Şimdi Ara

MCLARENCİLER BURAYA!!!!!!mclaren-mercedes yeniden (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
1
Favori
58.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bianconera

3 seçenekten herhangi birinin olacagını sanmıyorum
    1.williams rosbergi kesinlikle bırakmayacagını açıkladı
    2.j.todt'un oğlu massanın menajeri ferrariden kopması zor.
    3.montoyo devri kapandı geri dönecegini hiç sanmıyorum

aynen.. zaten alonso'nun da ayrılacağını sanmıyorum.. sular yakın zamanda durulur.. insanoğlu unutkandır, ölü sezonda bunu da unuturuz ama rosberg'i çok isterim, bu senenin en başarılı pilotlarından biri kesinlikle
  • quote:

Orjinalden alıntı: bianconera

3 seçenekten herhangi birinin olacagını sanmıyorum
    1.williams rosbergi kesinlikle bırakmayacagını açıkladı
    2.j.todt'un oğlu massanın menajeri ferrariden kopması zor.
    3.montoyo devri kapandı geri dönecegini hiç sanmıyorum

massa zaten gelmesin. bu sefer bırakırım mclareni

montoya bence de imkansız...
  • frank amca rosbberg ı zıncırle mı bagladı.anlamadım.yoksa ozel maddelermı var,mclaren e gıdemessın dıye?

alonso olayında ferrarı den kımse ılgılenmıyoruz demedı.gercı zayıf bır ıhtımal.alonso-ferrarı?
    ama gerceklesırse massa nın alıonması hem takım ıcı plot uyumunu getırıcek,hemde grıd ın ıyı plotunu takıma dahıl etmıs olucaz.

montoya acısından F1 bıtmıstır.ama eccestone mutlaka juan ı F1 e gerı getırıcem dıyordu.belkı mclaren e bu yonde baskı kurabılır

bakalım olay alonso nun takımda kalıp-kalmıyacagı na gore sekıllenecek.gercı su andan sonra gıtmesı ısabetlı olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 24 Eylül 2007; 10:43:55 >
  • Bu sene Renault cular biraz suskun. EE her çıkışın bir inişi vardır.
  • evet mclaren cıler.alonso nun takımdan ayrılacagı kesın gıbı.ıtalyan ve ıngılız medyası alonso nun ferrarı ye gıdecegı kesın gozuyle bakıyor.ısın ılgınc yanı ıse bu ıkı ulkenın medyası massa nın toyota lı yetkılılerle gorusmeye basladıgını one suruyor.

eger bu olanlar gercekse massa nın acılen alınması taraftarıyım.cunku hamılton ıle ıyı ıkılı olusturacakları kesın.
  • hayııırr!

massa gelmesin de kim gelirse gelsin...

kovalainen veya rosberg gelsin. mclarene fin pilot yakışır.

kovalainen zaten finli. rosberginde babası (keke rosberg) finli. fin kanı var yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neuro -- 25 Eylül 2007; 21:49:01 >
  • yınede alonso dan bosalacak koltuga massa yı getırtılmesı ısabetlı olur dusuncesındeyım.gercı su an sadece ıdda dan oteye gıtmesede alonso nun ferrarı ıle olan bu ılıskısını hayretler ıcerısınde ızlıyorum.bakalım gelecek gunler neye gebe
  • quote:

Orjinalden alıntı: neuro

hayııırr!

massa gelmesin de kim gelirse gelsin...

kovalainen veya rosberg gelsin. mclarene fin pilot yakışır.

kovalainen zaten finli. rosberginde babası (keke rosberg) finli. fin kanı var yani

Mika,zamanında Ron Dennis'e "başarılı olmak istiyorsan bi Finli al" demiş ve Ron Dennis'te Kimi'yi almıştı
  • Trulli gelsin Mercedes'e.

Trulli-Hamilton ikilisi şık olur,faydalı olur,kıyak olur,dengeli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadrazzam -- 26 Eylül 2007; 0:51:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadrazzam

Trulli gelsin Mercedes'e.

şşşşşşş yavaş gelsin,vermeyiz onu kimselere
  • yınede en buyuk ıstegım massa nın takıma dahıkl edılmesı yonunde.
    eger o olmassa rosberg,oda olmassa montoya yı tekme-tokat getırtılmesı lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: MMX 166

yınede alonso dan bosalacak koltuga massa yı getırtılmesı ısabetlı olur dusuncesındeyım.gercı su an sadece ıdda dan oteye gıtmesede alonso nun ferrarı ıle olan bu ılıskısını hayretler ıcerısınde ızlıyorum.bakalım gelecek gunler neye gebe

Massa nın Ferrari de iyi turlar atabilmesine aldırma. Mclaren farklı bir araç. Massa Fisico ya sürekli geçilen biriydi unutma. Zor araca geçince hiç bişey yapamaz oldu. Ferrari başka Mclaren başka. Öyle olmasa Kimi Massayı çoktan Montoya pozisyonuna düşürmüştü
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadrazzam

Trulli gelsin Mercedes'e.

