Şimdi Ara

Maze Runner: The Scorch Trials (2015) | Wes Ball

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
4.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 22 Eylül 2014 - Beyazperde

Geçtiğimiz hafta vizyona giren Wes Ball imzalı Labirent: Ölümcül Kaçış'ın devam filminin 18 Eylül 2015 yılında vizyonda olması planlanıyor. James Dashner'in çok satan aynı adlı romanından T.S. Nowlin, Grant Pierce Myers ve Noah Oppenheim'ın kalemiyle beyazperdeye uyarlanan yapımın ikinci ayağı için çalışmalar neredeyse 1 yıldır devam ediyordu.

The Scorch Trials adlı filmin oyuncu kadrosuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. İkinci filmin yönetmen koltuğunda yeniden Wes Ball'un oturacağı yapımın çekimleri, ilk filmde olduğu gibi Century Fox stüdyolarında gerçekleşecek.

27 Eylül 2014 - Beyazperd
    The Maze Runner'ın Devam Filmine Kötü Karakter Bulundu

Geçtiğimiz haftanın en iyi gişe açılışını yapan Labirent: Ölümcül Kaçış filmi hem eleştirmenlerden hem de izleyiciden geçer not aldı. Filmin bu hızlı başarısı yapımcıları cesaretlendirmiş olacak ki, geçtiğimiz günlerde serinin devam halkası olan The Scorch Trials da resmen duyurulmuş oldu.

James Dashner'ın gençlere yönelik bilimkurgu serisinin devam halkasının beyazperde ayağı için kolları sıvayan yapımcılar, ilk filmdeki atmosferi olduğu gibi korumayı hedeflediklerini belirtirken, serinin ikinci halkasıyla birlikte kıyamet sonrası konseptinin daha fazla hissedileceğinin de müjdesini verdiler.

Serinin devam filminde, gençlerin başına musallat olacak olan kötü karakter ise, sevilen dizi Game of Thrones'da Petry Baelish karakterini ete kemiğe büründüren yetenekli aktör Aidan Gillen olacak. Henüz projede yer alacak diğer isimler kesinleşmemiş olsa da, yapımcılar masaya oturdukları isimleri önümüzdeki haftalarda açıklayacaklar gibi görünüyor.

The Scorch Trials, önümüzdeki yıl Eylül ayında, yani ilk filmin vizyon tarihinden tam bir yıl sonra izleyiciyle buluşacak.

29 Ekim 2014 - IGN Türkiye
    The Maze Runner'a Bir Transfer Daha

Game of Thrones'taki Missandei rolüyle tanıdığımız Nathalie Emmanuel, Maze Runner: Scorch Trials filminin kadrosuna katıldı.

Geçtiğimiz haftalarda The Maze Runner'a bir devam filmi geleceğinin duyulmasının ardından, filmin kadrosuna dahil olan oyuncularla ilgili haberlerin ardı arkası kesilmedi. Önce Aiden Gillen, Rosa Salazar, Giancarlo Esposito gibi oyuncuların yeni yapımda yer alacağı açıklandı. Son haber yine Game of Thrones cephesinden geldi. Dizide Daenerys Targaryen'in yardımcılarından Missandei'yi canlandıran Nathalie Emmanuel de ikinci filminde yer alacak isimler arasına katıldı.

Dylan O'Brien ve Will Poulter'ın başrollerinde yer aldığı filmde, Nathalie Emmanuel'in Harriet isimli karaktere hayat vereceği açıklandı. Harriet, farklı bir labiretten kaçmayı başarmış bir grup kızın lideri olarak karşımıza çıkacak. Onun grubuyla Thomas'ın grubu karşılaşacak. Harriet karakteri serinin üçüncü kitabında da yer alıyor. Ancak Nathalie Emmanuel'in serinin üçüncü filminde rol alacağı henüz kesinleşmiş değil.

Wes Ball'ın yöneteceği Maze Runner: Scorch Trials'ın çekimlerine önümüzdeki ay New Mexico'da başlanması ve filmin 18 Eylül 2015'te vizyona girmesi bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 22 Nisan 2015; 15:07:33 >

• ölümcül kaçısı begenmiştim devamı olması ilgimi çekti
    meraak ediyrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafemenderes

ölümcül kaçısı begenmiştim devamı olması ilgimi çekti
    meraak ediyrm

ilk filmin konusunda filmi daha izlemediğini yazmışsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

meraak ediyrm

işte bunlar hep post kasma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin.

quote:

quote:

meraak ediyrm

Ben hiç post kasma çabası olmadan 1 buçuk yıldan kısa bir sürede 3600 mesaj attım. Hala nasıl olduğunu anlayamıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin.

quote:

quote:

meraak ediyrm

Ben hiç post kasma çabası olmadan 1 buçuk yıldan kısa bir sürede 3600 mesaj attım. Hala nasıl olduğunu anlayamıyorum.

benim 4 yılda anca bu kadar postum oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 23 Eylül 2014; 19:00:00 >

• Güzele benziyor teşekkürler.
  • ingilizce veya Türkçe kitaplarını ikinci el satmak isteyen varsa almak istiyorum. Özellikle ingilizcesi varsa, Türkiyede ing kitap pahalı malum.(aslında bulunmuyor bile)
  • Game of Thrones'dan elemanları topluyolar herhalde, daha doğrusu holywood dizilerinden. Başroldeki çocukta teen wolf dizisinden.
  • ilk filmi beğendim.sonda ki olaylar 2. film için merak uyandırıyor.
  • İlk filmin başlarıtemposuz ama zaman geçtikçe temposu artan bir filmdi. Genel olarak iyiydi. 2. filmi zaten sonunda söylediler, gelsin izleyelim, duruma göre sinemaya da gidilebilir aslında
  • İlk film çok can alıcı yerde bitti en çok beklediğim bu yıl'ki serinin 2.filmi..
  • Takip bekliyorum belki değerlenir
  • umarım güzel gider açlık oyunları gibi olmaz
  • ilk filmin sonu çok açık bitmişti, filmlerin böyle aklımda soru işaretleri bırakmasına sinir oluyorum ama bi yandanda hoşuma gitmiyo değil , en azından aklımda iyi yer ediyo, o sebeple en çok beklediğim filmlerden biri
  •  Maze Runner: The Scorch Trials (2015) | Wes Ball

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heisenberg61 kullanıcısına yanıt
    ikinci filmde sıkı bişeye benziyor
  • Ilk filmi sinema da izlemistim ve cok begenmistim.Ozellikle sesler mukemmeldi.
  • İlk film güzeldi, bitince 2.sini izlemeliyim hemen dedirtti
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.