Şimdi Ara

MEB Temel Fotoğrafçılık ve İleri seviye Fotoğrafçılık eğitimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
84
Cevap
0
Favori
8.873
Tıklama
Tüm Forumlar >> Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar >> Dijital ve Analog Fotoğraf Makineleri >> MEB Temel Fotoğrafçılık ve İleri seviye Fotoğrafçılık eğitimi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    14930 Mesaj
    Merhabalar, Temel Fotoğrafçılık Eğitimi için minimum yaş ne olmalıdır?
    12 yaşına daha yeni basacak oğlum benden dslr makine istiyor. Bu işin eiğitimini almak için 12 yaş ( 6. sınıf ) daha erken değil mi?
  • Yarbay
    2370 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: celebic

12 yaşına daha yeni basacak oğlum benden dslr makine istiyor. Bu işin eiğitimini almak için 12 yaş ( 6. sınıf ) daha erken değil mi?

12 yaş dslr için çok erken ama temel eğitim alabilir.bence en doğrusu fotoğraf çekerek öğrenmesi.kompakt bir kamera ile başlayabilir.
    AMD RYZEN 7 1800X+CORSAİR H100i| MSI X370 XPOWER GAMİNG TİTANİUM|Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming|2X8 GB G Skill F4-3200C14|Samsung 1TB 960 EVO M.2 Sata NVMe SSD+2 TB WD|LG SATA DVD-WR |DELL U2414H|CORSAİR 600T WHİTE|SEASONİC X760W|
  • Yarbay
    14930 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

quote:

12 yaş dslr için çok erken ama temel eğitim alabilir.bence en doğrusu fotoğraf çekerek öğrenmesi.kompakt bir kamera ile başlayabilir.

Dostum merhaba, bende oğlana aynı şeyi söyledim.

"Baba herhalde o kursa cep telefonunun kamerasıyla gitmemi beklemiyorsun değil mi?" dedi.

İkinci karnenin hepsi beş gelirse eğitime yeni makinenle gönderirim dedim. O saate kadar hevesi başka şeye kayarsa ne ala yok eğer halen aynı hevesi altı ay boyunca sürdürürse yapacak şey yok, laf ağızdan çıktı bir kere.

Benim korkum geçici heves olması, yoksa elbette bende isterim güzel bir uğraş. Teşekkürler.

• Yarbay
    2370 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

quote:

Dostum merhaba, bende oğlana aynı şeyi söyledim.

"Baba herhalde o kursa cep telefonunun kamerasıyla gitmemi beklemiyorsun değil mi?" dedi.

İkinci karnenin hepsi beş gelirse eğitime yeni makinenle gönderirim dedim. O saate kadar hevesi başka şeye kayarsa ne ala yok eğer halen aynı hevesi altı ay boyunca sürdürürse yapacak şey yok, laf ağızdan çıktı bir kere.

Benim korkum geçici heves olması, yoksa elbette bende isterim güzel bir uğraş. Teşekkürler.

madem çok hevesli ise o zaman canon sx130 gibi bir makine alın.çünkü manuel ayarları olan bir compact.uzun süre işine yarar.hem enstantane,diyafram gibi kavramları da öğrenmeye başlar şimdiden
    |
    |
    AMD RYZEN 7 1800X+CORSAİR H100i| MSI X370 XPOWER GAMİNG TİTANİUM|Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming|2X8 GB G Skill F4-3200C14|Samsung 1TB 960 EVO M.2 Sata NVMe SSD+2 TB WD|LG SATA DVD-WR |DELL U2414H|CORSAİR 600T WHİTE|SEASONİC X760W|

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
haberler
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.