Şimdi Ara

Mecoll M8s pro L - Km9 Wifi, Reset, L1 Mağdurları Ana Başlığı. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce yabancı forumlarda biraz araştırma yaptım.

Bu belirli (daha çok videostrong ismiyle anılan mecool'un da üreticisi olan firmanın ürünlerinin olduğu) cihazlara netflix üzerinden yapılan ban dalgası ile alakalı bir konuya denk geldim.

Üzülerek aktarıyorum ki mi8s ler 2018 mart ayı civarında gene netflix tarafından ban yemişler. Şu an ki gibi modlu apk arayışı içinde iken videostrong (mecool üreticisi) bir apk yollamış kullanıcılara bu uygulama çalışınca cihazlar ban dalgası dan çıkmışlar. Şimdi 8 ay sonra bir kez daha ban dalgası yaşandı. (bazı kullanıcılar hata mesajlarında blacklisted device yazısını görmüşler)

Ayrıca m8s ilk çıktığı aylarda amazon prime ve hbo da destekliyormuş ama onların artık adı bile geçmiyor. Destek listesinden çıkarılmışlar sorunu çözemeyince.

Mecoll M8s pro L  - Km9 Wifi, Reset, L1 Mağdurları Ana Başlığı.

Resimde KM9 un yeni tanıtım afişlerinden biri farkındaysanız netflix gözükmemekte

Gerçi hbo koymuşlar gene yabancı forumlarda bunla dalga geçilmiş hbo çıktığından beri çalışmıyor diye

M8s için insanların ümidi kalmamış KM9 da yeni ürün olsa bile epey olumsuz düşünceler var güncelleme geleceğini sanmıyor kimse tanıtım afişlerinden netflix in kaldırılmasından sonra özellikle.

Şimdilik herkese geçmiş olsun diyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mersan35 M kullanıcısına yanıt
    Ne yapalım. açlık grevi mi yapalım o apk yi üç günde bir milyondan fazla download yapılmış. Varsa bi çözüm bulunacaktır. Beklemekten başka çare yok yada başka bir cihaz bakacaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ömer akif Ö kullanıcısına yanıt
    Netflix için en uygun şimdilik Mi S görünüyor.
    Oda ülkemizde uygun fiyata alınıyor.

• mersan35 M kullanıcısına yanıt
    Ben onu alırım aldığım gün mecool düzelir. Aldıktan 2 gün sonra patladığı gibi. Hayattaki genel şansım ben alıştım. Edward Murphy amcam olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer akif -- 12 Aralık 2018; 18:13:31 >
  • Ömer akif Ö kullanıcısına yanıt
    Olsun iki tane alırız.😅

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

Ugoos AM3 Rom uygun mu bu KM9 için?

Alıntıları Göster
    Şimdi inceledim hocam, Mecool M8S PRO L ile Ugoos AM3 aynı çipsete sahip.
    KM9 farklı.
  • Netflix'i 540P gösterebilen hangi apk sürümü var? Yoksa tüm netflix sürümleri km9 da banlı ve açmıyor mu?

• frux kullanıcısına yanıt
    İki tane varmış grupta paylaşmışlar. Biri 480p, diğeri 540p.
    Buraya nasıl eklenir o konuda cahilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mersan35

İki tane varmış grupta paylaşmışlar. Biri 480p, diğeri 540p.
    Buraya nasıl eklenir o konuda cahilim.
    Tamam, bulurum artık. 540P görüntü iyi sayılır.

Şu an kullandığım h96 max+ modeli de netflix'i 540P gösteriyor, memnunum.

• frux kullanıcısına yanıt
    Şöyle bilgi yazayım size kolaylık olması açısından.
    Aptoide 6.20 olanlardan biri 540p imiş. Hangisi numara veren (uzantı numarası) olmamış. Bir arkadaş en üstteki 6.20 lerden biri demiş.

• geldim geldim. versiyon 6.20.1 build 48 tabi box a uyumlu olmdığı için maus ile kullanmak gerekiyor...
  • Km9 bende almıştım, WiFi sinde nasıl bir sıkıntı var, 5GHz bağlantı ile bağlanıyorum modeme ve arka odadaki pc nin hdd sinden 1080p de Kodi ile Filmleri çatur çutur acıyor en ufak takılma yok...
  • Hkodroidc2 H kullanıcısına yanıt
    Hız problemi var.
    24 mb interneti olan aynı odada ethernet ile 21 mb.
    Wifi ile 18 mb.
    5 metre illerdeki odada 5 mb çekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hkodroidc2

Km9 bende almıştım, WiFi sinde nasıl bir sıkıntı var, 5GHz bağlantı ile bağlanıyorum modeme ve arka odadaki pc nin hdd sinden 1080p de Kodi ile Filmleri çatur çutur acıyor en ufak takılma yok...
    5ghzde sorun yok canavar gibi çalışıyor.
    2.4 ise rezalet.
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Selam arkadaşlar. KM9 bugün elime ulaştı malesef bende de wifi sorunu var cihaz ile modem arası 4 metre ve duvarsız olmasına internet hızının 100 mbps olmasına rağmen gördüğüm en yüksek hız 4 mbps. sormak istediğim ben wifi açık iken sadece 2.4 ghz bağlantıyı görebiliyorum. 5 ghz bağlantıyı nasıl sağlayabilirim. şimdiden teşekkür ederim.
  • Gerçek Km9 Grubu.
    https://t.me/joinchat/B7uHB0UpGIoRbMSmk7oyCw

• ben artık amazon fire 4k bakmaya başladım. onu alınca da tv bozulur bu şansla :))
  • Biz iki arkadaş yolda sattık km9 ları.
    Bir tane olumlu yorum yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün klavye mouse ayarladım. Pubg oynayim diye. Ama bir türlü pubg açılmadı. Calistiramadim. Cinliler iyi geçirdi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.