Şimdi Ara

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI) (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.509
Cevap
0
Favori
134.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tmm gerek kalmadı geçtim orayıda oyunu bitirdim de son bitişi biraz saçmaydı anlamadım falza bişii
  • @splash17

Market Garden göreviyse eğer o resim, tankı havaya uçurup tüm görevleri yapınca, yanlış hatırlamıyorsam haritanın en kuzeyinde (en üst kısım) köprüye giden yol açılıyor, ordan geçip köprüye çıkman ve köprüyü düşmandan temizlemen lazım...

Biraz daha detaylı bir resim koysaydın, bu resmden bu kadarını çıkarabildim...

Edit, ben yazana kadar bitirmişsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charcharodon carcharias -- 31 Mart 2008; 16:41:16 >
  • Gerçekten son bölüm çok kasıyor insanı. Bu kadar düşman sayısı olurmu ya bir kulede.
  • arkadaşlar setup a basınca windows reset atıyor bunun çözümünü bilen var mı?
  • Olur olmasınada işin daha berbat tarafı bazı bölümleri geçip öldüğün zaman hali ile yeniden paraşütle atlıyosun ve sanki biraz önce o katları temizlememişsin gibi babalar karşında oluyor..Ben 3. ölmemden sonra açıkcası görevleri tamamladığım için aralarından koşarak geçmiştim..:D
    Birde gerçek olduğunu düşünsenize ne matrak :DDD

quote:

Orjinalden alıntı: AKINLASINN

Gerçekten son bölüm çok kasıyor insanı. Bu kadar düşman sayısı olurmu ya bir kulede.
  • Oyunu bitirmiştim ilk çıktığında ama tekrar oynamayı düşünüyorum,ben beşenmiştim oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 16 Nisan 2008; 11:32:25 >
  • Arkadaşlar ben oyunu kuramıyorum,Sistem imzamdaki sistem.Setup a tıkladıgımda reset atıyor makina yardım lutfen
    Burak arkadaşımda sormuş ama kimse cevap vermemiş bilenler varsa lutfen bilgilendirin bizide,bizde zevk alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cozler_42 -- 17 Nisan 2008; 12:12:22 >
  • Yok mu cevap yazacak kimse arkadaşlar cıldıracagım ama
  • arkadaslar 1 oturusta bitirdim oyunu 4 saat
  • Bende bitirmek istiyorum yardııımmm
  • quote:

Orjinalden alıntı: cozler_42

Bende bitirmek istiyorum yardııımmm

makine reset atıyorsa bunun bir kactane nedeni vardır birincisi ram slotunu değiştir yani remi başka yuvaya tak öyle dene birde sisteme virüs girmiş olabilir...

oyun cok sürükleyici bir kez takldım oyunda market greven mıdır ne karın ağrısıysa el bombasıyla tank patlatıyoruz yok böyle bişey :) ama oyun bitti oyun bitince extra iceriklere göz atın cok eğlenceli..
  • quote:

Orjinalden alıntı: GameZero

quote:

Orjinalden alıntı: cozler_42

Bende bitirmek istiyorum yardııımmm

makine reset atıyorsa bunun bir kactane nedeni vardır birincisi ram slotunu değiştir yani remi başka yuvaya tak öyle dene birde sisteme virüs girmiş olabilir...

oyun cok sürükleyici bir kez takldım oyunda market greven mıdır ne karın ağrısıysa el bombasıyla tank patlatıyoruz yok böyle bişey :) ama oyun bitti oyun bitince extra iceriklere göz atın cok eğlenceli..

Eywallah birde öyle deneyelim,Cevap verdiginiz için de ayrıca teşekkur ederim.

• cozler_42 arkadaşım oyun cdsini değiştirmek faydalı olabilir internette araştırdım bu sorunu yaşayan bir çok kişi var, hatta başka hatalar alanlar da var. bakalım ben pzt başka bir diskten kurmayı deneyeceğim.
  • arkadaşlar bu sornla karşılaşıorum,
    oyunu vcd olarak aldım 3 cd yapıyor toplam,
    şu an oyunu kurdum ama bu sorun veriyo girmiyo oyuna
    bi pazar günüm var calısıyorum
    çözümü söyleyinde oynıyım artık şunu

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI)
  • quote:

Orjinalden alıntı: R.Sambora

arkadaşlar bu sornla karşılaşıorum,

exe hataası gibi gözüküyo,iyi bi ilaç bul

• quote:

Orjinalden alıntı: HRNclk777

quote:

Orjinalden alıntı: R.Sambora

arkadaşlar bu sornla karşılaşıorum,

exe hataası gibi gözüküyo,iyi bi ilaç bul

ilaçmı bulayım
    nasıl bişey bulayım
    birde bu aldığım 3 cd,normalde 2 tane dvd imiş sanırım,
    gerimi veriyim napıyım

• bu oyunda save nasıl yapılıyor birisi anlatabilir mi?
  • BEYLER BU OYUNU ONLİNE NASİL OYNAYABİLİRİM YARDİM PLEASE
  • şu rezil oyunu oynamayın ya.bütün moh serisini rezil etti.pacific assault bile 5 basar bu oyuna.
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.