Şimdi Ara

MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!! (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.663
Cevap
3
Favori
75.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EfkanBirkiye

Yağmurlu olsun

+1
  • mümkünse BUZLU olsun!
  • S virajda drift şov yaparım sonra 5 turda bir pite girerim duman için kusura bakmayın Şaka maka rüzgardan hızlanıp her virajda duvara yapışma riski çok fazla burada aman diyorum, yıllarca prologue da yarıştım ordan biliyorum en tecrübeliniz benim

Bence yağmurda yapmayalım sonra forza oynayacak arkadaşlar eksiklik hissedebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

S virajda drift şov yaparım sonra 5 turda bir pite girerim duman için kusura bakmayın Şaka maka rüzgardan hızlanıp her virajda duvara yapışma riski çok fazla burada aman diyorum, yıllarca prologue da yarıştım ordan biliyorum en tecrübeliniz benim

Bence yağmurda yapmayalım sonra forza oynayacak arkadaşlar eksiklik hissedebilir

Gözünü seveyim Forza'nın, varsın yağmuru eksik olsun da en azından 100 metreden rüzgarı alarak hızlanıp hızlanıp duvarda bulmuyoruz kendimizi üstat

• Yağmur isteyen arkadaşlar, sonraki turnuvada mutlaka bir yağmur yarışı olucak Ama bu seferlik böyle idare edelim kuru iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 10 Ağustos 2011; 11:45:17 >
  • Arkadaşlar bugün ödüllerimizin son kısmı tişörtleride hazırlattıktan sonra toplanan tutardan kalan kısmı (32 TL) hepimizi adına kızılayın Somalideki yardım kampanyasına gönderdim...Daha önce omurilik felçlilerine göndereceğimi yazmıştım fakat son günlerde yaşanan bu güncel sorun bana daha acil gibi geldi ve yardımı oraya yaptım...Aşağıdan dekontu inceleyebilirsiniz Hem zevk hemde hayır yapmak herkese nasip olmaz..Bizim sayemizde bir ailenin karnı doyarsa ne mutlu bize...Hepinize teşekkür ediyorum
    Tişört resimlerini akşam eve gittiğimde foruma eklerim umarım beğenirsiniz...
     MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!!

• taktirlik bi davranış
  • Adına layık bir şekilde güzel bir işe imza attın kardeşim, eline sağlık
  • Süpersin Onur.
  • DFGT ile forza oynanmıyor mu şimdi? Bende çook eskilerden kalma microsoft sidewinder var.. O çalışır mı? Ya da ne çalışır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut_Mutlu -- 10 Ağustos 2011; 16:02:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut_Mutlu

DFGT ile forza oynanmıyor mu şimdi? Bende çook eskilerden kalma microsoft sidewinder var.. O çalışır mı? Ya da ne çalışır?

Sidewinder çalızmaz Fanatec ve microsoft' un xbox' a özel direksiyonu ile oynanıyor sadece o direksiyon da burada satılmıyor ve logitech kalitesinde değil, xbox olayına girmek adım başı para demek klasik microsoft işte, kendi hard diskini bile takamıyorsun illaki xbox a özel hdd olacak, hdd' siz modelde oyunun ikinci diski oynanamıyor, forza4 sırf kinect sattırmaya yönelik çıkıyor gibi tanıtımlarda başka yenilik göstermediler şimdilik, oyunun özellikleri açıklanmadı ben de merak ediyorum haftaya gamescom fuarında açıklanabilir belki

@onur iyi düşünmüşsün eline sağlık, müslüman geçinip 10 defa hacca gidenlerden daha çok sevap kazandın bence

• Onur tebrikler dostum.
  • onurlu bir davranış
  • Teşekkürler arkadaşlar ama sadece ben değil bu grubu oluşturan herkes övgüyü hak ediyor..
  • Onur kardeşim yüreğine, emeğine sağlık ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfkanBirkiye

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=a58Haihuypk#at=19

Aaaaaaabi gördüm gördüm de bu kadarını görmedim yahu, yuh! Allah iyiliğini versin senin Kazu ne diyim

Bu da benden Kazu'ya gelsin o zaman haydi eller havayaaaaa

http://www.youtube.com/watch?v=foVUN8KL8MI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H-Shifter -- 11 Ağustos 2011; 0:19:14 >

• onurum emegıne, yüreğine sağlık, dusundukce dahada gururlanıyorum bizim adımıza, çok teşekkürler . high speed ring en sevmediğim pist. gran turısmo serısı boyunca 100000 tur atmısımdır herhalde ama bana o kadar gereksız gelıyokı bu pıst, soylemeden edemedım. serıdekı en sevmedıgım pist, hiçbi esprisi yok bence. onurunda dediği gibi iyi bir 3.lük yarışı olucak. aynı zamanda volkan abıyıde bırakmak istemiyorum volkan abıye yarışta inceden tıklatcak birilerini ayarlıycam, kolla kendini volkan abi

• Orijinalden alıntı: EfkanBirkiye

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=a58Haihuypk#at=19

bekir abi senin genlerinle bayag bi oynamış efkan baksana hergün farklı hata vidyoları buluyon. iyice forzacı oldun sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt35 -- 11 Ağustos 2011; 0:52:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gt35

onurum emegıne, yüreğine sağlık, dusundukce dahada gururlanıyorum bizim adımıza, çok teşekkürler . high speed ring en sevmediğim pist. gran turısmo serısı boyunca 100000 tur atmısımdır herhalde ama bana o kadar gereksız gelıyokı bu pıst, soylemeden edemedım. serıdekı en sevmedıgım pist, hiçbi esprisi yok bence. onurunda dediği gibi iyi bir 3.lük yarışı olucak. aynı zamanda volkan abıyıde bırakmak istemiyorum volkan abıye yarışta inceden tıklatcak birilerini ayarlıycam, kolla kendini volkan abi

Umut' a rica ettim Yarış orta görünümlü yumuşak lastik ayarlıycak virajda uçar giderim ustaaaa

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.