Şimdi Ara

Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
5
Favori
63.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • urunler helal mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinemaximum2016

Sen ilk önce yediğin yiyeceklerin nereden geldiğini nasıl yapıldığını öğren ondan sonra dalga geç.

Öncelikle bu dalga geçmek falan değil. Sadece bir takılma. Bu kadar abartmana gerek yok ve oldukçada eğlenceli. Zaten ciddi bir soru olsa elbet cevabıyla gelirdi. Müşterilerede böylemi davranıyorsun.
  • 2 yıllık 2.vardiya müdürlüğü yapmış biri olarak konunuzu takip ediyorum.
    Mc Donald's şirketi mutlaka bu konuyu takip ediyordur dikkatli cevaplar vermeniz gerekir
  • Kolalarınız niye bu kadar gazsız? ( gerçi bu sorun tüm fastfoodcularda aynı )

Askerde er gazinosunda aynı kola makinelerinden vardı.Onda böyle bir sorun yoktu...bunların şerbet gibi olma sebebi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 7 Şubat 2017; 23:53:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLACK CODE

Kolalarınız niye bu kadar gazsız? ( gerçi bu sorun tüm fastfoodcularda aynı )

Askerde er gazinosunda aynı kola makinelerinden vardı.On da böyle bir sorun yoktu...bunların şerbet gibi olma sebebi?

Aynısından soruyorum.
    Şerbet içer gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-46051F48E -- 7 Şubat 2017; 23:49:2 >
  • BLACK CODE kullanıcısına yanıt
    Kola Şurubu + Co2 + Sodalı Su = Kola + Buz = Asitli içecek
    Kola'nın fabrikası gibi olamaz ama bunların bir ayarları var o ayarlar standart ne fazla ne az bazen başka markalar buna dikkat etmez etmediğinden dolayıda az verir veya fazla verir bundan dolayı standart ayarlama gereklidir.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    normal cevaplar veriyorum hocam :D aynen dikkatliyim zaten hatta müşteri bile çekiyorum denemek isteyenlere öneriler vs :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Kola Şurubu + Co2 + Sodalı Su = Kola + Buz = Asitli içecek
    Kola'nın fabrikası gibi olamaz ama bunların bir ayarları var o ayarlar standart ne fazla ne az bazen başka markalar buna dikkat etmez etmediğinden dolayıda az verir veya fazla verir bundan dolayı standart ayarlama gereklidir.

Vallaha hocam dediğim gibi Askerde içerdik.Cocacola marka...mukrmmel tad, gaz oranı vardı...şişe kola içer gibi.Bunlar tadsız,tuzsuz...menüyle alıp yarısına kadar içtiğim hiç olmadı.Çok kotu tadı var

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    birde arkadaşlar hangi yağ kullanılıyor diyorlardı kızartmalarda tam bilemedim neydi müdürüm :) patatesler kaç gram vardı :D orto boy büyük boy vs. bunları bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim
    ice tea için hocam hem cappy değil fuse tea yaratık falan yok içinde
  • quote:

ice tea için hocam hem cappy değil fuse tea yaratık falan yok içinde

Hamburgerin yanında pek gitmiyor o merette...sirke içer gibi mayhoş mayhoş...yine en iyisi ayran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 8 Şubat 2017; 0:2:39 >
  • HELAL ET SERTİFAKası vardır hocam.
    hiç denemedim ayranı yanında valla kötü geliyorsa size herkesin tad alması vs farklıdır ona bir şey diyemem benim vazgeçilmezimdir coca cola fanta deneyebilirsin olmadı ayrana devam
  • Etleri dolapta mı saklıyorsunuz yoksa zaten bozulmuyor! diye raf altında mı xD

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    -22 -24 dereceli dolaplarda tutulur hocam sıkıntı yok güvenli :)
  • quote:

:( yapmayın hocam ona bakarsanız aldığımız tavukların vs kesiminin nerde yapıldığını falan bilmiyoruz 1 tlye bile kokoreç satılırken.... bizlerde hep denetim olur arada avm müdürlüğü gelir bulaşık yerine bakar gider danışman gelir kontrol eder her yeri kaç ayda bir bilmiyorum ama müdür toplantıları olur bakanlık gelir denetler sıkı denetimdir.

pınardan geliyor etler

1 liraya kokoreç satan varsa sağlık bakanlığına şikayet edin kapatsınlar

• tek artınız var o da coca cola. Menüler burger kimg kadar iyi değil. Pepsi olmasa onlarda çok iyi olurdu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Texas Smokehouse'un eşdeğeri bir menünüz var mı hocam ? Smokehouse gerçekten çok lezzetli ama f/p değil.

• Her zaman olur gidip bi şubeye form doldurman lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.