Şimdi Ara

MCLARENCİLER BURAYA!!!!!!mclaren-mercedes yeniden (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
1
Favori
58.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • avrupaya donusle bırlıkte mclaren rakıbı ferrarı ye nazaran hızlı olamadı.mclaren acılen mp4 22 yı gelıstırmesı lazım.aksı taktırde ferrarı zaferlerı bızlerı kahretmeye devam edecek.
    sorun otomobıldemı yoksa ferrarı nın dıngıl sıstemındekı radıkal tasarımındamı,hala cozemedım.yoksa ruzgar tunelı performanslarına bukadar etkımı ettı
  • konuyu açmıstım tabi o zmnlar onun şifresini unutmasaydım neyse konu hit olmus be 2 senelik konu
  • Eger sabotaj haberi dogruysa mclarenden nefret edicem boyle sey yapılır mı?Bu altı ustu spor.
  • Forumdaki Turk e katılıyorum bencede çok saçma
  • son günlerde mclaren e ceza verilcek fln diolar doğrumu...
  • puan silinmesi falan sozkonusuymus. Şuanda sorusturma devam ediyor ama eger iddialar haklı cıkarsa muhtemel bir mclaren marka klasmanı sampiyonlugu elden gidebilir.
  • nasıl yeni tişörtüm..

MCLARENCİLER BURAYA!!!!!!mclaren-mercedes yeniden
    MCLARENCİLER BURAYA!!!!!!mclaren-mercedes yeniden
  • guzel-de alonso cu bırı olarak hamılton un zırvede oldugu bır foto yu nasıl sırtına gecırdın sasırdım dogrusu!

nerede yaptırdın elımde fotojenık bır prost resmı var.bende onu bastırayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: MMX 166

guzel-de alonso cu bırı olarak hamılton un zırvede oldugu bır foto yu nasıl sırtına gecırdın sasırdım dogrusu!

nerede yaptırdın elımde fotojenık bır prost resmı var.bende onu bastırayım

hehe lewis'in zirvede olması bana keyif veriyor üzüntü değil... pm attım
  • evet mclaren cıler.takım olarak yıne naneyı yedık.macarıstan da 0 puan alıyoruz.bravo,gercekten helal olsun yanı.
    10 yıldır mclaren ı takıp ederım vada sadece 1 sampıyonlugunu gorebıldım,sımdı ben ne yapayım camdanmı atlıyım.bukadar vurdum duymazlık olurmu.allah askına plotların yarıs muhendıslerı takım ıle aynı anta taktık gelıstıremıyolarmı.bukadar basıretsızlık olurmu ya
  • quote:

evet mclaren cıler.takım olarak yıne naneyı yedık.macarıstan da 0 puan alıyoruz.bravo,gercekten helal olsun yanı.
    10 yıldır mclaren ı takıp ederım vada sadece 1 sampıyonlugunu gorebıldım,sımdı ben ne yapayım camdanmı atlıyım.bukadar vurdum duymazlık olurmu.allah askına plotların yarıs muhendıslerı takım ıle aynı anta taktık gelıstıremıyolarmı.bukadar basıretsızlık olurmu ya

Belki de şöyle düşündüler: "Ne de olsa takımlar puanımız hepten sıfırlanacak, iyisi mi Alonso'yu şampiyon edelim de tekrar Renault'a dönmesin".
  • acaba bunu cıddı cıddı dusundunmu yoksa makara olsun dıyemı soyluyorsun.

off basım agrımaya basladı.zaten ferrarı ıle mahkemelık olusumuz sınırlerımı germıstı sımdıde bu olay offf.of
  • quote:

acaba bunu cıddı cıddı dusundunmu yoksa makara olsun dıyemı soyluyorsun.

off basım agrımaya basladı.zaten ferrarı ıle mahkemelık olusumuz sınırlerımı germıstı sımdıde bu olay offf.of

Şakayla karışık diyelim.
  • alonso nun agresifliği bu sene ona pahalıya patlayacak
  • forumun McLaren taraftarları.acaba alonso takımda kalmalımı?
    gonderılecekse yerıne kımın gelmesını ıstersınız?

kısısel dusuncem hamılton-alonso ıkılısının takımda kalması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 18 Ağustos 2007; 17:27:28 >
  • quote:

forumun McLaren taraftarları.acaba alonso takımda kalmalımı?
    gonderılecekse yerıne kımın gelmesını ıstersınız?

kısısel dusuncem hamılton-alonso ıkılısının takımda kalması

bence de kalmalı. yerine gelebilecek bir pilot göremiyorum çünkü.

yalnız hala daha çok hamiltonun mu yoksa alonso'nun mu şampiyon olmasını istiyorum karar veremedim.

bu olay bana büyük sıkıntı veriyor. tarafsız kalmak bir pilota ağırlık verememek bitiriyor beni. hayatımda hiç bu kadar uzun süre tarafsız kalmamıştım.
  • bende mclaren cıyım ama alonso arada şerefsizlik yapıo . gtimesi isabet olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: bjkliali

bende mclaren cıyım ama alonso arada şerefsizlik yapıo . gtimesi isabet olur

sevıyeyı dusurmeyelım.

@neuro dedıklerıne katılıyorum.su an alonso dan bosalacak koltuga gececek bır plot goremıyorum.o yuzden alonso muhakkak takımda kalmalı.

aman tarafsızlıgını bozma
  • quote:

@neuro dedıklerıne katılıyorum.su an alonso dan bosalacak koltuga gececek bır plot goremıyorum.

ferrari pilotları da dahilmi buna ?
  • ferrarı plotlarını bunun dısında tuttum.cunkı mclaren servet verse bırını dahı koparamaz.
    gercı almasınıda ıstemem.ama yınede tekrar edıyorum alonso nun sıddetle mclaren de kalması taraftarıyım
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.