Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MEDAL OF HONOR ALLİED ASSAULT HİLE ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> MEDAL OF HONOR ALLİED ASSAULT HİLE ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1735 Mesaj
    ARKADAŞLAR BU OYUNUN HİLELERİNİ NASIL AKTİF EDEBİLİRİM OHAMA SAHİLİNDE TIKANIP KALDIM ADAM YÜRÜ DİYOR AMA ALMANLAR BENİ ANINDA YERE SERİYOR HİLE İLE BÖLÜMÜ GEÇEBİLİRİM. HİLE SAYFALARINDA Oyunu başlattığınız kısayol'a şu komutları ekleyin:
    +set ui_console 1 +set cheats 1 +set thereisnomonkey 1 ŞU YAZILIYOR AMA ANLAMADIM
    YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

|
    |

Örnek olarak bunu buldum Moha kurulu değil Kırmızı ile gösterdiğim satırın sonuna eklicen bu satırı. Daha sonra oyuna gircen etkin olması için tekrar bir kod girmen gerekebilir.
    |
    |
    İşlemci: Intel Core i7 6700k @4.4GHz | Anakart: MSI Z170A Gaming M7 | Ekran Kartı: MSI Gtx 970 4G Double | SLI Bridge: MSI 2 Way L | Ram: Corsair DDR4 16GB(2x8) Vengeance 3000MHz | SSD: Kingston HyperX 3K 250 Gb | Hard Disk: 2x1 Tb Western Digital Caviar Blue | İşlemci Soğutucu: Corsair Hydro H105 | Kasa: HZXT S440 Red MidT | Güç Kaynağı: Silencer 910W 80 | Monitör: Asus VX239H 23" LED IPS | Klavye: Corsair K70 LUX RGB Red | Mouse: Corsair M65 PRO RGB | Headset: Logitech G430 | Ses Sistemi: Logitech 5 1 X-540 |
    NOTHING IS TRUE, EVERYTHING IS PERMITTED...
  • Binbaşı
    1735 Mesaj
    sağol arkadaşım bende üst satıra yazdım ve consolu açtım. öyle oldu ama her girmem gerektiğinde bunu yapmam zorunda kalıyorum.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,173
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.