Şimdi Ara

MED & CEZİR (2.sezon) - Star TV Cuma (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.212
Cevap
40
Favori
166.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kkratoss

İlk bölümü izledim bir şey dikkatimi çekti."Lan yok ya bu kadarını da yapmazlar" deyip emin olmak için bir bölüm daha izledim ve emin oldum.Arkadaş bizim neden hiç bir şeyimiz özgün değil ki? Her şeyi taklit etmek zorunda mıyız? Adamlar resmen The O.C'yi araklamışlar.Resmen spoiler yemiş gibiyim çünkü neler olacağını kestirebiliyorum. İzlemeye devam edeceğim ama açıkçası büyük hayal kırıklığına uğradım.

Merak etme ileride olaylar OC'ye göre değişiklik gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

quote:

İlk bölümü izledim bir şey dikkatimi çekti."Lan yok ya bu kadarını da yapmazlar" deyip emin olmak için bir bölüm daha izledim ve emin oldum.Arkadaş bizim neden hiç bir şeyimiz özgün değil ki? Her şeyi taklit etmek zorunda mıyız? Adamlar resmen The O.C'yi araklamışlar.Resmen spoiler yemiş gibiyim çünkü neler olacağını kestirebiliyorum. İzlemeye devam edeceğim ama açıkçası büyük hayal kırıklığına uğradım.

Sevindim buna.İleride olaylar değişiyorsa sıkıntı yok benim için.

• quote:

quote:

quote:

Orjinaline göre kötü bir değişim oluyor bu tabii.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

quote:

quote:

Orası kesin zaten.Kalite olarak onları yakalamamız imkansız ama en azından farklı olsun da ona da razıyım.

• Burda konuşa konuşa diziyi dünyaya duyurduk
    http://m.acunn.com/haber-detay-1/medcezirden-turkiyede-bir-ilk-120731/sayfa-1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar dizi nasıl tavsiye eder misiniz? 24 sayfa tartışıldığına göre fena değil galiba.

Güzel dizi, boş vakitlerde izlenebilir. Tabi her bölüm ayrı bi heyecana entrikaya hazır olman lazım, yoksa rating yapmaz bu işler. Gerçi son 2 haftadır olağandışı olay yok ama fragmandan da anlaşılacağı gibi bu hafta olaylar başlıyor, dayanamadılar tabi
  • Yeni bölüm fotoğrafları geldi:
    http://www.startv.com.tr/foto-galeri-detay/dizi/medcezir/15-bolum-fotograflari

• Ya bunlar yine bizim burdaymışlar ya bisiklet sürülen yer bize çok yakın gidip foto çektiricem şu kızla yakalarsam eger
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

quote:

quote:

Orası kesin zaten.Kalite olarak onları yakalamamız imkansız ama en azından farklı olsun da ona da razıyım.

Normal versiyondan biraz daha yumuşak, ve Türk dizisi kıvamında ilerliyor doğal olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Legen_dary

quote:

Orijinalden alıntı: Kal Chi

quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

quote:

Orijinalden alıntı: Kal Chi

quote:

Bölüm güzel başladı ama son bölümde Mert bile Eylül'ü götürdü biz hala .... diyerek kendimi aşağılamaya başladım. Ama sadece sarılıp uyuduklarını varsayıyorum ki kendimi biraz olsun avutabileyim. Hadi Yamanla Mira'nın basılmasını kaldırabilirimde bu çok ağır oldu ya. Neyse diziye gelecek olursak Mert'i konuşmaya gerek yok adamın rüyası bile bir enteresan. Ben bu bölümde Sedef'i acayip beğendim. Çok çekici bir kadın. Konuşması yürümesi falan perfect denecek cinsten ayrıca yüz güzelliği de çok iyi. Yaman'ın ters köşe yapması çok iyiydi bence. Yaman'ın bu bölüm kombinasyonunu daha çok beğendim. Hepsinin markasını buldum ama bir tane hırka babamın maaşına denk geliyor nerdeyse. Giysem bana da aynı şekilde yakışacağını düşünüyorum Çağatayla aynı kemik yapısı ve aynı boya sahipiz ama ben paradan kaybediyorum. Özetlersek bana göre ilk 2 bölümle beraber en iyi bölümdü.

