Şimdi Ara

Meclis nedir vasıfları nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet meclisimiz ilk kurulduğunda vatanın selameti için inkilaplar yapan, halkı temsil eden bir topluluktu. Ne işler başarıldı o zamanda bir düşünün tekrar, bilmiyorsanız açın okuyun,

Şimdi ne yapıyor bu meclis bir bakalım: Çoğunluğun, ayakta gözü açık uyuyanlarin, temsilcileri bir yerde, sürekli kendilerine yasa tasarısı geçiriyor, maaşlara zam yaptırıyor, küstahça konuşuyor sürekli, işgalci güçler gibi.

Bir yanda da teröristlerle bayramlaşan şerefli vekiller var, bu yararlı meclis göre göre bir şey diyebiliyor mu? Ben daha görmedim

Şimdi vatan kan ağlarken cumhuriyetin temeli gözüken bu meclis nerede? 1 Ekime kadar dolgun maaşları cebe indirip tatil yörelerinde tabiki. Birkaç mehmet öldü, üç beş çocuk bombadan öldü diye tatillerini mi bölecekler? Ne münasebet!?

Harbiden bu meclis ne işe yarıyordu ? Unuttum bakın bizi mi temsil ediyorlardi daha büyük güçleri mi neyi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Meclis 3-5 Mehmet'in ölmesiyle meşgul edilecek yer değildir. Mecliste insanlar birbirlerine saygı duyduklarını belirtmek için sürekli takla atmaktadırlar. Meclisteki insanların maaşı çok az olduğu için her düğünde Cumhuriyet altını takamamaktadırlar.
  • artık bu olayları bende kanıksamıyorum alışın artık böyle şeylere sıkıntı herkese lazım
  • Bu kadar az ilgi beklemiyordum ama o da güzel tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.