skilleri

Pasifi: useless
    Q skilli: eskiler bilir hayvan gibi damage atardı menzili çook daha uzundu ve knock up daha uzun sürerdi. Şimdi şarj etmeden atınca neredeyse hiç bir cc uygulamıyor. (Eskiden aramda janna gelince full ap kasılırdı Q skilli ile insan sniplayıp keserdik)

W skilli: güzel ama sizce de çok eski değil mi? Tıkla slow atsın. Tıklamazsan pasif olarak hız veriyor yakalanmıyor.

E skilli: Hem ad veriyor Hem çok fazla kalkan veriyor. Nerfi kalkanın yemesi lazım

R skilli: güçlü en iyi support ultilerinden biri

Şimdi janna nasıl dengelenir.
    1.Si eski paranın görev ödülüne daha HİSSEDİLEBİLİR bir şey koymak gereli. (diğer iki itemin ödülleri tamamlandığında fark edilir derecede güçleniyor supportlar. eski paranın ödülü ise eski parayı alan heroyu değil takım arkadaşlarını güçlendiriyor)
    2. E skilli nerf
    -Ad verme olayı kaldırılır.
    -Kalkanın durma süresi azalır, CD azalır. (bence bu en mantıklısı iyi janna oyuncuları güzel zamanlamalarla yüksek miktarda hasar absorbe edebilirler.
    3. P ve W rework
    -Çok eski iki skill. Janna resmen pasifsiz bir hero hiç bir işe yaramıyor. Bir naminin pasifine bakın bir de jannaya o zaman hak vereceksiniz.
    -W olarak riot skillshotları sever. Jannanın etrafında dönen kuşa (zephyr) lulunun pix'i gibi eğlenceli bir mekanik koyabililer.

Not: 84k janna varsiz boş konuşmadan önce bunu hatırlatıyım

Direk e vermesi luludan farkı ne olacak veya r si o zaman aşırı saçma olmuş.

• Janna çok güçlü evet hatta Luludan bile. Lulu çok fazla nerf yedi arka arkaya ver farkedilebiliyor .Lulu nerfden sonra janna -lulu karşılaşmalarında hepsinde luluyu ezdik adcm ile.

Ayrıca nerf olayı abartı zaten ad verme oranı kalkan hasarı emince bitiyor. Mana sıkıntısını eski para ile çözmüştü.O kadar.Zaten o da neflendi.

Ultisi desen oyun başlarında fazla can doldurmuyor.Oyun sonunda ise korumak için " genelde " atılıyor. W sayma bile latede.

Dengelenmesi gereken bir tarafı yok bence.

Sona-Nami-Soraka

Nami kaç yamadır nerf yemiyor.Bence yemesinde zaten kalkan verenler metada iken can dolduran naminin nerf yemesi saçmalık olur.Nami early de hasaru ile botu rahatça domine edebiliyor.Ayrıca bence Nami jannanın en büyük ctsi. Adc oynamayı biliyorsa trade de iken nami w-e bastığında karşı adc kalkanı rahatça yıkılıyor ve alıyorsun .Nami gayet dengeli durumda...

Soraka

Çok kötü durumda w cd si her zaman çok fazla bence . Ve artık eskisi gibi arkada durma imkanın yok bir anda gri ekrana bakabiliyorsun talondur-dianadır,syndradır.Pozisyon almak önemli ama yine de iyi değil.Adc me w basayım derken bir bakmışsın adcn ölmüş olabiliyor..

Sona

Üflese ölüyor champ. Zaten oynayanlar genelde ap kasıyor yoksa kazanması zor.Manası da çabuk biten champlardan.Aşırı useless.Muhtemelen birkaç yama sonra buff gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sanjayra

Janna çok güçlü evet hatta Luludan bile. Lulu çok fazla nerf yedi arka arkaya ver farkedilebiliyor .Lulu nerfden sonra janna -lulu karşılaşmalarında hepsinde luluyu ezdik adcm ile.

Ayrıca nerf olayı abartı zaten ad verme oranı kalkan hasarı emince bitiyor. Mana sıkıntısını eski para ile çözmüştü.O kadar.Zaten o da neflendi.

Ultisi desen oyun başlarında fazla can doldurmuyor.Oyun sonunda ise korumak için " genelde " atılıyor. W sayma bile latede.

Dengelenmesi gereken bir tarafı yok bence.

Sona-Nami-Soraka

Nami kaç yamadır nerf yemiyor.Bence yemesinde zaten kalkan verenler metada iken can dolduran naminin nerf yemesi saçmalık olur.Nami early de hasaru ile botu rahatça domine edebiliyor.Ayrıca bence Nami jannanın en büyük ctsi. Adc oynamayı biliyorsa trade de iken nami w-e bastığında karşı adc kalkanı rahatça yıkılıyor ve alıyorsun .Nami gayet dengeli durumda...

Soraka

Çok kötü durumda w cd si her zaman çok fazla bence . Ve artık eskisi gibi arkada durma imkanın yok bir anda gri ekrana bakabiliyorsun talondur-dianadır,syndradır.Pozisyon almak önemli ama yine de iyi değil.Adc me w basayım derken bir bakmışsın adcn ölmüş olabiliyor..

Sona

Üflese ölüyor champ. Zaten oynayanlar genelde ap kasıyor yoksa kazanması zor.Manası da çabuk biten champlardan.Aşırı useless.Muhtemelen birkaç yama sonra buff gelir.

Sona için aşırı useless demezsem ölürüm hastalığına yakalanmışssın, geçmiş olsun...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.