Şimdi Ara

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI) (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.509
Cevap
0
Favori
134.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • format atıp denedim yüklendi oyunu oynuyorum . peki nasıl online oynaya bilirm ? patch yapmam gerekiyorumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crauser -- 25 Şubat 2008; 15:16:43 >
  • arkadaşlar hepinize selamlar..
    şu oyunu oynamak bi nasip olmadı ya, emuleden 2 kez indirdim(yanlış hatırlamıyorsam 2.si 6,5gb civarıydı), ama ikisi de sorunlu çıktı, oyun kurulamıyor...
    sistemim çok iyi(Crysis ve COD4 full ayarlarla çok rahat oynuyorum)..yani sorun sistemden değilde oyundan kaynaklanıyor..
    bana şu oyunu doğru düzgün indirebileceğim bi link veren olursa çok mutlu olurum..emule veya bitcomet farketmez..
    link vermenin yasak olduğunu biliyorum, pm de atabilirsiniz...
    şimdiden çok teşekkürler..
  • bu resimlerin hiçbiri bizim oynadığımız oyunda yok ps 3 resimleri mi acaba?
    quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI)

Tür:FPS
    Yapımcı:EA Games
    Dağıtımcı:Electronic Arts
    Platform:PC,PS2,PS3,Xbox 360
    Web:http://www.ea.com/moh/airborne/
    Çıkış tarihi:Çıktı
    Medya:DVD
    Multiplayer:Var
    Yaş sınırı:16+
    Alternatif:CoD 3
    Röportaj:http://www.trgamer.com/yazi.asp?id=2181
    Demo:http://videogames.yahoo.com/pc/medal-of-honor-airborne/file-527439
    Video:http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=10697
    Screenshots:http://www.worthplaying.com/article.php?sid=32813
    Konu: Karakterimizin adı Boyd Travers. 2.Dünya Savaşı sırasında Havacı. Oyunun en ilginç yanı
    her yeni göreve başlarken düşman hatlarının gerisine paraşütle atlıyoruz. Paraşütün kontrolü tamamen
    bizim elimizde. İniceğimiz noktayı biz belirliyoruz. Böylece nereye inip nasıl ve nerden ilerliyeceğimiz
    tamamen bizim kontrolümüzde olacak.

• quote:

Orjinalden alıntı: rdyzlk44

bu resimlerin hiçbiri bizim oynadığımız oyunda yok ps 3 resimleri mi acaba?

yoo hepsi de var burda görülen her bölümü oynadım. grafikler de hemen hemen buna yakın. AA hariç
  • quote:

Orjinalden alıntı: ehhiste

arkadaşlar benim sistem:2048mb ram,intel pentium 4 ghz işlemci,ge-force fx 6200 tc ekran kartım var crysisi low seviyede hiç kasmadan açıyo ama mohada oyuna girmeden hata veriyo yardım edebilirmisiniz=?

kardeşş sen bu sistemle mario oynarsın yaa
  • emin misin böyle giyinmis adamlar bende yok ya
    quote:

Orjinalden alıntı: ManitoN

quote:

yoo hepsi de var burda görülen her bölümü oynadım. grafikler de hemen hemen buna yakın. AA hariç
  • acaba bu resimler multiplayerden mi alıntı hiçbiri benim oyunda yok.
  • quote:

emin misin böyle giyinmis adamlar bende yok ya
    quote:

Orjinalden alıntı: ManitoN

quote:

sen allied assult filan mı oynuyosun hangi grafiklerde oynuyosun. hepsi de ilk bölümlerden alınmış ss ler

• Bu resimler kaç kişide mevcut?
  • Beyler oyunu sorunsuz bir şekilde kurdum ancak oyuna girmeye çalıştığımda "video card is not supported" diyor neden desdeklemiyor ekran kartımı anlamış değilim Call of Duty 4 ü ve Pro Street i gayet güzel grafikler ile oynadım bu arada sistemim p4 3.00 1 gb Ram Ati Radeon X800 256 mb 256 bıt ekran kartım sorun nedir acaba
  • quote:

Bu resimler kaç kişide mevcut?

yav bak işte ilk sayfalara orda demo çıkınca herkesin çektiği ss ler filan var ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jolly_RogeR

