Şimdi Ara

McIntosh Club-Guç, Kalite, Tasarim, Teknoloji ve Zerafetin Birlesimi-Yeni konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
4.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: lazera

Gönül de istek bitmiyor biraz daha büyütmek birazdaha üste cıkma borc bittikce sat yükselt bunun sonu yok ki
    sebep bu birden en üstü almak bizim için münkün deyil malum .

Konuya sistemi yeni kurmuş gibi giriş yapıyorsunuz, sisteminizi övüyorsunuz, ne kadar güzel çaldığından bahsediyorsunuz, buraya kadar bir problem yok, sistemini övmek herkesin hakkı. Bunları yaparken farklı sitelerde aynı sistemi satışa çıkarıyorsunuz. Bana göre bu durum biraz sorunlu ve eleştiriyi hak ediyor.
  • 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsek07

quote:

Orijinalden alıntı: lazera

Gönül de istek bitmiyor biraz daha büyütmek birazdaha üste cıkma borc bittikce sat yükselt bunun sonu yok ki
    sebep bu birden en üstü almak bizim için münkün deyil malum .

Konuya sistemi yeni kurmuş gibi giriş yapıyorsunuz, sisteminizi övüyorsunuz, ne kadar güzel çaldığından bahsediyorsunuz, buraya kadar bir problem yok, sistemini övmek herkesin hakkı. Bunları yaparken farklı sitelerde aynı sistemi satışa çıkarıyorsunuz. Bana göre bu durum biraz sorunlu ve eleştiriyi hak ediyor.

Tebrik ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 16 Ocak 2017; 23:1:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mc satıldı
    son durum .
    3 4 sene önce yeni başlamıştım odyofilliğe bugunkü durum.
     McIntosh Club-Guç, Kalite, Tasarim, Teknoloji ve Zerafetin Birlesimi-Yeni konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazera -- 9 Ağustos 2019; 10:43:48 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.