Şimdi Ara

MED & CEZİR (2.sezon) - Star TV Cuma (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.212
Cevap
40
Favori
166.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mira şu saatten sonra geberse umurumda olmaz. En sonda söylenecek sözü ilk söyledi. Ne güzel mutlu mutlu gidiyorlardı saçma salak kıskançlıklar yüzünden ...
    Bende ne güzel mutlu insanlar izliyordum.

Barışınca haber verin oradan devam edeyim izlemeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Mira şu saatten sonra geberse umurumda olmaz. En sonda söylenecek sözü ilk söyledi. Ne güzel mutlu mutlu gidiyorlardı saçma salak kıskançlıklar yüzünden ...

Haftaya barışırlar. İzlersin hocam
  • son 2-3 bölümdür dizi çöp.Ay yapımın işi bu kuzey güneydede ilk 10 bölüm iyi yaptım sonraki bölümler kötü.Dizi tutması için 10 bölüm en iyi senaryo on dan sonraki çöp.Çağatayın mimikleri kötü gülmesi filan çok kötü.Mert sağlam oyuncu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinsenty

Serenay Sarıkaya'ya hastayim ya, at gibi kiz :) 91 dogumlu inanilir gibi degil

Yavaş hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legen_dary

quote:

Mira şu saatten sonra geberse umurumda olmaz. En sonda söylenecek sözü ilk söyledi. Ne güzel mutlu mutlu gidiyorlardı saçma salak kıskançlıklar yüzünden ...

Yaman o kadarda yüzsüz değildir sanırım o laftan sonra barışmaz herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoonDeath

son 2-3 bölümdür dizi çöp.Ay yapımın işi bu kuzey güneydede ilk 10 bölüm iyi yaptım sonraki bölümler kötü.Dizi tutması için 10 bölüm en iyi senaryo on dan sonraki çöp.Çağatayın mimikleri kötü gülmesi filan çok kötü.Mert sağlam oyuncu.

Çağatay'ın tek artısı tipi zaten. Oyunculukta hala çok eksikleri var. Ama kendini geliştirmiş yine. Adını Feriha Koydum da zır kazmaydı. Şimdi sesini falan doğru kullanıyor en azından. Mert iyi oyuncu ama onda da tip yok. Herkes dört dörtlük olmuyor işte. Mira'nın da konuşma şekli kasıntı, mimikleri çok yapmacık mesela.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

quote:

quote:

Yaman o kadarda yüzsüz değildir sanırım o laftan sonra barışmaz herhalde

Bence barışırlar. Yaman da biraz akıl olsa Mira Tan'la şehir dışına gittiğinde resti çekerdi. Yaman biraz kılıbık herhalde. Mira kırılır diye her şeyi alttan alıyor. Başkalarına da daha konuşmalarına fırsat vermeden kafa göz dalıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Açık konuşmam gerekirse Yaman hakketti o sözleri. Durduk yere Orkun'a vurmasaydı herşey daha başka olabilirdi. Şimdi benim gözümde Yaman mertse eğer söylenenleri kabullenir ve gider sakin bir şekilde Mira ile son kez konuşur. Daha sonra da Orkun'dan bir özür diler. Her olay kafa atmakla çözülmüyor malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah. -- 30 Aralık 2013; 5:22:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

quote:

Orijinalden alıntı: MoonDeath

son 2-3 bölümdür dizi çöp.Ay yapımın işi bu kuzey güneydede ilk 10 bölüm iyi yaptım sonraki bölümler kötü.Dizi tutması için 10 bölüm en iyi senaryo on dan sonraki çöp.Çağatayın mimikleri kötü gülmesi filan çok kötü.Mert sağlam oyuncu.

Çağatay'ın tek artısı tipi zaten. Oyunculukta hala çok eksikleri var. Ama kendini geliştirmiş yine. Adını Feriha Koydum da zır kazmaydı. Şimdi sesini falan doğru kullanıyor en azından. Mert iyi oyuncu ama onda da tip yok. Herkes dört dörtlük olmuyor işte. Mira'nın da konuşma şekli kasıntı, mimikleri çok yapmacık mesela.

Kıvanç Tatlıtuğ'da şuan her şey tam bence aynı şekilde Kenan İmirzalıoğlu'da öyle.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Natsukai.

Bu Yaman'ın hiç mi oyunculuk bilgisi yok ya yoksa rol gereği mi böyle oynuyor ne mimik var ne başka bişey dümdüz diziye resmen emanet duruyor.

Hocam bu çağatayın 2. dizisi daha gen. ayrıca mankenlikten geliyor. Bir kıvanç gibi bir kenan gibi olması için daha çok ekmek yemesi lazım

Yetenekle de ilgili bir şey aslında.

