Şimdi Ara

MED & CEZİR (2.sezon) - Star TV Cuma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.212
Cevap
40
Favori
166.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

tutar

Tamam beyler dizi sezon sonunu görmeyecek.
  • biraz yaratıcı olun arkadaşya anca alıntı yapıyolar.bu arada tutmaz.tutarsada ergenler arasında tutar.

• İnşallah tutmaz.Şu Melek Ece ikilisi de bi bitmedi.The O.C. gibi bir efsaneyi kopyalamak nedir lan

Marissa Cooper Serenay Sarıkaya mı olacak şimdi ? Ryan Atwood Çağatay mı olacak ? Yazık lan.The O.C. Efsaneydi içine edecekler.

Harbiden şu ecemelek ikilisine ayar oldum çok pis.

Diziyi izlemeyi de sabırsızlıkla bekliyorum.Bakalım nasıl edecekler senaryonun içine.
  • Herseyin yaninda bide bu cagatayin bahce durumu var ya hapise girerse gitti diziyi tutturacak olan fanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

İnşallah tutmaz.Şu Melek Ece ikilisi de bi bitmedi.The O.C. gibi bir efsaneyi kopyalamak nedir lan

Marissa Cooper Serenay Sarıkaya mı olacak şimdi ? Ryan Atwood Çağatay mı olacak ? Yazık lan.The O.C. Efsaneydi içine edecekler.

Harbiden şu ecemelek ikilisine ayar oldum çok pis.

Diziyi izlemeyi de sabırsızlıkla bekliyorum.Bakalım nasıl edecekler senaryonun içine.

dr bu bi çelişki mi

• suzi dilara kullanıcısına yanıt
    Kızsan melaba

Şaka bi yana çelişki olan bir durum yok.Sadece bir efsanenin içine nasıl edecekler merak ediyorum.(Benim için efsanedir The O.C.)

Dizinin fan boyu olmam yani.Zaten konuyu 3 aşşağı 5 yukarı tahmin ettiğim için sarmaz da.

The O.C. yi izlemediysen açma burayı!!!

(Marissa öldüğünde hıçkır sümkür ağlamıştım.)(Zaten dizi o dakikadan sonra bitti)

Mesela O.C. yi izlediysen bilirsin.O takımı normalde Sandy partide giymesi için veriyordu Ryan'a.Normalde Sandy'nin takımı. Marissa ile kapıda Ryan sigara içerken tanışıyorlardı vs vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlotte McKinney -- 15 Ağustos 2013; 20:38:53 >

• 'Kız' olunca nedense erkekde bi dönüşüm oluyor 'melaba'ya

boy fan olmak sadece Kenan ve Kıvanç dizilerinde prim yapacak değil ...kasmayalım

yakışıklı erkek görünce "maskülen" degilse hatta baby face ise bence daha zor ...kendini izletme açısından
    yeteneği burda varsa göreceğiz...
    yoksa Feriha ve Emir den kurtulması zor görünüyo

org. diziyi izlemedim ama konuyu açtım
    naaapcaz ?

*Satılık Konu -Bayandan* ilanı mı versem

• suzi dilara kullanıcısına yanıt
    1:) Prim yapsın diye değil gerçekten The O.C. yi çok sevdiğim için söyledim.

2:) Melaba forumun geyiğidir.Her kıza yazılır.Kural gibi bişeydir.

3:) Diziyi izlemesen de konusunu 1 e 1 kopyalamazlar diye düşünüyorum.
  • İşte mükemmel bir dizi daha
  • Fragmanı güzel geldi. Bekleyip görecez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

1:) Prim yapsın diye değil gerçekten The O.C. yi çok sevdiğim için söyledim.

2:) Melaba forumun geyiğidir.Her kıza yazılır.Kural gibi bişeydir.

3:) Diziyi izlemesen de konusunu 1 e 1 kopyalamazlar diye düşünüyorum.

yanlış anlama var.
    bi Turk erkek oyuncu fanı olmak hususunda yazmıştım "kasmayalım" diye
    hep Kıvanç ve Kenan gibilerin Fanı olmak popüler
    Emir rolüyle Çağatay da gayet iyiydi

umarım bi daha 'melaba'ya maruz kalmam

• Sırf Çağataycılar izlese yine gider. Bu arada adamın saç modeli süper olmuş
  • Ece yorenc denen kadın yazıyorsa o diziden bi b** olmaz. Kuzey Güney dizisinin 2. Sezonunu mahvetti.

• Sırf Serenay için izlenir aga
  • Bu cagatay ulusoy gulmesin abi gulemiyor zaten adamda oyunculuk sıfır

• Vay be Lise sona gidiyorduk bu diziyi Cnbc-e'de izlerken.. aradan 11 sene geçti 26 yaşına geldik hala oturup The O.C.'yi yeniden izlesem mi diye düşünüyordum, artık çakmasıyla yetineceğiz

Aşrı fanatik eski bir The O.C. izleyicisi olarak merakla izleyeceğim (Zaten izlemesem bile Çağatay Fanı olan 52 yaşında ki annem kaçırmaz tabi işin şakası bu ), bakalım daha önce yerli versiyonu denenip mıçtıklan bu harika diziyi nasıl kurgulayacaklar.. Gerçi Ay yapım olduğu için umutluyum.

Ryan'ın vurdumduymaz serseri tavrını Çağatay yapabilir ama bu diziyi asıl ayaktta tutan eleman Seth'dir ! Onun performansı olmadan yani uyarlamada Seth'i oynayacak oyuncuyu 2. planda bırakıp düzgün rol yazmazlarsa olmaz, tutmaz.. Diğer bir taraftada cilveli işveli Summer ! Çok yanlış bir tercih, The O.C. izleyenlerin belkide en çok yadırgayacağı karakter olacaktır tahminimce Çünkü O.C. yi izleyen 100 kişiden 50 si Summer 49'u da Alex'i (anlayan anladı ) beğenir.. Asıl kızdan daha önemlidir bu rolde... Gerçi ben Anna'cıydım, hala gerçek hayatta o tarzda bir kız arkadaşı arıyorum arıyorum ama yok bulunmaz... o nasıl bir kızdı öyle

Baba Cohen'dan bahsetmiyorum bile, Hulusi Kentmen gibi birisini bulmalılar ki yadırgamayalım

• The o.c'nin ana konusu Türkiye'de tutabilecek bir konu. Fakir ama gururlu bir genç ve zengin aileleler var. Tam olarak birebir kopyasını yapamazlar çünkü amerikan yaşam tarzı daha farklı. Türkiye'nin kültürüyle özdeşleştireceklerdir birçok şeyi fakat ana konunun gidişatı, çercevesi aynı kalır herhalde.

The o.c'de marissa, Ryan, Seth ve Summer ana karakterler. Marissa güzelliği ile Summer ise sevimliliği ile dengeliyordu. Fragmanda gördüğüm kadarıyla Serenayda bir sorun yok, Marissa rolünün hakkını verecek gibi gözüküyor ama Summer rolünü oynayacak kız çok etkili bir tip gibi gözükmedi. Sanki Serenay'ın gölgesinde kalacak gibi bir izlenim yarattı fragmanda.
  • Fragman müziği resmen Arkadaşım Eşşek şarkısı.
  • Bence ben senaristim diyen birisi uyarlama dizi yapmamalı dizinin ilerleyişi senaristlerin önceki dizilerindende anlaşılıyor kısacası çöp.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.