Şimdi Ara

Mcdodo Ca-6180 2İn1 Lightning To Lightning Çoklayıcı Soket * 34.86₺ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.060
Cevap
131
Favori
188.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
261 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kimseye mesaj atilmadi zaten senin takip etmen gerekti saygilar.
  • Haktır bana bu durum siz çekilişte çıktınız deyip bilgi verilmesi gerekiliyordu Ama bilgi verilmedi

• mcdodo.com.tr kullanıcısına yanıt
    bu gün sms gelmedi kargo takibi için ne zaman gelir
  • Değerli forum üyeleri,

Belirtilen sürede bizlere bilgilerini iletmeyen asil ve yedek talihlilerin çekiliş hakkı bitmiştir.
    Bu nedenle ürün gönderimini sağlayamayacağımızı belirtmek isteriz.

Tarafımıza bilgilerini ileten ve dönüş sağladığımız üyelerin hediyelerinin gönderimi en kısa sürede(normalde dün gönderim yapılacaktı, bazı kazananların bilgilerindeki hata sebebiyle aksama meydana geldi) sağlanacaktır.

İyi günler dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taksim_day8

Bu mesaj silindi.
    Bana geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana gelmedi
  • Değerli forum üyeleri,

Toplamda 23 şanslı kişiye(asil ve yedek) hediyelerinin gönderimi sağlanmıştır.

Kargo ücreti de tarafımızca karşılanmıştır, bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Teşekkür ederim,ürün bugün geldi kardeşim teslim aldı,henüz ben görmedim lakin Teşekkür eder,iyi günler dilerim.Mcdodo Ca-6180 2İn1 Lightning To Lightning Çoklayıcı Soket * 34.86₺ 

• Banada
  • Bı arada Kargı parasi odedinmi
  • alimaruf1111 A kullanıcısına yanıt
    Kargo ücretleri tarafımızca karşılanmıştır.

Bana hangi ürün gelecek
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Biz teşekkür ederiz.

Forumda konu açıp, inceleme yapmanız(ürün ve konu linkini de eklemek şartıyla) bize konu linkini göndermeniz halinde, hediye şarj ve data kablosunun gönderimi sağlanacaktır.

Güzel günlerde kullanın.

• Yedek talihli ürünleri, ilgili birim personelimizce belirlenmiştir. Lütfen hediyenizi teslim almayı bekleyin.

Tamamdır teşekür ederim
  • Mcdodo Ca-6180 2İn1 Lightning To Lightning Çoklayıcı Soket * 34.86₺

CA-6450 3 In 1 Iphone Type-c Micro 3a 1.2m

USB girişi olan cihazlar ile Micro USB / Type-C / Lightning girişi olan cihazlar arasında senkronizasyon, hızlı şarj ve dosya aktarımı sağlayan Mcdodo CA-6450 3in1 3A 1.2 Metre Hızlı Şarj ve Data Kablosu uzun ve yoğun kullanımlarda dahi maksimum performans göstermesi için tasarlanmıştır.

Konfor, tasarım ve uyum
    3in1 çok uçlu çıkışı ile bir çok cihazı tek kablo ile şarj etmek mümkün.
    Tüm Micro USB / Type-C / Lightning girişli cihazlarda kullanabileceğiniz Mcdodo CA-6450 3in1 3A 1.2 Metre Hızlı Şarj ve Data Kablosu, geliştirilmiş akıllı şarj teknolojisi kullanır. Bu sayede mobil cihazınızın aşırı şarj olmasını önler, sabit bir akım sağlar ve pil ömrünü uzun tutmaya yardımcı olur.

Aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, tüm mobil cihazlar için güvenli ve hızlı şarj sunar.

Kaliteli malzeme ile kullanım ömrü ve ergonomik çözümler
    1.2 Metre uzunluğu ve 3 ampere kadar hızlı şarjı destekleyen Mcdodo CA-6450 3in1 3A 1.2 Metre Hızlı Şarj ve Data Kablosu, sağlam yapısı ile kırılmayı önler ve aşınmaya karşı dayanıklıdır uzun ömürlü kullanım sağlar. Dayanıklı kaplaması ile ek koruma ve esneklik sağlar. Kablo bağlantı noktaları daha da güçlendirilmiştir. Bükülebilir esnek ve kırılmalara karşı dayanıklıdır.

*

Güç: 3 Amper
    Kablo A Ucu: USB-A
    Kablo B Ucu 1: Micro USB
    Kablo B Ucu 2: Type-C
    Kablo B Ucu 3: Lightning
    Materyal: Örgü tip fiber kırılmaz kablo
    Uzunluk: 1.2mt (120cm)
    Kullanım Tipi: 3in1 çok uçlu şarj ve veri aktarım kablosu

Satın Almak İçin [ TIKLAYINIZ ]
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.