Şimdi Ara

Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.794
Cevap
82
Favori
175.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu cihaz 400 tl nin altına düşmedi gitti yahu.
    Valla 400 den fazla etmez.

Kampanya yakalayan varsa bildirim atarsa sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zor fiyat düşmesi artık ama bir ihtimal, Black friday de güzel indirim yapılabilir.
  • Var ben kullaniyorum lakin adini hatirlamiyorum. Android tv box konusunu bastan bi oku ben oradan buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yambaxx -- 26 Eylül 2019; 9:14:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yambaxx Y kullanıcısına yanıt
    Bu mesajı neden yazdın anlamadım. Adını hatırladığın nedir. Bir program için mobilde 125 sayfayı okumakmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 22 Eylül 2019; 12:2:4 >
  • O yaziyi senin soruna cevap icin yazdim kac sayfa okuman lazim bilmiyorum lakin ilk 20-30 sayfa da bahsi gecmisti. Ben cihazi almadan once detayli okumustum hepsini. Bayagi bir sey ogrendim. Sana da tavsiye ederim zarar gelmez okumaktan.

• Satılık km9 en fazla 5 saat kullanıldı. Kargo alıcıya ait 330 TL
  • yambaxx Y kullanıcısına yanıt
    Ne sormuşum ben merak ettim o mesajımı alıntılarmısın. Yakın zamanda birşey sorduğumu hatırlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: atisaca

Uygulamalar arası geçiş için uygulama var telefonlardaki sanal tuşlar gibi oluyor aynı şu an aklımda değil cıhazı açınca bakar söylerim.
    Ben bakana kadar söyleyen çıkar mutlaka diye düşünüyorum
    Siz şu mesajımı dediniz yanlış okudunuz veya yanlış anladınız öyle bir program varmı diye soran Ahmetyol a cevap verdim. Öyle bir program var ancak program ismini işte olduğum için hatırlamıyorum eve gidince cıhazı açıp yazarım dedim siz programı soranın ben olduğumu sandınız herhalde o kişiden mesajıma tepki gelmeyince yazmadım hiç bir şey tekrar. 
    Hiç sevmem öyle şeyleri özel mesaj atıp bazı şeyler soran oluyor yazıyoruz aklında soru işareti kalmasın diye uzun uzun. kendisi zahmet edip hiç bir şey yazmıyor sonra insan bir teşekkür eder ne bileyim tamam der sadece altta şu kişi tarafından okundu işareti görünüyor.

• Bu doğru mu ?

Ürün mecool km9 ve bende hepsiburada dan almayı düşünüyorum.

Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

Bu doğru mu ?

Ürün mecool km9 ve bende hepsiburada dan almayı düşünüyorum.

eski versiyon android 8.1 klasik kumanda o km9pro modeli al
  • enginsen10 E kullanıcısına yanıt
    Türkiyede fiyatı ne kadar hocam, km 9 pro ?

• pro yok gibi burda
  • enginsen10 E kullanıcısına yanıt
    415 tl bangoodda.

Vergi artık kaç gelir 🤔

• vergi %20 ötv %20 7 euro trt bandrolü var şansa bağlı memur kafasına göre yazıyor KM3 km9pro dan dahi wifisi gelişmiş hali
  • quote:

Orijinalden alıntı: atisaca

Siz şu mesajımı dediniz yanlış okudunuz veya yanlış anladınız öyle bir program varmı diye soran Ahmetyol a cevap verdim. Öyle bir program var ancak program ismini işte olduğum için hatırlamıyorum eve gidince cıhazı açıp yazarım dedim siz programı soranın ben olduğumu sandınız herhalde o kişiden mesajıma tepki gelmeyince yazmadım hiç bir şey tekrar. 
    Hiç sevmem öyle şeyleri özel mesaj atıp bazı şeyler soran oluyor yazıyoruz aklında soru işareti kalmasın diye uzun uzun. kendisi zahmet edip hiç bir şey yazmıyor sonra insan bir teşekkür eder ne bileyim tamam der sadece altta şu kişi tarafından okundu işareti görünüyor.

Alıntıları Göster
    Tam okumadan cevaplamisim sanirim. Kusura bakmayin.
    Navigator Bar adli uygulama bu isi gormekte. Yukleyince ekranin altina gizleniyor mouse yardımıyla asagidan yukariya dogru surukleme yaparsaniz ekran altindan ortaya cikiyor.

• Teşekkürler @yambaxx
    Birde sesli kumanda özelliği olan Android APK varmış Onuda paylaşabilir misin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AhmetYOL kullanıcısına yanıt
    Bendeki km9 eski versiyon kumandada zaten sesli kontrol var lakin ben diyom ankara o anliyo g.tum kara.ondan pek yararli degil. Sadece canimiz sıkılınca eglenmek icin kullaniyoruz. Hanimla hangimizin dedigini anlayacak, ya da ne kadar sacmalayabilecek oynuyoruz falan :) haliyle bahsettiginiz uygulamaya ihtiyacimiz olmadi. Konuyla ilgili benim bilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yambaxx -- 2 Ekim 2019; 18:18:59 >
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.