Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1028. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10261027102810291030
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çin den son zamanlarda gümrük sınırı üzerinde ptt kargo ile bişi satın alan var mı ? amazon gibi kapda teslim mi vergi ödeniyor yoksa gümrüğe gitmek mi gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gümrük sınırı 30 dolar mıydı yoksa 35 mi?
    Şu son Turkey post olaylarından sonra korkmaya başladım, nlpost, turkey post ve takipsiz olarak siparişlerim toplam 30 dolar civarında, vergi çıkarmazlar umarım.
  • https://tr.gearbest.com/smart-watches/pp_668632.html?wid=90

Şu saat indirime giriyor mu? Girince ne kadar oluyor fiyatı bilen var mı arkadaşlar?
  • Sorry, all Flash Sale Stock has sold out. Please try our other Flash Sales! 0
    ne yapmak lazım? çanta alcaktım
  • Grimp kullanıcısına yanıt
    30 Euro sınır hocam
  • Dear Erkan,

Thank you for placing your order with us.

Because the lable has been printed, so we can not stop it.

We have shipped your order out.
    The delivery information
    customers: ------------------------------------------

The precise shipping time can also be affected by factors such as customs,remote locations, peak shipping periods, Holidays and Festivals,inclement weather and operational issues impacting the shipping company.
    Your package is now in transfer to you so please kindly wait about days more cause the package is on the way to you.
    I hope you will receive the package soon.

If there are any additional problems or further queries, please feel free to contact us and we will do our very best to assist you.

Best regards
    Dana
    gearbest Customer Service
    http://www.gearbest.com/

Yazıklar olsun bu gearbeste arkadaşlar alışveriş yapmayın bana gelen mesaja bakarmısınız.motospeedck108 almıştım 61 dolara yanlışlıkla aldım.Hemen supporta msj attım iptal edilsin diye ertesi gün bana ürün kargolandı diye 2 gün bekleyin kargoyu geri almaya çalışacağız dediler.Tekrar ertesi gün bu msj geliyor.Böyle bir şey olamaz rezillik.Gearbest resmen beni dolandırdı.48 dolara satılan ürünü 61 dolardan aldık bir de bunun gümrüğü var 350-400 e gelecek bu klavye.Ucuza sattıkları ürünlerin aradaki farkını böyle kapatıyor sanırım GEARBEST.Bu işin peşini bırakmayacağım her tarafta bangır bangır bağıracağım...

• tscturkey kullanıcısına yanıt
    Flash satış bitti hocam yapacak bir şey yok yeniden indirime girmesini beklemeniz lazım
  • Arkadaslar öncelikli kargo daki türkiye hızlı kargo ne oluyor?

• muratcangm kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • Yazıklar olsun bu gearbeste arkadaşlar alışveriş yapmayın bana gelen mesaja bakarmısınız.motospeedck108 almıştım 61 dolara yanlışlıkla aldım.Hemen supporta msj attım iptal edilsin diye ertesi gün bana ürün kargolandı diye 2 gün bekleyin kargoyu geri almaya çalışacağız dediler.Tekrar ertesi gün bu msj geliyor.Böyle bir şey olamaz rezillik.Gearbest resmen beni dolandırdı.48 dolara satılan ürünü 61 dolardan aldık bir de bunun gümrüğü var 350-400 e gelecek bu klavye.Ucuza sattıkları ürünlerin aradaki farkını böyle kapatıyor sanırım GEARBEST.Bu işin peşini bırakmayacağım her tarafta bangır bangır bağıracağım...
  • kartta para kalmadı yeter gearbest :D
    neyse artık rahatım :D
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    https://tr.gearbest.com/smart-watches/pp_668632.html?wid=90

indirim kod uvar mı hocam
  • thorismund T kullanıcısına yanıt
    Yanlışlıkla manlışlıkla almışsın sonuçta. Sen bir ürünü kargoya verdikten sonra ertesi gün gidip geri alabiliyor musun? Haklıymış gibi birde bangır bangır bağırıcam diyo ya. Senin bu yazını görüp korkacak onlar da hemen sana yardımcı olacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egzap

Yanlışlıkla manlışlıkla almışsın sonuçta. Sen bir ürünü kargoya verdikten sonra ertesi gün gidip geri alabiliyor musun? Haklıymış gibi birde bangır bangır bağırıcam diyo ya. Senin bu yazını görüp korkacak onlar da hemen sana yardımcı olacaklar

Hocam dünyanın neresinde olursa olsun ürünü iptal etme diye bir destek var.Sen sanırım empati kuramadın ya da böyle bir şey başına gelmemiş.Korkmaları önemli değil benim anında msj atıp geri iade istemem.Heleki gearbest gibi dünya çapında bir firma için...Bu yazdıklarını bilgisizliğine veriyorum.Biraz araştır öyle konuş lütfen ya da bilmiyorsan yorum yapma sus...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorismund

