Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1026. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam birden fazla alma hakkınız olmasaydı kod çalışmazdı zaten uyarı veriyor öyle olunca fiyat düşmüyor. Aldıysanız verirler ama stok bitmiş olabilir belki yarın verirler belki 1 ay sonra , böyle bir durum olabilir
  • pardonya P kullanıcısına yanıt
    vergi %20 hocam 10 değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

75 usd yazdirilan paketten 15 usd= 58 tl vergi cikti bana, aramex ile

vergi için gümrüğe gitmeye gerek var mı?
  • silverdream kullanıcısına yanıt
    Mail geliyor, yolladiklari ibana eft/ havale ile oduyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcangm

quote:

Orijinalden alıntı: 2AF3R

yaklaşık 1 ay önce ( Oct 13, 2017 ) kargoyu verdiğim ürünlerden ses seda yok 3 tane sipariş vermiştim. 1 geldi diğerleri gelmicek sanırım ne yapabilirim bu durumda ?
    @GearBest.com

takipli mi takipsiz mi hocam

siparişten 60 gün sonra ticket açarsanız ilgileniyorlar

takipsiz aldım hocam hepsini. Para iadesimi yapıyorlar bu gibi durumda ürünü tekrar mı gönderiyorlar bilginiz var mı ?
  • tuilde kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için teşekkürler, ilk sayfaya ekleyeyim
  • gearbest trde gözükmeyen ürünleri vpn kullanıp orjinalden sipariş etsek sorun olmaz sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://tr.gearbest.com/smart-watches/pp_668632.html?wid=90

Şu tipteki saate benzer saat önerisi olan var mı arkadaşlar? Aslında bunu da beğendim ama ne bilim son fotoğraftaki ekran görünümü hoşuma gitmedi. Saatin tipi falan hoşuma gitti ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Mail geliyor, yolladiklari ibana eft/ havale ile oduyorsunuz

Bakalım nekadar vergi çıkacak bir Jumper EZBOOK 3 PRO da be aldım

• Ne Alırsan 1$ Kampanyası(Promosyon) / Ürünlerin Tamamında Geçerli İndirim Kodu: Chris2017 / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Band 2 / İndirim Kodu: 1111GBTR1107 / 15$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi 20L Sırt Çantası / Flaş İndirimli / 11$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Beelink BT3 PRO Windows 10 Mini PC[4GB RAM + 64GB ROM] / İndirim Kodu: GBT3P11 / 100$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MECOOL M8S Pro+ Android 7.1 TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / İndirim Kodu: GBM8SP11 / 30$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MIXZA TOHAOLL Okyanus Serisi 32GB Hafıza Kartı / İndirim Kodu: 11.11GB221 / 8$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi mijia 1080P Akıllı IP Kamera / Flaş İndirimli / 26$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

TIANQU 2MP Kameralı XS809W RC Quadcopter / Flaş İndirimli / 34$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Teclast P10 Octa Core Tablet PC[10.1 inç + Android 7.1] / Flaş İndirimli / 98$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

BAYANGTOYS X21 1080P Kameralı Drone - RTF[Çift GPS] / Flaş İndirimli / 166$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Notebook PRO[Intel i5 / 8GB RAM + 256GB SSD] / İndirim Kodu: TRGBTR013 / 820$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Air 13.3 Laptop - 8GB + 256GB / İndirim Kodu:TRGBTR012 / 754$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

S320 LCD Projeksiyon Cihazı / İndirim Kodu: TRGB101307 / 60$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Air 12 Laptop - m3-7Y30 4GB + 256GB(Gümüş) / İndirim Kodu:MIAIR256 / 500$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Air 12 Laptop - m3-7Y30 4GB + 256GB(Altın) / İndirim Kodu: Air12GOLDEN / 500$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Temizlik Robotu[Ücretsiz Aramex Kargo] / İndirim Kodu: XIAOMIVAC / 250$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

S9 Mini Drone(yok böyle güzellik) / Flaş İndirimli / 10$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Jumper EZBOOK 3 PRO Notebook[6GB RAM + 64GB ROM / Dual WiFi] / İndirim Kodu: GBgbNo19 / 156$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Huami AMAZFIT Akıllı Saat / İndirim Kodu: GBgbNo18 / 80$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Anet A8 3D Yazıcı[Ücretsiz Aramex Kargo] / İndirim Kodu: 11.11GB214 / 121$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 12 Kasım 2017; 12:9:56 >

• xiaomi 6lı prize indirim gelirse almayı düşünüyorum. mi band 2 yi de 12 dolardan bekliyorum bakalım gelirse alırım gelmezse 1i var. Akıllı su ısıtıcısı da 100 tl civarına inerse o da olabilir her yerim xiaomi oldu :D
  • Lenovo P8 Tablet PC

Arkadaşa bu tableti almayı düşünüyoruz. Fiyatı biraz daha aşağı çekecek kod oluşurmu bu aralar.
  • Benim uzun süre bu sayfaya uğramam lazım yoksa batacaz
  • https://tr.gearbest.com/garden-decking/pp_618255.html?wid=21 bu ürünü almak istediğim de 60%OFF$1 kodu da chris2017 kodu da indirim sağlamıyor nasıl yapabilirim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiko1133 -- 12 Kasım 2017; 12:25:58 >
  • tuilde kullanıcısına yanıt
    Hocam niye attın bunu naptın iyice batıracaksın bizi
  • gearbest.com direkt tr.gearbest'e yönlendiriyor masaüstünden doğru düzgün bir şeye bakamıyorum hiçbir ürün yok neredeyse tr sitesinde. yönlendirme kalkmalı. mobil siteden de masaüstünden rahat bakılmıyor
  • İyi dileklerini ileten herkese teşekkür ederim. Ürünlerinizi güzel günlerde kullanın.
    Sizler için her zaman elimden geleni yapıyorum, yapmaya da devam edeceğim.
    Bir sorunuz veya sorununuz olursa lütfen özel mesaj yoluyla tarafıma ulaşın. Konuya onlarca sayfa yorum geldiği için, hepsini tek tek okumak zorunda kalıyorum ve çok uzun sürüyor.. ayrıca mesajların arasında, yardım talebinde bulunanları da göremiyorum, araya kaynıyor maalesef.

Mevcut tüm flaş indirimleri ve indirim kuponlarını ilk mesajda paylaştım.. fazlası vardır, eksiği yoktur. Artık biraz dinlenme vakti geldi, günlerdir çok yoğun çalışıyorum. Ara ara dökümanları kontrol edeceğim, yeni bir şeyler gelirse, buradayım

Emeğe saygı ve destek olmak için, alacağınız ürünleri forum linkinden sepete ekleyip öyle satın alırsanız çok mutlu olurum. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve de huzurlu bir gün geçirmenizi dilerim.

• silverdream kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Ben de bekliyorum bu tableti.

121 usd idi, 129 usd oldu. İndirim kodu var 130 uad yapıyor fiyatı.

Bakalım 120'nin altına bulabilirsek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    İndirimler hakkında net bir şey söyleyemiyorum maalesef. 11.11 için 121$ olmuştu en son.
  • 
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.