Trulli-Hamilton ikilisi şık olur,faydalı olur,kıyak olur,dengeli olur.

yakışırrr
    trulli gri kaskıyla gri arabanın içinde çok şık durur kesin

quote:

yınede en buyuk ıstegım massa nın takıma dahıkl edılmesı yonunde.
    eger o olmassa rosberg,oda olmassa montoya yı tekme-tokat getırtılmesı lazım

rosberg'in gelmesini ben de çok isterim.. massa'yı sevmesem de mevcut pilotlar içinde en yeteneklilerden biri.. montoya uzak dursun aman aman
  • quote:

Orjinalden alıntı: etusch
    Massa nın Ferrari de iyi turlar atabilmesine aldırma. Mclaren farklı bir araç. Massa Fisico ya sürekli geçilen biriydi unutma. Zor araca geçince hiç bişey yapamaz oldu. Ferrari başka Mclaren başka. Öyle olmasa Kimi Massayı çoktan Montoya pozisyonuna düşürmüştü

Hala aynı terane mi? Hala "Ferrari kolay diğerleri zor" ha? Madem öyle Kimi neden uçmadı?
  • alonso montoya ferrariye....

kimi toyotaya

rosberg veya kovalainen mclarene...

massa da renoya gitsin tekrar fisicoya geçilsin...

• quote:

Orjinalden alıntı: neuro

alonso montoya ferrariye....

kimi toyotaya

rosberg veya kovalainen mclarene...

massa da renoya gitsin tekrar fisicoya geçilsin...

bak bunu sevdim işte
    rüya gibi ya Trulli ve Kimi Toyota'da

şaka bi yana Montoya'nın da Toyota'ya gelmesini çok isterim
    ancak şu anki kadrolara bakarsak eğer Renault'da kendine yer bulamazsa Heiki Toyota için yerinde bi tercih olur
    ama Massa ve Alonso'nun hiçbir şekilde Toyota'ya gelmesini istemem,Massa'yı karakter olarak seviyorum ancak pistteki en yetenekli birkaç pilottan biri olduğunuda düşünmüyorum
    Alonso'dan bahsetmeyeyim
  • yaa mclaren in son zamanlardaki takım sorununun sonucunu bilen varsa söyler mi lütfen ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Challenger

quote:

Hala aynı terane mi? Hala "Ferrari kolay diğerleri zor" ha? Madem öyle Kimi neden uçmadı?

Sana Ferrarini kullanımı kolay bir araç olduğu fikri neden zor geliyor anlamıyorum. Farkında olman gerekirki bütün takımların üstünde çalıştığı bütün yarış öncesi antrenmanlarında pilotların ve takımların yoğunlaştığı şey bu. Otomobilin kolay kullanılabilmesi. Bir otomobil dengesizse sinirliyse başarısız demektir.

Diğer yandan bu otomobillerde lastik çok büyük bir etken. Kimi BS lastiklerinin kendi tarzına uymadığını söylemişti.Buna rağmen Massaya geçildi denemez. Lastiklerin önemi o kadar büyükki şampiyonu ilk üçün bile dışına itiverdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etusch -- 27 Eylül 2007; 13:37:45 >
  • quote:

Sana Ferrarini kullanımı kolay bir araç olduğu fikri neden zor geliyor anlamıyorum. Farkında olman gerekirki bütün takımların üstünde çalıştığı bütün yarış öncesi antrenmanlarında pilotların ve takımların yoğunlaştığı şey bu. Otomobilin kolay kullanılabilmesi. Bir otomobil dengesizse sinirliyse başarısız demektir.

Ben de bu fikre nasıl kapıldığını merak ediyorum.
  • quote:

quote:

yınede alonso dan bosalacak koltuga massa yı getırtılmesı ısabetlı olur dusuncesındeyım.gercı su an sadece ıdda dan oteye gıtmesede alonso nun ferrarı ıle olan bu ılıskısını hayretler ıcerısınde ızlıyorum.bakalım gelecek gunler neye gebe

Müthiş bir iddia. mantıksız.
    ama bilmiyorum Massa çok dandik pilotu imajı çıkarıyorsunuz.yanlış. Sauber da dandik mi idi Massa?
    şimdi Ferrari kolay bir araçmış mış Kimi çoktan Massa yı alaşağı edermiş nereden biliyorsun? Kimi daha severim o ayrı konuda ama Ferrari kolay kullanılan araçmış yaw etusch sen bize laf yatiştireceğine uğraşa uğraşa F1 i öğrendin hatırlatayım sana!
    ben de reno yada McLaren en kolay kullanılan araç olduğunu söylesem nasıl aksini ispat edersin?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.