Şimdi Ara

McCeviri | Minecraft Çeviri Ekibi Tanıtımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • McCeviri | Minecraft Localization Group | Minecraft Yerelleştirme Grubu

Merhaba arkadaşlar !
    Ben Mert McCeviri ekibinin Kurucu ve Üst Yöneticisyim . Bu gün sizlere ekibimden ve projelerimizden bahsetmek istiyorum ...
    McCeviri kimdir sorusuna en kısa şekilde bir Minecraft Çeviri ekibi diyerek cevap verebiliriz . Ama bu cevabı uzatmak istersek ;
    McCeviri diğer çeviri ekiplerinden farklılık oluşturarak tamamen farklı bir oyunu yani Minecraft ' ı Türkçeleştirmektedir . Hedefimiz ve Amacımız diğer çeviri ekipleriyle aynı . %100 Türkçe oyun . Farklı olarak ise %100 Türkçe Minecraft !
    E iyide Minecraft zaten Türkçe ? Evet ne mutlu bizlere değil mi ? :) Biz İngilizce Minecraft Haritalarını Türkçeleştirmekteyiz ... Şu an pek bir destek görmemiş olsakta ileride büyüyeceğimize ben ve ekibim yürekten inanıyoruz ...
    Ekibimiz şu an küçük . Eğer sizde ekibimize katılmak isterseniz buyrun bu taraftan ---> www.mcceviri.blogspot.com.tr/p/basvuru_10.html
    Ekibimiz küçük ama Yüreğimiz büyük ! şu an 2 Haritayı Türkçeleştirmiş . 1 Harita Türkçeleştirme Projeleri devam etmekte ...

Çıkmış ya da Çıkmamış Tüm Çalışmalarımızı görüntülemek için buyrun bu taraftan ---> www.mcceviri.blogspot.com.tr/p/turkcelestirme-calsmalarmz.html

Facebook Sayfamız : www.facebook.com/mcceviri
    Web Sitemiz : www.mcceviri.blogspot.com.tr/

İyi Günler , İyi Forumlar ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.