Şimdi Ara

Mazlumun TTNET ile İmtihanı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
3.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim burda iptal isteyenleri çözüm merkezi masasına gönderiyorlar
    ama hala çözemedik sorunu 6 ay %50 indirim diye bir sey varmış taahhütsüz o ne oluyor ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudavim

Türk Telekom Santraline giderek arızalara bakan arkadaşla görüştüm.

Durumu anlattım. Tamam TTNET Aboneliğiniz iptal olmuş dedi.

Peki modem niçin IP alıyor, bana fatura çıkmayacağına emin misiniz? dedim.

"Hayır çıkmaz. Hizmet verilmiyor fakat santralden internet alabilmenize ilişkin tanımlama kurulu durumda" dedi.

Dilediğiniz zaman herhangi bir servis sağlayıcıya başvurabilirsiniz dedi.

Çok şükür kurtuldum :D

Sen yinede eşeği sağlam kazığa bağla devamlı borcun var mı yok mu takip et :) 3-5 kuruş bile borcun kalmasın 1-2 yıl sonra dayanırlar kapına :))
  • @mudavim

kardeş santrale gidince ilgi alaka nasıl ? yardımcı oluyor lar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

@mudavim

Türk Telekom Santral'de samimi bir şekilde kibarca anlatırsan oldukça yardımcı oluyorlar, emin olabilirsin.

Hatta ben "saha dolabım çok dandik, ne zaman değişecek bu bilginiz var mı" dedim. Arızalara bakan arkadaş da;
    "Fiber ile ilgili ülke çapında çalışma yapılıyor. O da değişecektir fakat ne zaman olduğuna dair bizim bilgimiz yok.
    Bize talimat gelir değişime ilişkin, o zaman değişir" dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Normandia_06

quote:

Türk Telekom Santraline giderek arızalara bakan arkadaşla görüştüm.

Durumu anlattım. Tamam TTNET Aboneliğiniz iptal olmuş dedi.

Peki modem niçin IP alıyor, bana fatura çıkmayacağına emin misiniz? dedim.

"Hayır çıkmaz. Hizmet verilmiyor fakat santralden internet alabilmenize ilişkin tanımlama kurulu durumda" dedi.

Dilediğiniz zaman herhangi bir servis sağlayıcıya başvurabilirsiniz dedi.

Çok şükür kurtuldum :D

Sen yinede eşeği sağlam kazığa bağla devamlı borcun var mı yok mu takip et :) 3-5 kuruş bile borcun kalmasın 1-2 yıl sonra dayanırlar kapına :))

Aynen kardeşim, 30 Haziran son ödeme tarihli faturamı yatırdım peşinen zaten.

Önümüzdeki ayın faturasını da kontrol edeceğim, uyarın için teşekkür ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

@mudavim

Türk Telekom Santral'de samimi bir şekilde kibarca anlatırsan oldukça yardımcı oluyorlar, emin olabilirsin.

Hatta ben "saha dolabım çok dandik, ne zaman değişecek bu bilginiz var mı" dedim. Arızalara bakan arkadaş da;
    "Fiber ile ilgili ülke çapında çalışma yapılıyor. O da değişecektir fakat ne zaman olduğuna dair bizim bilgimiz yok.
    Bize talimat gelir değişime ilişkin, o zaman değişir" dedi.

anladım , sagolasın :)
  • bugün gitti türktelekoma, basvurduğu anda iptal ettiler
    50 küsür tl de fatura ödedi.
    aradan 3-5 dakka geçti geçmedi tekrar bağlandı internet bu sefer 1mbps hızıyla, Hazırnet i açtırmış, onuda anında yaptılar. modem değişimi felan söz konusu olmadı, hiç bir sıkıntı yaşamadık, tabi işin arkasında bir kazık skandalı yoksa...
    Ama hazırnet çok yavaş onu sölüm bu arada. hız testi yaptım en fazla 0.88 mbps çıktı
    Hani iptal ile sıkıntısı olanlar varsa ekleyeyim dedim.
  • İptal ettireceğim zaman yaşayacağım sıkıntıları buraya harfiyen yazacağım. Bakalım ne kadar farklı olacak bu süreç mudavim kardeşimizinkine göre.

