Şimdi Ara

Mc Donalds - Burger King Tarifleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
6
Favori
46.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Nemésis

Yahu iki de bir hortlayıp duruyor konu, bir insan evladı da gelip ben denedim demedi.

oku, oku.

quote:

Denedim hepsini, aynıları olmuyor ama çok yaklaşıyorum. İşiniz gücünüz yoksa kesinlikle deneyin.

• öncelikle iyi günler arakadaşlar bilgileriniz için çok teşekkür ettim de ben bişey sormak istiyorum...mc de yada burger king de hamburgerin içindeki soğanı nerden buluruz acaba fikri olan varmı acaba ? pişmiş halka soğanlardan bahsetmiyorum çiğ olan soğandan bahsediyorum acı olmayan ve çıtır çıtır gevrek olan soğandan bahsediyorum...şimdiden teşekkürler...
  • mesajım bulunsun
  • quote:

Yahu iki de bir hortlayıp duruyor konu, bir insan evladı da gelip ben denedim demedi.

Ben senin verdiğin whopper tarifini denedim,birebir aynısını yaptım,soğanın tadı çok geldi ve etin tadı uymadı zaten onun içinde burger kingin köftesi lazım,soğanın tadını nasıl azaltabiliriz?Yerken ağzınıza direk soğan tadı geliyor o derece,ben çiğ koydum ince olarak doğrayıp,pişirmek mi lazımdı?,soğanın o acımtırak tadı geliyor hep.Burger kingde soğanın tadı hiç gelmiyor yerken hamburgeri.Nasıl soğanın tadını azaltıcaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 6 Mart 2011; 0:53:36 >
  • bulun mesaj bulun
  • Çok ilginç kimse bahsetmemiş. Steakhouse'un içindeki sarı çıtır soğan denilen şey Steakhouse'a lezzet veriyor onu nasıl temin ederiz veya yaparız o önemli. Burgerking'de çalışanlar varsa bilgilendirsin bizi. Ardından da turşu geliyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arielortega77

Çok ilginç kimse bahsetmemiş. Steakhouse'un içindeki sarı çıtır soğan denilen şey Steakhouse'a lezzet veriyor onu nasıl temin ederiz veya yaparız o önemli. Burgerking'de çalışanlar varsa bilgilendirsin bizi. Ardından da turşu geliyor bence.

O yüzden whopper yapması daha kolay,hepsi marketten alınabilecek malzemelerle yapılıyor whopperda,ama steakhouseda hem köftesi kare hemde çıtır soğan halkaları var normal soğana tat ve görünüş olarak benzemeyen(soğan halkalarınada benzemiyor) ve bunlar marketten satın alınamıyor malesef :S
  • arkadaslar benım bıldıgım kadarıyla o normal et değil.. içinde domuz etide var. çünkü atıyorum pınar'ın normal dondurulmuş köftesii alıyorsun, aynı tad yok.. bunların köftesınde kesınlıkle ve kesınlıkle domuz eti var. yoksa tadı bu kadar MUHTEŞEM olamaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: egerasim

arkadaslar benım bıldıgım kadarıyla o normal et değil.. içinde domuz etide var. çünkü atıyorum pınar'ın normal dondurulmuş köftesii alıyorsun, aynı tad yok.. bunların köftesınde kesınlıkle ve kesınlıkle domuz eti var. yoksa tadı bu kadar MUHTEŞEM olamaz..

Etin işlenişi, bu sırada eklenen baharatlar vesaire... Bir etin tadını değiştirebilecek çok etken var. Domuz eti falan olduğunu sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PSN Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: egerasim

arkadaslar benım bıldıgım kadarıyla o normal et değil.. içinde domuz etide var. çünkü atıyorum pınar'ın normal dondurulmuş köftesii alıyorsun, aynı tad yok.. bunların köftesınde kesınlıkle ve kesınlıkle domuz eti var. yoksa tadı bu kadar MUHTEŞEM olamaz..

Etin işlenişi, bu sırada eklenen baharatlar vesaire... Bir etin tadını değiştirebilecek çok etken var. Domuz eti falan olduğunu sanmıyorum.

domuz etinin tadı çok güzelmiş.. o yuzden oyle bır tahmınde bulundum..
  • Mesajım dursun.
  • Konuyu hortlatayım açlıktan yemek tarifi bakıyorum. Burger king ramazanda yenir mi demeyin insanın canı çekiyor işte. Benim merak ettiğim hamburger köftesi bulunuyorda chicken için napacağız schnitzel mi koyacağız. Yoksa buna özel ürün var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• resmi kanaldan video, belki koyan olmuştur bakmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajım bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.