Çağatay Ulusoy, Vahide Gördüm'ün 35buçuk oyunculuk atölyesi mezunlarından.. :)

yine Ecem Akbin, Batuhan Ekşi, Batuhan Begimgil ve Cank Kangöz de öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 30 Aralık 2013; 13:07:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah.

Açık konuşmam gerekirse Yaman hakketti o sözleri. Durduk yere Orkun'a vurmasaydı herşey daha başka olabilirdi. Şimdi benim gözümde Yaman mertse eğer söylenenleri kabullenir ve gider sakin bir şekilde Mira ile son kez konuşur. Daha sonra da Orkun'dan bir özür diler. Her olay kafa atmakla çözülmüyor malesef.

o kafayı atması hataydı zaten , kafa atmasaydı mira o kadar gaza gelmiyecekti bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyran

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Natsukai.

Bu Yaman'ın hiç mi oyunculuk bilgisi yok ya yoksa rol gereği mi böyle oynuyor ne mimik var ne başka bişey dümdüz diziye resmen emanet duruyor.

Hocam bu çağatayın 2. dizisi daha gen. ayrıca mankenlikten geliyor. Bir kıvanç gibi bir kenan gibi olması için daha çok ekmek yemesi lazım

Yetenekle de ilgili bir şey aslında.

Çağatay Ulusoy, Vahide Gördüm'ün 35buçuk oyunculuk atölyesi mezunlarından.. :)

yine Ecem Akbin, Batuhan Ekşi, Batuhan Begimgil ve Cank Kangöz de öyle.

Oyunculuk atolyesinde mezun olmasi bir sey ifade etmiyor. Orayi parayi basan girer zaten.
    Onemli olan devlet konservatuarinda 4 sene okuyup bitirmek

Aslinda onceki mesajda yazmisim ya. Bu islerin basi yetenek ben cagatayda onu goremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çağatay Ulusoy Ve Serenay Sarıkaya Aşk Yaşıyor!

‘Medcezir’ dizisinde iki sevgiliyi canlandıran Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladı.

http://www.acunn.com/haber/cagatay-ulusoy-ve-serenay-sarikaya-ask-yasiyor/121702?utm_source=facebook&utm_medium=galerihaber&utm_content=medcezir_121702&utm_campaign=galerihaber

• quote:

Orijinalden alıntı: Dura-Ace

Çağatay Ulusoy Ve Serenay Sarıkaya Aşk Yaşıyor!

‘Medcezir’ dizisinde iki sevgiliyi canlandıran Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladı.

http://www.acunn.com/haber/cagatay-ulusoy-ve-serenay-sarikaya-ask-yasiyor/121702?utm_source=facebook&utm_medium=galerihaber&utm_content=medcezir_121702&utm_campaign=galerihaber

Sonunda bir de öpüşme sahnesi istemiyoruz gibibir şey diyorlardı ben de yav he he demiştim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

Açık konuşmam gerekirse Yaman hakketti o sözleri. Durduk yere Orkun'a vurmasaydı herşey daha başka olabilirdi. Şimdi benim gözümde Yaman mertse eğer söylenenleri kabullenir ve gider sakin bir şekilde Mira ile son kez konuşur. Daha sonra da Orkun'dan bir özür diler. Her olay kafa atmakla çözülmüyor malesef.

o kafayı atması hataydı zaten , kafa atmasaydı mira o kadar gaza gelmiyecekti bence

İyide arkadaş Orkuna ne? İkisinin arasındaki muhabbetten. Bu kaç oldu, fırsatçı dedi, adam haklı. Ben olsam bende atardım kafayı. Her kafadan sonra Tozludereyi yüzüne vursun o zaman. Oldu. Yaman eğer adamsa barışmaz. Yani senaryoda umarım saçmalamazlar. O sahnede, ben bile alındım açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

İyide arkadaş Orkuna ne? İkisinin arasındaki muhabbetten. Bu kaç oldu, fırsatçı dedi, adam haklı. Ben olsam bende atardım kafayı. Her kafadan sonra Tozludereyi yüzüne vursun o zaman. Oldu. Yaman eğer adamsa barışmaz. Yani senaryoda umarım saçmalamazlar. O sahnede, ben bile alındım açıkçası.

Barışcaklarını hepimiz biliyoruz Ne yapıp ne eder barışırlar bence

• quote:

Serenay'mı? Çağatay'da akıl yokmuş mis gibi Hazar varken.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Zaten mert ve eylül gerçek hayatta uzun süredir sevgili diye biliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Yok artık cidimisin la

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok artık cidimisin la

Hayır Mert Kuzey Güney'in Cemre'siyle aşk yaşıyor.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.