Şimdi Ara

Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
5
Favori
63.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tipinden yargılamadım ayfon galiba telefonun birde logosunu göstermek için foto çekinenler yok mu ah ah sizlerden ne olur kim bilir egoist :/
  • Selamlar McDonaldsın kullandığı hamburgerlerin arasına koyduğu Peynir hangi peynir acaba markası nedir, piyasada hangi isimle bulabiliriz?@Cinemaximum2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sight -- 7 Şubat 2017; 19:45:47 >
  • H@$@N kullanıcısına yanıt
    oooo :D istediğin zaman gel :D
  • ufacık hamburgere 15tl verenlerin arkasından vay enayi diye gülüyo musunuz doğru söyle
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    hayır çünki 15 tlye küçük hamburger yok :D 11 tlye 2 etli doyabileceğin bir menü var
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    Köfteci Yusuftan bahsediyorsun galiba. Evet son yıllarda iyi bir çıkış yakaladı,bazı fast food dükkanlarından bile daha hızlı ama kullanılan köftelerin tamamı et değil biliyorsun değil mi? İyi yanları hızlı servis,uygun fiyat,doyurucu bir yemek,ikramı iyi,et ürünlerinden farklı ürünlerde satılıyor .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cinemaximum, mcdonalds. Adam baştan ayağa kapitalizme calisiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinemaximum2016

Arkadaşlar an itibariyle herkesin bilmeye hakkı olduğu soruları konuyu bir çalışan arkadaş tehdit ediyor silmeyecegim ne biz insanlara zehir mi yediriyoruz arkadaş !!

Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım

gidijem buralardan kaçıjam

• quote:

Arkadaşlar an itibariyle herkesin bilmeye hakkı olduğu soruları konuyu bir çalışan arkadaş tehdit ediyor silmeyecegim ne biz insanlara zehir mi yediriyoruz arkadaş !!

Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım

Aynı şekilde geçen yaz sanırım Starbucks'da çalışıyorum konusuna böyle bi uyari gelmişti. Artik kimden geldiyse bilmiyorum. O arkadaş kapatmıştı konusunu

• quote:

Gizlilik ihlaline girdiği için veremem

Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tala Valkov -- 22 Eylül 2020; 15:30:13 >
  • Hocam migros gibi bir markette çalışmayı mı önerirsin yoksa MC Donalds gibi bir yemek şirketinde mi?

• Part time çalışmak istiyorum nasıl başvurabilirim çalışma saatleri nelerdir?
  • Burger daki 9 liralık 2 hamburger + kola + 1tl ye büyütülmüş patates menüsünü yiyip aç kalkıyordum varmı bana uygun menü

• Hocam içecek olarak ne önerirsin?

Kola icetea su gibi gazoz alıyorum en azından daha gazoza benziyor.

Ve hayatımda çalışmadım bu yıl üniye gidicem işe girerken net kriterler nelerdir? (doktor sabıka kaydı dısında değişik mülakat soruları var mı?) İletişim becerim yok arkada çalışmak istediğimi söylesem idare ederler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herr Professor -- 7 Şubat 2017; 20:10:45 >
  • Aeronautical Engineering A kullanıcısına yanıt
    ilginç bizimde mi kapatmamız gerek :D
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    mc chicken extra yiyin o zaman :D 2 tavuk eti büyük
  • Burgerkingkte mesela king boy patates diye Neredeyse medium boydaki kadar patates koyuyolar içine mc donalds dada böylemi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Doymuyorum ....daha doğrusu doyuramıyorsunuzzzz...Tüm menülerinizi denedim.....

Kesinlikle

• quote:

ilginç bizimde mi kapatmamız gerek :D

Bilmiyorum usta yanlış hatirlamiyorsam o firmadan uyarı almış. Sosyal medya asistanlarinin isi diye kapanması iştenmiş ama firma nereden haberi oldu onu bilmiyorum valla

• sprite alıyorsun galiba :D ice tea limon güzeldir tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.