Şimdi Ara

Mbappe yeni Messi olacak diyenler emin misiniz ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Messi 18 yaşında 6-7 kişiyi indirip gol atıyordu.

Mbappe bunu yapabiliyor mu?Hayır.

Messi gibisi gelmedi,gelmeyecek de .Mbappe,Neymar vs hikaye .

• Ben en çok neymar messi ve ronaldo seviyesine çıkacak diyenlere gülüyorum . Öyle sağa sola top çekmekle olmuyor o işler, 10 tane pozisyonda boş arkadaşlarına atmadı topu. Real Madrid büyük takım öyle şaklabanlık yaparsan ne olduğunu anlamadan 3 yer oturursun aşağıya. Ronaldonun ayağına 10 kere top değmedi belki ama 2 tane salladı adam, neymar kardeşim kariyerine sirkte devam etsin. guingampa lille falan şov yapmaya devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kairros. -- 15 Şubat 2018; 0:45:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayir bu cocuk ne yaptida 190 milyon euro ? Sahada ayaklari titriyordu cok duz bir futbolcu bence
  • Diğer konuya da yazdım. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama Mbappe'nin her koşuşunda topu kontrol etmeye çalışışında kamyon çeviriyor gibi bir hal alıyor vücudu. Kalas gibi görünüyor hiç estetik değil. Sanki topu hemen kaptıracakmış gibi ki kaptırıyor da zaten.

Ayrıca Asensio kat kat iyi bundan. Akıllıca oynuyor, en doğru kararı vermeye çalışıyor. Şov peşinde değil.
  • Mbappeyi bilmemde neymar olur bence
  • la mbbbabe kim 18 yasında bebe daha basın futbol abartması sadece hızlı o kadar atlet gibi herhalde titricek kaç bin kişinin önünde oynuyor reale karşı öyle oynuyamaz tecrubesiz reali 2 maç lı elemede devircek takım varsa o da barçadır :D messi 19 yaşındayken getafeye attığı gölü orta sahadan kaleci bile çalımladı kimsenin yapcanı sanmıyorum belki neymar yapar fransa ligindede messinin doğusu o maçta idi zaten .D
  • Harry Kane balonu patladı konusundan ders çıkarmamış.

• Mbappe keşke Real de olsa. Ben seviyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mbappeye kimse yeni Messi olacak demedi. Bu forumda demis olabilirler, gecen sene Emre Mor icinde aynisini soyluyorlardi.

Her zaman soyledim, Messinin yarisi olsa, cok mutlu olurum.

Mbappe zaten 9 numarada oynayamıyor.
  • Bıktım şu yeni o olacak yeni bu olacak muhabbetlerinden. Almanya'da bir tane gurbetçi iki çalım atıyor hemen yeni Mesut Özil bak bak.

Kimse kimsenin yerini dolduramaz yeni o yeni bu demenin hiçbir açıklaması yok. Tamamen saçmalık.
  • Mbappe, Messi ve Ronaldo'nun 19 yaşındaki halinden daha iyi olmasa da daha olgun oynuyor. Tek maçta belli olmaz. Sezon içinde gayet iyiydi.

• -RAUL kullanıcısına yanıt
    Sizde odegaard bizde halilovic vardı ne oldu onlara

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

la mbbbabe kim 18 yasında bebe daha basın futbol abartması sadece hızlı o kadar atlet gibi herhalde titricek kaç bin kişinin önünde oynuyor reale karşı öyle oynuyamaz tecrubesiz reali 2 maç lı elemede devircek takım varsa o da barçadır :D messi 19 yaşındayken getafeye attığı gölü orta sahadan kaleci bile çalımladı kimsenin yapcanı sanmıyorum belki neymar yapar fransa ligindede messinin doğusu o maçta idi zaten .D

neymar geçenlerde fransa liginde öyle bi gol atmıştı, 7-0 mı 8-0 mı ne yenmişlerdi. neymar da orta sahadan aldığı topla herkesi çalımlayıp gol atmıştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • futbol seyircisi bir oyuncudan beklentiye girdi mi artık öpsen bile beğenmiyolar. gareth bale rela'e geldiğinde süper oyun oynuyodu ama bonservisi yüzünden kendisinden her zaman kötü bahsedildi. mbappe de şu anda olgun oynayayım topu ezmeyeyim dese, bu yeteneksiz-kokağa mı 180M verdiniz derler izleyiciler, elini taşın altına soksa koşular yapsa ince paslar vermeye çalışsa bu sefer de balon patladı apaçi-artist-disiplinsiz-kendini fifa18'de zanneden oyuncu derler. ve hatta pasları yerini bulsa goller olsa bu sefer de: "messi seviyesidne değil bu parayı etmez" deyip geçerler. o etiketi bi kez yersen ağzınla kuş tutup gene yaranamayabilirsin.

mbappe'ye kim yeni messi olacak dedi onu da merak etmiyor değilim. saf zeka ve tekniğin karşısında fiziği ve yırtıcılığı ile ön plana çıkan bir oyuncuyu kim kıyaslayıp da bu diğerinin yenisi olacak demiş acaba? kimse demedi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 15 Şubat 2018; 16:03:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Sizde odegaard bizde halilovic vardı ne oldu onlara

Halilovic Almanyaya transfer olmustu sanırım. Odegaard'da ülkesinde biyerdeydi diye hatırlıyorum
  • Kimse Messi olamaz nokta.

• Cengiz Ünder daha iyi

• Cengiz daha iyi, italyanin en kotu takimina karsi sov yapti.

Kimse Messi olamaz, oyle bir topcu bir daha gelmez, bunu hep soyledim. Mbappe, gelecekte dunyanin en iyisi olabilecek seviyede bir topcu.

Gizli Realliler, saniyorum Mbappenin ne kadar teknik ve oyun zekasinin yuksek oldugunu bilmiyorlar.

Real alamadi tabii. kotuleyin.
  • Asensio daha iyiymis.

7-8 dakika Meunier copune kadar top oynadı. Emery takimi mahvettikten sonra.

Realliler dahi sosyal medyada Real yedek seviyesi olamaz diyorlardi. 7-8 dakikalik oyunla Mbappeden iyi olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Mbappeye kimse yeni Messi olacak demedi. Bu forumda demis olabilirler, gecen sene Emre Mor icinde aynisini soyluyorlardi.

Her zaman soyledim, Messinin yarisi olsa, cok mutlu olurum.

Mbappe zaten 9 numarada oynayamıyor.
    Messi’nin yarısı olsa yeterdi bir zamanlar..

Şimdi ise Messi dede olmuş.

Hey gidi zaman.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.