Şimdi Ara

Meclis'te olay sözler! 'FETÖ’cü şerefsiz, köpek…'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meclis'te olay sözler! 'FETÖ’cü şerefsiz, köpek…'

Meclis'teki gerginlikte yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Bakan Hulusi Akar kürsüye geldiğinde CHP sıralarından “Ali Tatar’ı anlat” diye laf atıldı. AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, “Susun” deyince CHP’li Mahmut Tanal, “FETÖ’cü’’ diye seslendi.

Sözcü'den Veli Toprak'ın haberine göre; Cora ise, “FETÖ'cü sensin” cevabını verdi. Tanal, “Ailece FETÖ'cüsünüz. Kız kardeşin nerede?” deyince Cora da “Sen FETÖ'nün tillahısın. Terbiyesiz, adi adam, şerefsiz'' diye bağırdı. AK Parti-CHP'li vekiller birbirlerine üzerine yürüdü.

'TERBİYESİZ, ADİ ADAM'

Büyümeden önlenen kavga tutanaklara şöyle yansıdı:

Yunus Emre (CHP): Ali Tatar’ı anlat, Tatar’ın hesabını ver!
    Salih Cora (AKP): Otur yerine, terbiyesiz
    Mahmut Tanal (CHP): FETÖ’cü…
    Cora: FETÖ’cü sensin
    Tanal: Kardeşin FETÖ’cü, FETÖ’cü kardeşini ara.
    Cora: FETÖ’cünün tillahı sensin!
    Tanal: FETÖ’cüsünüz ailece!
    Cora: Adi adam! Sen kardeşine bak, köpek.
    Tanal: Kız kardeşin nerede, FETÖ’cü
    Cora: Terbiyesiz, adi adam, şerefsiz
    Muhammed Bülbül (MHP): Arkadaşlar, ayıp ediyorsunuz…

https://www.sondakikaturk.com.tr/politika/meclis-te-olay-sozler-fetocu-serefsiz-kopek-h114984.html

• AKP Trabzon Milletvekili Avukat Salih Cora'nın öğretmen olan ablası Emine Ay, "FETÖ" soruşturması kapsamında meslekten ihraç edildi. Emine Ay'ın eşinin de açığa alınmış. Baksan kendinin de ne ilişkileri çıkar.
    Bir çok AK partilinin kendi, kardeşi, akrabası feto ile ilişkili iken herkesi fetocu ilan etmeleri ayrı vaka
  • Abi bende bunu anlamıyorum işte bizim halkımız nasıl midesiz... Rant ve çıkar uğruna bunlara göz yumuyor ben vatandaşım şayet benim ailemden belki uzak akrabamdan birisi fetocu olsaydı şayet. Bana hiç bir yerde iş vermezler ve belki soruşturma açılırdı. İfadem alınırdı vs.

Ama bu adamın söylenene göre kardeşi bu adam nasıl mecliste kalıp milletvekilliği yapıyor...? Biri bana anlatsın nasıl bir göz yummak bu çıkar uğruna.

Bu mu yani? ülkece bu kadar mı karaktersiz olduk dicek söz bulamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evapsie -- 18 Aralık 2018; 15:39:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.