Şimdi Ara

Medal of Honor: Warfighter (2012) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
0
Favori
24.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smd

quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

quote:

Black Ops gibi bug dolu bir oyundan sonra ilaç gibi gelmişti MOH bana. Multisi biraz garip gelmişti ama zaten çok oynayamadım da. Single'ı ilk oyun gibi olsun yeterlidir bence. Ama multi de sağlam olacak gibi bir his var içimde.

aynen katılıyorum söylediklerine özellikle de black ops'un bug dolu olmasına

Hadi kopya oyun kullansam neyse de bir bölümde kaldım ne zamandır nereye saklansam etsem de kurşunu yiyorum ve ölüyorum kurtulamadım hala. Tekrar da başlamıştım bölüme. Son 1 ay içinde patch çıktıysa bilmiyorum internetim gelince oynarım anca.

black ops için patch çıktı yükledikten sonra sorun görmedim deneyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: tanreall

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

quote:

Black Ops gibi bug dolu bir oyundan sonra ilaç gibi gelmişti MOH bana. Multisi biraz garip gelmişti ama zaten çok oynayamadım da. Single'ı ilk oyun gibi olsun yeterlidir bence. Ama multi de sağlam olacak gibi bir his var içimde.

aynen katılıyorum söylediklerine özellikle de black ops'un bug dolu olmasına

Hadi kopya oyun kullansam neyse de bir bölümde kaldım ne zamandır nereye saklansam etsem de kurşunu yiyorum ve ölüyorum kurtulamadım hala. Tekrar da başlamıştım bölüme. Son 1 ay içinde patch çıktıysa bilmiyorum internetim gelince oynarım anca.

black ops için patch çıktı yükledikten sonra sorun görmedim deneyebilirsiniz

Teşekkürler o zaman interneti açtırınca patch yapıp deneyeyim.
    Konu dışına da çıkmamak lazım.

• Medal of Honor 2'nin de en azından bir bölümünde Frostbite Engine'in 2.0 sürümü kullanılması bekleniyor. Gamespy'da yer alan Danger Close stüdyolarının iş ilanında istenilen özellikler kısmında Frostbite 2 kullanımı da bulunuyor.
    Medal of Honor'ın senaryo modunda Unreal Engine 3 kullanılacaksa çoklu oyunculu modda Frostbite 2 kullanılacak gibi görünüyor. Kim bilir belki senaryo modunda bile Frostbite 2 kullanılabilir.
  • Senaryo modu frostbite 2 olmalı bence moh 1 de çok fazla texture hataları vardı kaplamların sonradan gelmesi gunfighters böümünde dağların bozuk bozuk gözükmesi gibi frostbite 2 oyuna muhteşem katkı yapar
  • valla 2. yi yapacaklar tamamda şu sniper konusunu biraz daha düzeltmeleri gerekiyor en çok sevdiğim class ı kullanamadım ya umarım snipera özen gösterirler. veya direk bf 4 den kopyala yapıştır yapsınlar...
  • Sabırsızlıkla bekliorm MOH 2010'u güncel olarak multi oynuorm sıkılmadan çok zevkli ama birazdaha geliştireliblr die düşünüorm frostbite 2 oyuna çok şey katar eğer MP ye de eklerlerse
  • oyun vietnam döneminde geçse çok iyi olur
    o döneme ayit iyi bir campainli oyun yok
  • Gene modern savaş konulu olcak oyun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

Gene modern savaş konulu olcak oyun...

o zaman bunun da ne olacağı belli

Medal of Honor: Warfighter (2012) [ANA KONU]

• Pir bakıyorumda hemen parsellemişsin Oyunda açıkçası fazla bir beklentim yok.Multiplayer'a ağırlık vermeleri oyun için daha iyi olacaktır.
  • Eee buralarda arsalar benden sorulur..
  • pir sendende birşey kacmıyor;)
    umarım mp ilki gibi olmaz
  • Yeni oyunda görsel vs. yenilik olur mu ne gibi yenilik olur bilmiyorum ama hikaye modunu merakla bekliyorum..
  • Yeni Medal of Honor Duyurusu Önümüzdeki Ay

Battlefield 3'ün kutulu sürümlerinde karşımıza çıkan logosuyla birlikte yapım aşamasında olduğunu anladığımız Medal of Honor 2, en sonunda resmileşiyor. EA, önümüzdeki ay düzenleyeceği basın etkinliği için davetlilere bilgileri şimdiden vermeye başladı.

