Şimdi Ara

Meclis Yemeklerinin Olağanüstü Ucuz Olması (1 TL Kuver)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
5.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyatlarda ne var eheueheuh diyen aktroller, bu fiyatların aynısını dışarda bulsun bi :) +15000 TL maaş alarak ortalama bir insandan kat kat kazanan vekiller mecliste olağanüstü ucuza yemekler yiyor. 5 kişi 160 TL hesap güzel...

Meclis Yemeklerinin Olağanüstü Ucuz Olması (1 TL Kuver)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kıyı köşede bir yerde kıymalı pide adet 15 lira, lahmacun 5 lira köfte 20 lira. Bu Birde meclisteki kadar sağlıklı olmayan menüler ve fiyatlar :)

• Adı üstünde sosyal tesis. Bu tür kurumlar insanların vergileri sayesinde zararına da olsa çalıştırılmaya devam ettirilir. Böylelikle milletvekillerinin sadece maaşını ödemekle kalmayız aynı zamanda yemeklerinin de bir kısmını öderiz.
  • Bir kaç sene önce fiyatlar daha komikti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi ucuz olunca insanın böyle gece vakti bile yiyesi gelir.
  • küçükken ailemi vejetaryen zannederdim.meğerse fakirmişiz.
  • Madem "Millet Meclisi" biz de gidip bu fiyata yiyelim.
  • tur düzenleyelim sepetlerle gidip doldurup gelelim.
    kavurmalı pide 8 lira hiç bir yerde bulamazsınız
  • Yiyin efendiler yiyin
  • Çok da lezzetlidir ha. Gidip yemek yemiştim Meclis'te. Arkadaşın dediği gibi "Yiyin efendiler yiyin!" diyorum.

Erken emeklilik, yüksek maaş, leziz ve ucuz yemekler, Meclis konforu, pasaportlar, dokunulmazlık, itibar, makam arabaları... Yazık bu millete.
  • Oha 3 tane mantar soslu biftek 36 lira, bir tanesi 12 lira. Dışarıda mümkün değil böyle bulamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omisis046 -- 21 Eylül 2018; 3:14:15 >
  • Ülke zaten siyasilerin, askerlerin ve savcı-hakimlerin ülkesi. Geriye kalanı yeşillik olsun diye yaşıyor görevleri bu 3 kesimi beslemek.
  • yiyin efendiler yiyin
  • simdi yemek yemege gidecegim deyip gitsek kapidan alirlar mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

simdi yemek yemege gidecegim deyip gitsek kapidan alirlar mi?
    Bırak kapıdan almayı, meclisin önündeki halka ait olan havuzlu göbeğin önünde durduk diye birkaç görevli geldi polis amiriyle, sen düşün...
  • Üniversite öğrencileri bile daha pahalıya yiyor
  • Benim halkımın milli iradesiyle seçtiği vekilden kuver parası aldılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 5 kişi birleşip, İstanbul'un ortalama bir mekanına gitsek, aynı şeyleri sipariş versek sizce ne kadar öder çıkarız? Sadece dondurmalı ve fıstıklı yani toplamda 5 adet tatlıya 100TL'den aşağı vermeden çıkamayız.
  • 550 idi sayısı şimdi 600 oldu (halk kendi eli ile evet dedi birde) ne işe yarıyor bunlar sorarım bu halka?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.