Beyler oyunu sorunsuz bir şekilde kurdum ancak oyuna girmeye çalıştığımda "video card is not supported" diyor neden desdeklemiyor ekran kartımı anlamış değilim Call of Duty 4 ü ve Pro Street i gayet güzel grafikler ile oynadım bu arada sistemim p4 3.00 1 gb Ram Ati Radeon X800 256 mb 256 bıt ekran kartım sorun nedir acaba

Driver Driver onları bi Kontrol et
  • quote:

Orjinalden alıntı: ghostleon

quote:

Beyler oyunu sorunsuz bir şekilde kurdum ancak oyuna girmeye çalıştığımda "video card is not supported" diyor neden desdeklemiyor ekran kartımı anlamış değilim Call of Duty 4 ü ve Pro Street i gayet güzel grafikler ile oynadım bu arada sistemim p4 3.00 1 gb Ram Ati Radeon X800 256 mb 256 bıt ekran kartım sorun nedir acaba

Driver Driver onları bi Kontrol et

Hocam olmadı ya ekran kartının driverini de güncelledim neden açılmıyo ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YusufTimur -- 22 Mart 2008; 19:15:22 >

• o bölümlerin hiç biri oyunda yok alakasıda yok oyunla belkide Medal of honor airbone 2 çıkacakdır ama işte bu süper olur
  • evet ben de bunu soruyordum bu bölümlerin hiçbiri ounda yer almıyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: Pro-Gamer

o bölümlerin hiç biri oyunda yok alakasıda yok oyunla belkide Medal of honor airbone 2 çıkacakdır ama işte bu süper olur
  • SELAM ARKADAŞLAR AİRBORNEYİ MULTİPLAYER OYNUYORUM VE ÇOK YORUYOR ÖZELLİKLE HIZLI KOŞARKEN İNSANIN BAŞI DÖNÜYO OYNAYAN VARSA ARKADAŞLAR YORUMLARINIZI YAZARSANIZ SEVİNİRİM OYUN GÜZEL FAKAT MULTİPLAYER OYNAMAK TAM ANLAMIYLA EZİYET ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER....
  • quote:

Ekran kartın Shader Model 3 destekliyor mu?
  • ya arkadaşlar bişi sorucam yeni formatladım vista 32bite geçtim fakat oyunun dvdsini takıyorum yüklemeye başlıo biraz ilerledikten sonra hiçbişi yapmıyo dolması gereken bar dolmuyor
    sürekli copyinf files da kaldı öle 1.19gb kuruldu görünüo gerisi gelmio bi bilen varmıdır ? veya aynı şey başına gelen varmıdır?
  • Oyun bitti sonunda ama gereksiz yere kasmışlar son zorluk seviyesinde... Bir yer on kere oynanırmı yahu.. Birde görevi tamamlasan bile tekrar indirme yaptığında adamlar yeniden peydah oluyor, ne anladım ben bu işten...
    Ayrıca eğer görev yerine doğru ilerlemezsen adamların ardı arkası kesilmiyor, karınca yuvasından çıkar gibi geliyolar..
    Yinede fena oyun değildi, adamların saçma sapan şekillerde ölmeleri dışında pek bir hatasıda yok.. En azından bir kere bitirmeye değer...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charcharodon carcharias -- 31 Mart 2008; 12:32:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: keskinbalta

quote:

Orjinalden alıntı: doukan__

Ya arkadaşlar ben bu tür sorulardan hoşlanmam ama sormak zorunda kaldım. Gayet güzel kurdum oyunu, 3 paraşüt indirme görevini geçtim, brifing aldım, fakat gelin görünki brifingden sonra gelen silah seçme ekranından sonraki yükleme ekranını bir türlü geçemiyorum. Bazen 16 renk olarak Windows'a atıyorbazende çat diye takılıyor. Bi el atın beyler

oyun dosyaların hatalı olabilir eğer sisteminde ve driverında sorun yoksa

ayrıca oyunu alın oynayın çok güzel oyun

baba resimdeki yeri nasıl geçtin yaa ben orda kaldım bi tank var dönü dönüp duruo pusulada gösterdigi yere gidiom hiçbişiy yok çatıya çıktım bütün katları dolaşıtım o izada ama hiçbişii yok bi yrdım yaa

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.