6 Mart'ta Amerika'da düzenlenecek olan Medal of Honor etkinliğinde Electronic Arts, yeni oyunun tanıtımını gerçekleştirecek. Böylelikle geçtiğimiz günlerde PSM3 dergisinin kapağında çıkan gizemli devam oyununun da Medal of Honor 2 olduğu da hemen hemen kesinleşmiş oldu.

Daha fazla bilgi için sizinle birlikte bizler de beklemedeyiz.

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yeni_Medal_of_Honor_Duyurusu_Onumuzdeki_Ay-24429.htm

• Medal of Honor: Warfighter Ortaya Çıktı!

(Görüntü 2010'daki Medal of Honor'a ait)

Yeni bir yapılanma sürecine 2010'da çıkan oyunla giren Medal of Honor serisinin yeni oyunu ortaya çıktı. Resmi Xbox dergisi aracılığıyla ortaya çıkan yeni yapım, oldukça sağlam geliyor!

Henüz resmi bir duyurunun gelmemesinden ötürü platformları bile tam olarak belli olmayan Medal of Honor: Warfighter, hikaye açısından 2010'daki oyunun devamından gidiyor. Tier 1 ekibinde yer alacağımız Medal of Honor: Warfighter'ın grafikleri de adından söz ettirecek gibi.

DICE'in Battlefield 3 için geliştirdiği Frostbite 2.0 oyun motorunu kullanacak olan Warfighter'ın her iki kısmı da Danger Close tarafından yapılıyor. Yani 2010'da çıkan yapımdaki gibi multiplayer ile singleplayer arası farklılıklarla karşılaşmayacağız.

Şimdilik elimizdeki bilgilerin bunlarla sınır olduğu Warfighter hakkında yeni detaylar önümüzdeki OXM sayısında ve yine önümüzdeki ay yapılacak olan GDC fuarında gelecek. Bu arada unutmadan ekleyelim, oyun için çıkış tarihi olarak Ekim ayı gösteriliyor.

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Medal_of_Honor_Warfighter_Ortaya_Cikti-24963.htm

• çıksın çıksın ailecek severek oynarız...
  • MoH 2010'u begenmistim ben, yenisinin gelmesi harika hemde Frostbite 2.0 ile gelistiriliyor olmasi dahada harika bir haber, oyunun ilk goruntulerini sabirsizlikla bekliyorum.
  • Medal of Honor: Warfighter'ın İlk Görseli

Electronic Arts bu yıl belki bir Battlefield oyunuyla karşımıza çıkmayacak, ama savaş alanını boş bırakmaya hiç niyetlerinin olmadığı kesin. Bir süre önce ortaya çıkan Medal of Honor: Warfighter'ın ilk bilgilerine de ulaşmıştık.

Frostbite Engine 2 ile geliştirilecek oyun serinin 2010 yılında piyasaya çıkan oyununun devamı niteliğinde olacak. Danger Close Games tarafından geliştirilen Medal of Honor: Warfighter'ın EA'in 6 Mart'taki konferansında resmi duyurusu ve ilk videosunun yayınlanmasını bekliyoruz.

Aşağıda oyuna ait ilk görseli bulabilirsiniz. Bu görsel Danger Close Games tarafından yayınlandı.

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Medal_of_Honor_Warfighterin_ilk_Gorseli-24967.htm

• 2010 çok iyiydi bence,bekliyoruz
  • hala iyi bi 2. dünya savaşı oyunu bekleyen bir tek ben miyim bilmiyorum. yeter da modern savaş, sallasam onlara çarpıyor yahu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.