Şimdi Ara

MED & CEZİR (2.sezon) - Star TV Cuma (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.212
Cevap
40
Favori
166.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen televizyonda gördüm fragmanı ve 5. saniyesinde OC den uyarlama dedim.

Bu uyarlama füryasını kim çıkardı çok merak ediyorum. Bu kadar hazırcılık, beleşçilik olur mu? Koskoca ülkede adam gibi oturaklı senaryo yazabilme yeteneğine sahip bir Allah'ın kulu yok mu? Hadi uyarladın, birazcık kopya çek, temel al üzerini kendin doldur. Ama bunlar adamın mimiklerinden ses tonuna kadar aynısını yapıyorlar.

Koskoca Türk tarihinde ve sosyal yaşantımız içinde onbinlerce filmlik/dizilik olaylar var iken, yabancı ülkelerin oluşturdukları senaryolar için neden kucak dolusu para saçılır anlayamıyorum.

Gerçi bizden gelenleri senaryolaştırmak isteyince yine gidip bir yerlerden çakıyorlar. Fatih dizisi Game of Thrones müzikleri ile dolu, Gamze Özçelik birebir Cercei Lannister kopyası.

Yazık cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cypon -- 4 Eylül 2013; 15:31:47 >
  • üreticilik sıfır
  • Kerpeten Aliiiiiii

Barış Falay varsa izlerim arkadaş. Ezelde adama hayran olmuştum.
  • dizinin reklamı cok dönüyor tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

dizinin reklamı cok dönüyor tutar.

aynen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İntikam gibi uyarlamazlar umarım. Her şeyiyle aynı dizi. Replikler, dizinin başlama-bitiş sahneleri, sezon finalleri... Sadece Türk toplumuna uygun olmayacak şeyleri değiştiriyorlar. The OC'yi izlemedim ama arkadaşım anlattı ve pek ilgimi çekmedi. Tabi Çağatay Ulusoy fanları sayesinde dizi tutar. Serenay Sarıkaya çok soğuk bi de. Hiç izlenmez yani.
  • The O.C iyi diziydi özellikle Seth Cohen rolünü oynayacak kişiyi merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

The O.C iyi diziydi özellikle Seth Cohen rolünü oynayacak kişiyi merak ediyorum

karakteri anlatirsan ben de anlayabilirim

merak ettim

Ben şöyle düşünüyorum
    Türk izleyicisi Geneli Thé O.C yi bilmez, bilenler hiç izlemese bile
    dizinin deneyimli senaristi - yapım şirketi - oyuncuları bile Diger kanallar Cuma aksami karşısına daha iyi bir iş çıkaramazsa TUTAR

Bu işte de AB ve Total reyting dizinin akıbetini belirler kısacası

şansı bol olsun

• Dizi tutar aşırı reklam yapıldı ve oyuncu kadrosu da iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: suzi dilara

quote:

merak ettim

Ben şöyle düşünüyorum
    dizinin deneyimli senaristi - yapım şirketi - oyuncuları bile Diger kanallar Cuma aksami karşısına daha iyi bir iş çıkaramazsa TUTAR

şansı bol olsun

sempatik eğlenceli komik
    zengin kendini beğenmiş gençler arasında ezik görülüp fazla takılmıyordu
    tabi birde en havalı kızlardan biri olan summera aşık oluşu var
    spoiler vermeyeyim ama sonradan baya açılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: suzi dilara

quote:

merak ettim

Ben şöyle düşünüyorum

şansı bol olsun

cumaları çok çetin geçeceğe benziyor bi de ergenler TT yapıyorlar kaç gündür

• beyler kayıp da bugün ben kayıpı izleyecem medceziri geçer bence kayıp ama emin konuşmaak lazım
  • o değilde,
    mirşa bartının bar işleten bir kız arkadası vardı ve inanılmaz bir hatundu. yok böyle bişey.
    hatta asıl oglan kapıyı caldıgında iççamasırı ile kapıyı actıgı bir sahnede bu hatunda ordaydı
    ve bu 2si l.zbiyendi..
    acaba o kızı kim oynayacak bende onu merak ediyorum:))

bu kkonuda son mesajım olsun. alıntılamayın lütfen. içinde ne kadar cinsellik ve ensest varsa
    o kadar tutma şansı artar.
  • Bu dizi TUTAR

• Her ne kadar çakma olsada çok güzel gidiyor.Umarım orjinali kadar iyi olur.
  • Mert i diyosun

Esas oğlanla iyi kanka oldu ...Eylül e âşık

Hiç reklama girmedi ilk Bölüm diye

iyi gidiyor

• Pc deyim arka planda ses olsun diye tv açık bunu açtım arada bakıyorum gözlerim bayram ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Filmadamı -- 13 Eylül 2013; 21:34:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Filmadamı

Pc deyim arka planda ses olsun diye tv açık bunu açtım arada bakıyorum gözlerim bayram ediyor

Katılıyorum , kadro fena değil . Şimdilik heyecanlı gidiyor bence İzlemeye değer bir dizi olacağı kesin. Eski bir The O.C izleyeni olarak.
  • sırf yakışıklı diye yeteneksiz mimiksiz adamı star yaptılar ya....pes doğrusu...

ergenler izler anca....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 13 Eylül 2013; 22:01:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

sırf yakışıklı diye yeteneksiz mimiksiz adamı star yaptılar ya....pes doğrusu...

ergenler izler anca....

Adam iyi rol yaptı . Zaten yakısıklı diye oynatcaklar tipsiz adamı napsınlar ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.