Şimdi Ara

MEBS Okl. ve EM K.lığı MAMAK ANKARA (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
7
Favori
87.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğitim Birliği: MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH./ANKARA MAMAK

Esas Birliği: ATICILIK VE UZMAN NİŞANCI EĞT.BRL.K.LIĞI (ATUNEB)/ANKARA MAMAK

Statü: KISA_DÖNEM ER

Sınıfı: PIYADE

aynı yere düşen ve bilgisi olan var mı arkadaşlar?
  • Eğitim-Esas Birliği: MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH./ANKARA MAMAK (MUHABERE)
  • Arkadaşlar Ankara için uçak mı otobüs mü kullanıcaksınız askeriye uçağı karşılamıyor sanırım ohal bölgeleri dışında biletleri de ayırtmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sefo27 S kullanıcısına yanıt
    Ana konuda biri yazmış, teslim olacağımız tarih sülüste yazıyormuş, ben yarın sabahtan onu alıp, ona göre biletimi alacağım.
  • merhaba arkadaslar acemi ankara maps
    esas birlik :3'ÜNCÜ OR.KH.DES.GR. EMN. VE MHF.BL./ERZİNCAN MERKEZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executioner

Acemi birliğim mebs, ustalık 1'İNCİ KR.HVCL.A. HİZ.DES.TB.KH. VE KH.BL./ANKARA YENİMAHALLE neresi burası internette bulamadım bir bilgi?

Ve ne zaman teslim oluyoruz arkadaşlar?

Acemilik de usta da ayniyiz,

Yenimahalle dedigi guvercinlik kara havacilik okulu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acemilik: MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH./ANKARA MAMAK
    Usta birliği : KR.HVCL.OKL.KH./ANKARA YENİMAHALLE

Kısa dönem. Var mı arttıran
  • quote:

Orijinalden alıntı: axilik

Acemilik: MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH./ANKARA MAMAK

Senle beraber acemilik ve usta birligi ayni 6 kisi olduk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinnan

quote:

Orijinalden alıntı: axilik

Acemilik: MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH./ANKARA MAMAK

Senle beraber acemilik ve usta birligi ayni 6 kisi olduk

Ben hala asker öğretmenlik nasıl çıkmadıdayım aynı okuldan fenci, türkçeci, formatör bilgisayarcı ve ben sınıf öğretmeni başvurduk. Formatöre asker öğretmenlik çıktı. Mümkünatı olan birşeyse ses çıkarmayacağım...

Neyse 6 kişi iyi olmuşuz. Benim mahalleden arkadaşım da mebs te acemiliği.

• Herseyin hayirlisi kismet diyip gec bos ver

• mamak ta geçen donem tabur ve bolukleri soyadi alfabetik sıra yapmışlardı, orada tanışmak isteyenler için önemli olabilir. erken saatlerde teslim olayın yatak kapayim diye düşünmeyin herkesin nerede yatacağı dolabı ayarlı. Kantinlerde nakit geçmiyor, bozuk paralar çay ve kola otomatlari için bulundurun.

• listeye benide yazın arkadaşlar
    Eğitim Birliği : Mebs

ancak benim usta birliği biraz farklı :

Esas Birlik : Anıtkabir Komutanlığı / Çankaya

Buraya düşen arkadal daha denk gelemedim numuneliğim sanırım :) Bilen arkadaşlar varmı acaba nasıl bir yerdir imkanları nasıldır. Yeri nerededir. Anıtkabir içerisindemi yoksa Cumhuriyet Muhafız Alayı içindemidir. Benim eniştem Cumhuriyet Muhafız Alayındaydı onun dediği Anıtkabir nöbetçi askerleri bizim alaydan gidiyordu. Akşam hayırlı olsun demek için bi akrabam aradı o da diyorki Anıtkabirin içinde bölük var. Bilen arkadaşlar buraya düşen arkadaşlar varmıki acaba
  • Bir bizi şutlamışlar Ankara dışına ya. Kışın Erzurum'da kıçımız donacak. Şimdiden içlik arayışlarına başladım ben. Ama okuduğum, duyduğum kadarıyla hem MEBS hem de Erzurum iyiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawice

listeye benide yazın arkadaşlar
    Eğitim Birliği : Mebs

ancak benim usta birliği biraz farklı :

Esas Birlik : Anıtkabir Komutanlığı / Çankaya

Buraya düşen arkadal daha denk gelemedim numuneliğim sanırım :) Bilen arkadaşlar varmı acaba nasıl bir yerdir imkanları nasıldır. Yeri nerededir. Anıtkabir içerisindemi yoksa Cumhuriyet Muhafız Alayı içindemidir. Benim eniştem Cumhuriyet Muhafız Alayındaydı onun dediği Anıtkabir nöbetçi askerleri bizim alaydan gidiyordu. Akşam hayırlı olsun demek için bi akrabam aradı o da diyorki Anıtkabirin içinde bölük var. Bilen arkadaşlar buraya düşen arkadaşlar varmıki acaba

Kardeşim bir numunelikte benim yalnız değilsin acemi birlik:mebs-Ankara mamak usta birliği:(buraya dikkat) ATICILIK VE UZMAN NİŞANCI EĞT.BR.K.LIĞI ANKARA MAMAK buyur burdan yak koca forumda bir Allahın kulu aynı değil usta birliğinde

• Bütün forumda Erzuruma gidecekler çok az yaw numunelik şimdiye kadar 3 ya da 4 kişi gördüm her biri de farklı ilçelere çıkmış
  • sefo27 diğer sayfadan hatırlıyorum seni hatayın neresindensin. ben hatay merkezdeyim
  • Hayır abi uzman atıcılık ve nişancılık nedir yaa snipercı falan mı çıkıcaz artık 3 km den yumurta da vurururuz alimallah

• quote:

Orijinalden alıntı: inler

sefo27 diğer sayfadan hatırlıyorum seni hatayın neresindensin. ben hatay merkezdeyim

Ben de Hatay Merkezdeyim kardeşim

• Eğitim birliği : MEBS OKL. VE EĞT. MRK.K.LIĞI KH. / ANKARA MAMAK
    Esas birlik: K.K.K.KH.DES.KT.GRP.K.LIĞI.LOJ.DES.K.LIĞI TEKNİK HİZMET BÖLÜK KOMUTANLIĞI / ANKARA ÇANKAYA

Eğitim birliğinde birlikteyiz. Usta da var mı Çankaya ??
  • İyi işte ya çok iyi nişancı olursun. Hayırlısı diyelim..Numunelik
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.