Yazıklar olsun bu gearbeste arkadaşlar alışveriş yapmayın bana gelen mesaja bakarmısınız.motospeedck108 almıştım 61 dolara yanlışlıkla aldım.Hemen supporta msj attım iptal edilsin diye ertesi gün bana ürün kargolandı diye 2 gün bekleyin kargoyu geri almaya çalışacağız dediler.Tekrar ertesi gün bu msj geliyor.Böyle bir şey olamaz rezillik.Gearbest resmen beni dolandırdı.48 dolara satılan ürünü 61 dolardan aldık bir de bunun gümrüğü var 350-400 e gelecek bu klavye.Ucuza sattıkları ürünlerin aradaki farkını böyle kapatıyor sanırım GEARBEST.Bu işin peşini bırakmayacağım her tarafta bangır bangır bağıracağım...

https://eksisozluk.com/entry/71508471

quote:

1000 kişi olumlu yorum yazıyor. 1 kişinin başına bir iş geliyor. hemen "uzak durun, dolandırıcı, yaklaşmayın!!!1!" ulan bütün dünya sizin etrafınızda mı dönüyor a* koyim ya ? siz misiniz buraların sahibi ? nedir bu özgüvenin kendini beğenmişliğin kaynağı ?

yaşadıysan bir sıkıntı, yazarsın bir entry. "böyle böyle bir durum var, şu satıcıdan bunları aldım. o da böyle bi halt işledi. aman dikkat" dersin geçersin. bütün dünyanın çatır çatır alışveriş yaptığı dev bir platformu sırf seni düdüklediler diye bırakalım mı yani. hepiniz mi piremsessiniz lan.

jack ma ile konuştum, ağlamaktan boğazı şişmiş, gözleri kan çanağı olmuş. "o suser o entryi yazdıktan sonra satışlar bıçak gibi kesildi, evime havyar götüremez oldum. taş mı yiyelim?" diyor.

edit: bin kişi demişim, ne bini lan. 10 milyon kişi olumlu yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

quote:

Orijinalden alıntı: thorismund

https://eksisozluk.com/entry/71508471

quote:

1000 kişi olumlu yorum yazıyor. 1 kişinin başına bir iş geliyor. hemen "uzak durun, dolandırıcı, yaklaşmayın!!!1!" ulan bütün dünya sizin etrafınızda mı dönüyor a* koyim ya ? siz misiniz buraların sahibi ? nedir bu özgüvenin kendini beğenmişliğin kaynağı ?

yaşadıysan bir sıkıntı, yazarsın bir entry. "böyle böyle bir durum var, şu satıcıdan bunları aldım. o da böyle bi halt işledi. aman dikkat" dersin geçersin. bütün dünyanın çatır çatır alışveriş yaptığı dev bir platformu sırf seni düdüklediler diye bırakalım mı yani. hepiniz mi piremsessiniz lan.

jack ma ile konuştum, ağlamaktan boğazı şişmiş, gözleri kan çanağı olmuş. "o suser o entryi yazdıktan sonra satışlar bıçak gibi kesildi, evime havyar götüremez oldum. taş mı yiyelim?" diyor.

edit: bin kişi demişim, ne bini lan. 10 milyon kişi olumlu yazıyor.

Çokkkkkk merak ediyorum başına gelseydi burda sus pus olup teşekkürler gearbest mi diyecektiniz?

Yoksa Bangır bangır bağırıp paranızı iade mi isteyecektiniz.Bu kadar komik olmayın lütfen...

• Berkan hocam,
    pm attım bakabilir misin?
    hocam uygulamada siparis iptali var direk iptal ediyor diye hatırlıyorum mail felan atmana gerek yoktu , umarim cozulur eger gumrukten almansan kargonu belki geri doner parani alırsın

Yasadigim sorunu anlatirdim, 'bir daha da bu siteden alisveris yapmam' diye sonuna eklerdim ki yazmisligim var. Sonra alternatif bulamadigimdan lafimi yiyip yine alisveris yaptim o ayri Forumdaki GB temsilcisi arkadasimizin ilgisi buyuk tabii bunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boomcu

hocam uygulamada siparis iptali var direk iptal ediyor diye hatırlıyorum mail felan atmana gerek yoktu , umarim cozulur eger gumrukten almansan kargonu belki geri doner parani alırsın

Sonunda duyarlı bir arkadaşımız çıktı ortaya.İnsanlar anlamıyor başına gelmedi ya rahatlar sanırım.Tüketici hakları diye bir şey var, benim paramı iade etmek zorundalar kuponla ya da başka şekilde...
  • 
Sayfa: önceki 10261027102810291030
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.