• Son dakika: Kapattığımdan bu yana TTNET hariç, diğer operatörlerden teklifler gelmeye devam ediyor :)

• quote:

Son dakika: Kapattığımdan bu yana TTNET hariç, diğer operatörlerden teklifler gelmeye devam ediyor :)

en cazip hangisi tekliflerin arasından ?
  • Vodafone, Beşbeşlik Biri Paketinden taahhütte bulunmama gerek olmadan yararlanabileceğimi söyledi.

Fakat Vodafone Cepnet kullanıyorum saha dolabım değişmeden ADSL kullanmayı düşünmüyorum dedim
  • Bugün ben de TTNet ADSL bağlantımı tamamen iptal etmek için yola koyuluyorum, haydi hayırlısı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrAdkA10

Bugün ben de TTNet ADSL bağlantımı tamamen iptal etmek için yola koyuluyorum, haydi hayırlısı..

Gazan mübarek olsun kardeşim

Yaşadığın aşamaları fırsat buldukça paylaşırsan, seviniriz.

Bu arada dipnot : Vodafone Cepnet 'i bilgisayarda kullanıyorsanız, bilgisayarınıza Opera yazılımını kurmanızı tavsiye ederim.
    Opera'daki Turbo özelliğini etkinleştirince, ziyaret etmiş olduğunuz siteyi ilk girişinizde bilgisayarınıza yüklüyor. (Arka plan, logo v.s.)
    Daha sonraki girişlerinizde ise sadece değişen bölümleri yüklüyor.

Sayfa yüklemelerim oldukça hızlandı. Donanımhaber forum'un mobil sürümünü kullanmayı bıraktım. Normal sürümünü kullanmaya başladım.

• DrAdkA10 , benim forumlardan anladığım kadaryla, iptal başka birşey kapattrımak başka birşey. tekrar internet açtıracaksan iptal ettiriyorsun, servis açık kalıyor. komple telefondan ve ttnetten kurtulmak istiyorsan kapattırıyorsun (tekrar borç çıkarmamalarına dikkat et, sürpriz fatura çıkarmasınlar)
    bize sürekli telefon geldiği için 83ten beri kullandığımız telefonu kapattıramadık
  • ben yalın netlimitsiz kullanıyorum ve ttnet ve internetinden tamamen.kurtulmak istiyorum, internet kullanmak istemiyorum en azından 1 yıl..

ben de vodafone cepnet kullanıyorum taahhutumde var 1 yıl daha telefon kampanyasından ötürü:) az önce türk telekom bayiine gittim (internet başvurumu yaptığım) dediler ki başka paket tarife dusunurmusunuz, yok dedim. nüfus cüzdanı fotokopimle türk telekomun kendi şubesine gitmem gerekiyormuş su an oradayım, 13.30 da başlıyormuş iptal işlemlerini almaları. gelişmeleri an be an aktaracağım. :)

• quote:

ben yalın netlimitsiz kullanıyorum ve ttnet ve internetinden tamamen.kurtulmak istiyorum, internet kullanmak istemiyorum en azından 1 yıl..

ben de vodafone cepnet kullanıyorum taahhutumde var 1 yıl daha telefon kampanyasından ötürü:) az önce türk telekom bayiine gittim (internet başvurumu yaptığım) dediler ki başka paket tarife dusunurmusunuz, yok dedim. nüfus cüzdanı fotokopimle türk telekomun kendi şubesine gitmem gerekiyormuş su an oradayım, 13.30 da başlıyormuş iptal işlemlerini almaları. gelişmeleri an be an aktaracağım. :)

İptal başvurusu formu doldurmam istendi doldurduk, neden iptal ediyorsunuz falan. Başvuruyu yaptık, müşteri hizmetleri beni arayacakmış oraya tekrar iptal ettirmek istediğimi söyleyecekmişim öyle dedi kadın...

