Şimdi Ara

Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
5
Favori
63.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: First Premolar

Bütün mühendisliklerden. Ben günde 8 saat dersi olan mühendislik fakültesi bilmiyorum, varsa şayet aydınlatın beni :)

Dışarıdan bakmayın, derse girmekle olmuyor işte :D
  • A101 Sularını Satan Adam A kullanıcısına yanıt
    bakanlığın verdi bir sınır vardır bizim alette 18-20 yi geçince yağ ibresi hemen değiştirilir.
  • brokengineer kullanıcısına yanıt
    quarter vardır hocam güzel tavsiye ederim uygun istersen leziz etli 10 numaradır. tavuk olarak 2 etli mc chicken tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: klişeavcısı

Ücretli köleliğin hayırlı olsun..

Böyle artist artist yazdığınıza göre ya en tepedeki insanlardansınız yada 1-2 milyar fazla kazanınca ücretli köle olmadığınızı düşünen bir kekosunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryrdrine

Ben ismini ve soy ismini hangi mc donalds'ta calıştığını öğrenmek istiyorum.

komprador uşaklığı nedir, nasıl yapılırı genç kardeşlerimize uygulamalı olarak gösterdiğiniz için teşekkürler.
  • 10 TL ile gitsek aç kalır mıyız ?

• Birkaç kere sorulmuş ancak cevabı göremedim. Kızartmalar hangi yağ veya yağlarda yapılıyor?

Kola hazırlanırken içime katılan gazın maliyeti çok mu fazla? Genelde gazsız oluyor?

• big mac in içindeki sosun adı nedir hocam bilginiz varmı

birde big maci öneriyonuzmu sağlıklımı sizce tadını çok seviyorum.

nuggetlarda güzel oluyor
  • aç kalmazsınız kesinlikle 9.95 tl ye çıtır tavuk menüsü var ama 9.95 likten istiyorum diye söyleyin büyük boy menü hem kola patates güzel gidiyor
  • Khiron K kullanıcısına yanıt
    bir de özelden yazıyor gerekli açıklamalarını avukatımıza söylersin değerli çalışanımız :D bölge sorumlusuymuş öyle diyor beni süründürecekmiş ne dediğim var benim insaların sorularını cevaplamak onlara hizmet etmek benim görevim herkesin bilmeye hakkı var bunları keriz müdürü olur bu olsa olsa
  • serkan78689 kullanıcısına yanıt
    big mac sostur hocam kendisine özgü bir sostur başka hamburgerlerde kullanılmaz. big mac öneririm güzel oluyor ekstra olarak da bir şeyler isteyebilirsiniz içinde domates ketçap vs ücret alınmaz

nuggetları bende severim güzel büyük doyuruyor
  • helluri kullanıcısına yanıt
    bunun cevabını tam olarak bilmediğim için cevaplayamıyacağım hocam müdüre sorup tekrar yazarım unutmazsam.
  • Teşekkur ederım. O zaman buyuk boy 0.5lt oluyordur.
  • Maaş ne kadar hocam?

• Tehdit eden kim ?

• blad34 kullanıcısına yanıt
    12 gün çalıştım 635 tl aldım saatlik ücret veriliyor.
  • fotoğraftaki şahıs kendini bölge müdürü olarak tanıttı mesajı okuyabilirsin resimde işten kovdurmakla tehdit ediyor işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insafsızherif -- 7 Şubat 2017; 16:15:40 >
  • 1 bigmac menü (en büyük boy)
    1 tane tek cheesburger

ile zor doyuyorum. Ne yapabilirim ? :D

Bigmac çok severim ama her zaman iyi yapamıyorlar.
    iyi yapılsa efsane bir hamburger
  • carpediem03 C kullanıcısına yanıt
    bence mega mac yemelisin doyarsın o zaman :D veyahut double mc chicken yemelisin 6lı nugget en büyük boy menü 10 numara gider hatta mc chicken içine ketçapta isteyin sadece mayonez oluyor çünkü bir de salata 10 numara gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinemaximum2016

Tabi direk aldılar benim durum biraz farklı yeni girenlere eğitim veriliyor

Peki teşekkürler hocam

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.