Şimdi Ara

Mazota bir zam daha. 18.08.2011 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suyla calisan araba yapsalar suyu da paraya baglar bunlar. Eee vatandasimin %50 si memnun olunca boyle oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesmuru

quote:

Orijinalden alıntı: furkantasdemir

Alıştık artık.1 Metre Çap Oldu.

Gelen giden bizimkini genişletiyor

Çalışma kuyusu gibi olduk artık.Geçti artık.Bunu seçimlerde tepkinizi koyacaktınız.Kimse çıkıp dedi mi "Benzini şu kadar yapıcaaamööüğm.".Yok.Herkes razı demek ki benzinin,mazotun fiyatından.Bir aralar Cem uzan vardı.O da bir top bezle gitti.

• Demek ki milletimizin yarısı geçirilmeyi seviyor.Çap ne kadar büyürse o kadar haz alıyor.

Orgazm olana kadar beklemek lazım, belki ondan sonra fark ederler yaptıkları yanlışı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [CéM]

Demek ki milletimizin yarısı geçirilmeyi seviyor.Çap ne kadar büyürse o kadar haz alıyor.

Orgazm olana kadar beklemek lazım, belki ondan sonra fark ederler yaptıkları yanlışı.

deveye diken meselesi...
  • Arkadaşlar şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaksa ve bu terörün kökü kazılacaksa litresine 10 TL vermeye razıyım .

Irak sınırımızdaki şehirlerde yaşayan memurlar , asker, polis bölgeden çekilerek oralara saat başı atom bombası gönderilmeli .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infernaltr -- 19 Ağustos 2011; 4:14:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infernaltr

Arkadaşlar şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaksa ve bu terörün kökü kazılacaksa litresine 10 TL vermeye razıyım .

öyle olsa kimse sesini çıkarmaz. ama zamların olaylarla hiç bir ilgisi yok sadece şehit haberlerinden nemalanıp zamları geçiyorlar.

mesela petrol fiyatları düşer , dolar kurunu yükseltirler. hemen açıklama dolar yükseldi indirim yapamıyoruz. doların fiyatı normale döner indirim yapmazlar. aradaki kar kimin cebine gidiyor belli değil. çünkü benzin veya mazot fiyatlarının herhangi bir sabit formül hesabı yok. hesaplar sabit olsa herkes hesabını yapıp satanlardan hesap sorar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 19 Ağustos 2011; 4:17:28 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cesmuru

quote:

Gelen giden bizimkini genişletiyor

Çalışma kuyusu gibi olduk artık.Geçti artık.Bunu seçimlerde tepkinizi koyacaktınız.Kimse çıkıp dedi mi "Benzini şu kadar yapıcaaamööüğm.".Yok.Herkes razı demek ki benzinin,mazotun fiyatından.Bir aralar Cem uzan vardı.O da bir top bezle gitti.

Ben onlara oy vermedim. Verenler konusundaki düşüncem benimde aynı. Demek ki memnunlar

• hayret ya "ben hep 50tl lik alıyorum" diyen biri yazmamış bu sefer

kolay vergi var millete geçir niye uğraşasınki kuyumcudan, şirketlerden, ağa lardan vergi almaya

haram zehir zıkkım olsun iki cihanda gün yüzü görme inşallah
  • Şimdi ne yazsam da uyarı vs almasam...

Geçenlerde okudum;
    "Ata`mız sayesinde ne rahat uyuyoruz ki hala uyanamadık!".
    Malesef onu unutanlar da unutmayanlar da bir türlü uyanamıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

quote:

Orijinalden alıntı: infernaltr

Arkadaşlar şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaksa ve bu terörün kökü kazılacaksa litresine 10 TL vermeye razıyım .

öyle olsa kimse sesini çıkarmaz. ama zamların olaylarla hiç bir ilgisi yok sadece şehit haberlerinden nemalanıp zamları geçiyorlar.

mesela petrol fiyatları düşer , dolar kurunu yükseltirler. hemen açıklama dolar yükseldi indirim yapamıyoruz. doların fiyatı normale döner indirim yapmazlar. aradaki kar kimin cebine gidiyor belli değil. çünkü benzin veya mazot fiyatlarının herhangi bir sabit formül hesabı yok. hesaplar sabit olsa herkes hesabını yapıp satanlardan hesap sorar.