Şu anda internet bağlantım var ama online işlem merkezinde herhangi bir pakete aboneliğim gözükmüyor, sıkıntı olmaz dimi ekstra ücret vs yaşanmaz inşAllah?

Edit: Tivibu Web ve Tivibu Cep üyeliğime erişim sağlayamadım, uygulama ve programı kaldırıyorum. Sanırım yavaş yavaş kurtuluyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdkA -- 27 Temmuz 2012; 14:38:25 >

• quote:

quote:

ben yalın netlimitsiz kullanıyorum ve ttnet ve internetinden tamamen.kurtulmak istiyorum, internet kullanmak istemiyorum en azından 1 yıl..

İptal başvurusu formu doldurmam istendi doldurduk, neden iptal ediyorsunuz falan. Başvuruyu yaptık, müşteri hizmetleri beni arayacakmış oraya tekrar iptal ettirmek istediğimi söyleyecekmişim öyle dedi kadın...

Şu anda internet bağlantım var ama online işlem merkezinde herhangi bir pakete aboneliğim gözükmüyor, sıkıntı olmaz dimi ekstra ücret vs yaşanmaz inşAllah?

Edit: Tivibu Web ve Tivibu Cep üyeliğime erişim sağlayamadım, uygulama ve programı kaldırıyorum. Sanırım yavaş yavaş kurtuluyorum :)

O kadar kolay bırakacaklarını sanmıyorum ya hayırlısı

Yine internet vermeye başlarlar birazdan

Fırsat buldukça yazmaya devam et lütfen. Şimdiden hayırlı olsun kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mudavim -- 27 Temmuz 2012; 23:05:15 >

• Son Dakika :

BTK'ya yaklaşık 1 ay kadar önce yaptığım şikayete binaen TTNET aradı.
    Bakırköy Telekom Müdürlüğü'ne saha dolabımın değişmesiyle alakalı talebimi bildirdiklerini söyledi.

Bakırköy Telekom Müdürlüğü, saha dolabımın sadece çerçevesinin kırık olduğunu, içindeki dslam'da sorun olmadığını
    bildirmiş. Ve rahatlıkla 16mbit hız sağlanabileceğini TTNET'e bildirmiş.

TTNET görevlisine;
    - "Yok ya sallamışlar, Telekom görevlisi ölçtü en fazla 10-11mbit hız sağlayabiliyor saha dolabı" dedim.

Telefondaki görevli;
    - "BTK'ya bildireceğimiz için yazılı cevap istedim özellikle. 16mbit sağlayabileceklerini bildirdiler. Siz isterseniz
    tekrar interneti açtırın. Gerekli hızı sağlayamazlarsa o zaman müdahale edelim" dedi.

Görüşme bu şekilde neticelendi.

Bu nasıl iştir arkadaş. Madem yeterli hızı sağlayabilecektiniz. O zaman ne diye yaptım ben onlarca telefon görüşmesini.
    Ne diye kapattım ben interneti.

Ne diye telefonla yaptığım onlarca görüşmeye rağmen, telekom santraline giderek yüzyüze yaptığım görüşmeye rağmen
    bana 0,6-0,8mbit hız sağladınız sürekli?

Hadi canım sizde

Şu mübarek günde insanı günaha sokuyorsunuz. TTNET'i arıyorsun Telekom'u suçluyor. Telekom'a gidiyorsun TTNET'e atıyor topu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mudavim -- 1 Ağustos 2012; 16:49:54 >

• Yalan söylüyorlar. Sakın geri dönme.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Yalan söylüyorlar. Sakın geri dönme.

Haklısın kardeşim, döner miyim hiç. Rezilliği görüyor musun, olaya bak ya.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.