Şimdi Ara

'MBA vs Ultrabook' mu yoksa 'MBA vs MBA Klonları' mı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CES 2012'de bas bas bağırdı Intel ; "Bu yeni sınıf, notebookların geleceğidir!".. En çok satılan ve tercih edilen modeli 4 yıl önce çıkmış bir sınıfı, sanki kendileri ortaya çıkarmış gibi nasıl geleceğin notebooku olarak tanıtırlar? Yahu yapmayayım etmeyeyim diyorum ama Intel'de bunu yaparsa nerelere gideyim ben?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 16 Ocak 2012; 17:02:44 >

• Birde "Ama Apple çok pahalıya satıyor" diyorlar ya.. Aşağı yukarı aynı donanımlara sahip MBA ve Ultrabook arasındaki fiyat farkı 100-150 dolar. Sadece MBA'daki magic trackpad bile aradaki o fark için değer. İşletim sistemi ve diğer özelliklerinden bahsetmiyorum bile. Kim 1200 dolara MBA almak varken 1100 dolara Ultrabook alır ki?

Yıllarca ürettikleri plastik kasa laptoplarla kıyasladılar Apple ürünlerini. Buyrun size Apple'ın rakibinin ürettiği aynı kategoride bir ürün ve fiyatı.. Hani nerde "Abi aynı ürünü bilmemkinden alsam yarı fiyatına geliyor. Sırf üzerinde elma var diye 2 katı para veriyorsunuz" diyenler?
  • Konseptin tamamının klon olmasının yanında, diğer firmaların tasarımları birebir aynı. Asus soğutmaya yardımcı olması için kasayı tamamı ile blok alüminyümdan üretmiş. Vay be gerçekten dahiyane fikir.. Nerden akıllarına geldi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 17 Ocak 2012; 10:58:50 >
  • inceledim, gerçekten çok güzel ürünler ama dediğiniz gibi macbook air bunu yıllar önce yapmıştı zaten.

yinede piytasada çeşit olması iyidir rekabet firmalarn kendilerini canlı tutmalarını yarar, iyi olmuş bana kalırsa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.