Şimdi Ara

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI) (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.509
Cevap
0
Favori
134.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar denemek istiyorum bende ama reset atıyor makine yaaaa yok mu bi cozum yolu harddiske kopyaladım gene olmuyor yardımmmm......Sistem özellikleri imzamda mevcut!!!!
  • iyi ekran kartım gerekli özellikleri destekliyor bende alayım
  • Oyunu oynayanlar,oyun hakkında genel bir yorum yapabilirler mi ?

Oynamaya değer mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Furious*

Oyunu oynayanlar,oyun hakkında genel bir yorum yapabilirler mi ?

Oynamaya değer mi ?

Oyun Çok Güzel Bir Oyun Hatta Ne Güzeli Harika yaw :). Fakat Bana Kısa Geldi :( ... Hele Paraşütle Operasyon yerine Atlama Olayı Çok Hoşuma Gitti
    Bana Göre Gerçekten Oynamaya Kat Kat Değer Bir Oyun....

Edit:
    Fakat bana M1'in Önünden El Bombası Atma Olayı saçma Geldi. Ama Eğlenceli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLuE_bErRy -- 15 Mayıs 2008; 1:41:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bLuE_bErRy

quote:

Orjinalden alıntı: *Furious*

Oyunu oynayanlar,oyun hakkında genel bir yorum yapabilirler mi ?

Oynamaya değer mi ?

Oyun Çok Güzel Bir Oyun Hatta Ne Güzeli Harika yaw :). Fakat Bana Kısa Geldi :( ... Hele Paraşütle Operasyon yerine Atlama Olayı Çok Hoşuma Gitti
    Bana Göre Gerçekten Oynamaya Kat Kat Değer Bir Oyun....

Edit:
    Fakat bana M1'in Önünden El Bombası Atma Olayı saçma Geldi. Ama Eğlenceli...

almanı tavsiye ederim ,2.WW a ilgiliysen
  • Cod 4 mü güzel yoksa bumu ?
  • tabiki cod 4
  • LÜTFEN ACİL YARDIM!...

İyi akşamlar arkadaşlar benim sorum şöyle: Medal Of Honor Europe Fıre' yeni aldım ve bilgisayarıma yükledim fakat oyun RUS'ça askerin harekatlerini istediğim tuşlara göre ayarlayamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.
    Cevaplarınızı acilen bekliyorum.
  • Arkadaşlar ben SETUP sorunu yaşıyorum, oyunu kurarken Seriali giriyorum Dil seçiyorum tam AGEIA PhysX yüklenirken SETUP başka yüklemeye geçiyor ve yokoluyor yani donma falanda yok direk kurulum kayboluyor. Bu oyunu çok oynamak istiyorum LÜTEN yardım edin!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: riverred

Arkadaşlar ben SETUP sorunu yaşıyorum, oyunu kurarken Seriali giriyorum Dil seçiyorum tam AGEIA PhysX yüklenirken SETUP başka yüklemeye geçiyor ve yokoluyor yani donma falanda yok direk kurulum kayboluyor. Bu oyunu çok oynamak istiyorum LÜTEN yardım edin!!!

kurulum dosyasında hata olabilir..yada cd den yüklüyosan yada dvd den onlarda sorun olabilir..
  • Arkadaşlar oyun kaç DVD?Ben bi yerde 2 olarak gördüm ama alacağım yerde crysis bile tek dvd olduğu için sorıyım dedim.

Şimdiden teşekkürler.
  • benim oynadığım Airborne tek dvd idi
  • AMD 5200+
    2 GB Ram [800mhz]
    Ati Sapphire HD2600 Pro 512MB

Oyunu instaLL Yaptıgımda Serial Giriyorum.. AGPYX Kuruluyor.. Sonra Ufak Bir MSdos Penceresi Aniden Açılıp Kapanıyor..
    Oyun Kurulmuyor Oyle Kalıyorum.. Varmı bu Konu Hakkında bir Çözümü Olan ?
  • quote:

Arkadaşlar ben SETUP sorunu yaşıyorum, oyunu kurarken Seriali giriyorum Dil seçiyorum tam AGEIA PhysX yüklenirken SETUP başka yüklemeye geçiyor ve yokoluyor yani donma falanda yok direk kurulum kayboluyor. Bu oyunu çok oynamak istiyorum LÜTEN yardım edin!!!

Arkadaşım oyun illaki kendi içindeki Ageia PhysX i kurmak istiyor.Bu bakımdan önceki Ageia PhysX i kaldır.Bu sefer setup devam edicektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: burakkcbyk

quote:

Arkadaşım oyun illaki kendi içindeki Ageia PhysX i kurmak istiyor.Bu bakımdan önceki Ageia PhysX i kaldır.Bu sefer setup devam edicektir.

Yardımın için teşekkür ederim arkadaşım, kal sağlıcakla

• quote:

Orjinalden alıntı: burakkcbyk

Dostum Çok Teşekkür Ederim :)
  • arkadaşlar öncellikle merhaba ben oyunu aldım ve oyunu yükled,m fakat bölümü geçiyorum veya ölşüyorum oyun ilk başladığı yerden giriyo yani save yapmıyo bi yardımcı olun arkadaşlar herke iyi akşamlar
  • Arkadaşlar DVD'yi takıyorum. install dedikten sonra cd-key soruyor. Ondan sonra kur dilini seçiyorum. Ama sonra hiçbir şey* olmuyor? Varmı bir bilgisi olan
  • ya crackledim ama hala orjinal cd diyor binary dosyası nerede
  • ben bu oyunun 3 tane sürümünü indirdim internetten üçündede reset sorunu wrdı gittim dışardan aldım oyun açıldı şimdide oynamıyorum hayal kırıklığına uğradım call of guty 4 ten sonra hiç bir savaş oyunu zevk wermiyor ....
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.