+1

• Yine zam zama zam zamlara zam zamsız gecen gün varmiki zam zam yaşasın zamlar ölsün vatandaş oley be
  • benzin ve lpg kullanan arkadaşlar acil depoları doldurun bunlarada zam gelecek çarşambanın gelişi perşembeden hesabı
    ayrıca bu zamlara sebep olan arkadaşlara burdan selam gönderiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RefLections -- 19 Ağustos 2011; 11:46:00 >
  • Seçimde bunlara oy vermedim ama başka verecek kimse mi vardı Allah aşkına. Kaynak oturma organım diyen dama mı verelim. Hangisi acaba ÖTV'yi kaldıracağım, KDV'yi düşüreceğim, Benzin Mazottaki %200 vergiyi %80'e indireceğim dedi? Bu ülkeyi yeönetecek kabileyete ve kadroya sahip birileri varmıydı sizce? Bir öncekinde vermiştim ama bu sefer oyverdiğim parti baraja yaklaşamdı bile. Rakibi daha beter. Yapacak bişey yok. Yeni neslin yetişmesini bekleyeceğiz.
  • 2 gündür uçaklarla operasyon yapılmakta
    kimbilir o uçakların kalkış maaliyeti ne kadar?
    yada attıkları bombaların tanesi kaç milyar?

yukarda arkadaş yazmış,
    şehitlerin kanı yerde kalmayacaksa zam gelsin diye.
    evet yeterki şu işin kökü kazınsın, varsın 1yıllığına litresi 10 lira olsun.
    ama şu işlere dökülen para artık karşılığını bulsun!!!
    yazıktır günahtır, kazıyın kökünü bakın nasıl fiyatlar normale dönüyor o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Seçimde bunlara oy vermedim ama başka verecek kimse mi vardı Allah aşkına. Kaynak oturma organım diyen dama mı verelim. Hangisi acaba ÖTV'yi kaldıracağım, KDV'yi düşüreceğim, Benzin Mazottaki %200 vergiyi %80'e indireceğim dedi? Bu ülkeyi yeönetecek kabileyete ve kadroya sahip birileri varmıydı sizce? Bir öncekinde vermiştim ama bu sefer oyverdiğim parti baraja yaklaşamdı bile. Rakibi daha beter. Yapacak bişey yok. Yeni neslin yetişmesini bekleyeceğiz.

+Sonsuz.Bu seçimlerde kimse ağzını açamadı akaryakıtla,ötv ve kdv'yle ilgili.Halk mağdur.Ama birileri memnun ki böyle devam ediyor.Hala birileri Benzin fiyatıyla ülke kurtarma fikirlerine kapılmış bence.Yakıta yapılan vergi belirleme çalışmalarına uğraştıkları kadar , diğer işlerle uğraşsalardı şimdi Ekonomi'de ilk 3'e girerdik.

• quote:

Orijinalden alıntı: RefLections

benzin ve lpg kullanan arkadaşlar acil depoları doldurun bunlarada zam gelecek çarşambanın gelişi perşembeden hesabı

Depoları doldursak ne fayda olacak ki?
    1 hafta önceki ZAMLI LPG'yi almış olmayacak mıyız? 1 hafta önce de bağırıyorduk ZAM geldi diye... Şimdi o ZAMLI tarifeden depo doldurmaya mı koşalım?
    Yahut farz edelim yarın da LPG'ye geldi gene, 1 hafta sonra bir daha geleceği açıklansa; bu sefer de yarınki ZAMLI tarifeden mi almaya koşacağım?

Bu iş iki ucu oklu değnek

• quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

quote:

Orijinalden alıntı: RefLections

benzin ve lpg kullanan arkadaşlar acil depoları doldurun bunlarada zam gelecek çarşambanın gelişi perşembeden hesabı

Depoları doldursak ne fayda olacak ki?
    1 hafta önceki ZAMLI LPG'yi almış olmayacak mıyız? 1 hafta önce de bağırıyorduk ZAM geldi diye... Şimdi o ZAMLI tarifeden depo doldurmaya mı koşalım?
    Yahut farz edelim yarın da LPG'ye geldi gene, 1 hafta sonra bir daha geleceği açıklansa; bu sefer de yarınki ZAMLI tarifeden mi almaya koşacağım?

Bu iş iki ucu oklu değnek

zaten gelen gelmişm bize bu bahsettiğim durum psikolojik birazda

• Cok merak ediyorum 5 tl olsa mazotun litresi, acaba Sesimiz yukselirmi yoksa yahu 5,30 tl olmadan hemen 5 tl den full leyelim mantigi devam mi ederr..!
  • quote:

Bir metrede derinlik vaar artık kıvılcımlar çıkıyor..! LPG'ye ne zaman el atacaklar merak etmeye başladım...
  • 70 yıla kadar petrolün biteceği tahmin ediliyor. Şimdi az olan değerli olur mantığına göre petrolünde her gün giderek azalması fiyatının artışına yol açar. Bir gün dünyada 1 ton petrol kalacak işte o zaman ona değer biçemeyecekler. Malesef bu forumda yaşayan hiçbir insanımız o günleri göremeyecek.

Şimdiden Azalan petrol kaynakları ve artan fiyatları her yıl tedirginlikle izleyeceğiz..

Mazota bir zam daha. 18.08.2011

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infernaltr -- 20 Ağustos 2011; 2:36:53 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.