Babanın maaşı 100 lira mı moruk Abartmışsın bence dizideki giyilen kazaklar,hırkalar 100-200 tl arası montlar 200-300 tl sadece istisna vardı Yaman'ın bu bölüm deri montu 1000 liraydı.Dizide pahalı tek şey gördüm o da bayanların elbiseleri.
    Dizide erkekler markaları Levis,Topmen,Mavi Jeans, Scotch & Soda

2-3 kazak 2-3 pantolon al babamın maaşına denk geliyor direk. Diyelim almak istiyorum ben bunları nereden bulacam arkadaş.

Ayıp ediyorsun yardımcı olurumda benzeri stil olarak daha ucuza giyinebileceğin mağazalarda biliyorum, benim boyum sizden 9 cm kısa 1.79'um ama banada çoğu kişi Çağatay'a benziyorsun diyor bende o tarz giyiniyorum o yüzden aradığın adam benim.

PM'den her bölüm hangi marka giyindiğini takip edebileceğin site ile benzeri ürünleri daha ucuza bulabileceğin mağaza siteleri atacağım.

hocam bana da aynı şeyleri pm atarsan makbule gecer

dostum zahmet olmazsa bir pm de bana yollarmısın

• Hocam bana da yollar mısın pm den

• quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

Oğlum Türkiye de hangi evde var, Çocuk eve gelecek de, kızın babası çıkarken, iyi çalışmalar falan diyip yalnız bırakcak. ahaha. İzleyin işte, Dizi, film en nihayetinde.

Sizin oralar nasıl bilemem ama bu gayet normal bişey ben de kız arkadaşımın evine gittim önceden ailesi de vardı gayet de yalniz bıraktılar.herkes sizin dediğiniz gibi olsaydı ohoo.. bu tip düşünceler ve insanlar yüzünden yakında kızlı erkekli okul mu olur ev mi olur diyenler de çıkar hatta çıkıyor bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kkratoss kullanıcısına yanıt
    Dizi başlamadan muhabbeti geçti zaten, çakma olduğunu biliniyor
  • 2. Fragman çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Litheart

2. Fragman çıktı

Oh be sadece uyumuşlar.

• quote:

quote:

2. Fragman çıktı

Oh be sadece uyumuşlar.

• Buyrun bölüm özeti :

Yaman’ın romantik sürprizi, Mira’yı Yaman’a bir adım daha yaklaştırır... Yaman, bugüne kadar tanıdığı bütün erkeklerden çok farklıdır. Mert’le geçirdikleri gece Eylül’e aşkın yepyeni bir yüzünü gösterir. Eylül de o gece kalbini usulca Mert’in ellerine bırakır.

Selim’le Ender habersiz geldikleri için mahcup, sessizce evden ayrılırlar, doğruca şirkete giderler ve Asım Şekip Kaya’nın kendilerine açtığı savaşa hazırlıksız yakalanırlar...

Kenan’ın hapishanedeki ziyaretçisinin bıraktığı emanet Yaman’ın eline ulaşır... Fakat Kenan, ziyaretçisinden kimseye söz etmez... Olayları dışardan takip eden Selim, Yaman’ın ilk kez ondan bir şey sakladığına şahit olacaktır.

Öte yandan eski sevgilisinin hala Yaman’la ilgilendiğini fark eden Mira, Yaman’la Leyla arasındaki ilişkiyi daha çok sorgulamaya ve merak etmeye başlar. Bu süreç, Mira’nın şahit olduğu olaylara bakış açısını değiştir. Yaman ise Mira’ya yılbaşında özel bir hediye verebilmek için deli gibi çalışırken, ilişkilerindeki huzursuzluğu gözden kaçırır.

Yalan Mira’nın mayınlı bölgesidir. Yaman farkında olmadan bu alana girdiğinde, Mira’yla ilişkisindeki ilk büyük sınavı verecektir.

Yayın Günü: 27 Aralık Cuma
    Yayın Saati: 20.00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litheart -- 25 Aralık 2013; 16:47:59 >

• quote:

quote:

2. Fragman çıktı

Oh be sadece uyumuşlar.

• quote:

quote:

2. Fragman çıktı

Oh be sadece uyumuşlar.

Eylüle mi yanıksın hocam

• Arkadaşlar ben oldukça açık görüşlü birisiyim. Fakat içinde bulunduğumuz zaman da ve konum da (Türkiye) bunun çok normal olmadığını söyledim. Şahsi fikrim bu değildir, gözlemim budur.

Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.