Şimdi Ara

MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!! (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.662
Cevap
3
Favori
75.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EfkanBirkiye

http://www.youtube.com/watch?v=WCRi8bP0MGE

kazunun sır gibi sakladığı kayıt stüdyosu sonunda ortaya çıkmış keşke üzerlerine araç isimleri de yazılsaymış daha da bomba olurmuş

• quote:

şaka
  • puhahahaha ne dıyosunuz yaa ulan kazu yaktın bızı yasasın forza4

• quote:

Orijinalden alıntı: H-Shifter

quote:

kazunun sır gibi sakladığı kayıt stüdyosu sonunda ortaya çıkmış keşke üzerlerine araç isimleri de yazılsaymış daha da bomba olurmuş

Bekir abi adam 2 gün yanına geldi zehirlemişin Efkan'ı ya Paylaştığı videoya bak adam resmen Forza Fanboyu olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

quote:

Orijinalden alıntı: H-Shifter

quote:

Bekir abi adam 2 gün yanına geldi zehirlemişin Efkan'ı ya Paylaştığı videoya bak adam resmen Forza Fanboyu olmuş

damardan verdim zehiri kurtuluşu yok artık o da bi Forza'lı hedefte Mustafa abi var saygılar Mustafa abi

• GT SUCKS FORZA ROCKS!!!
  • My Favourite Game Gran Turismo
  • onur odayı kaçta açıyorsun bugün?
  • Saygı benden Bekircim uyar.
  • LEXUS CUP 4. YARIŞ NURBURGRİNG GP/D YARIŞ SONUÇLARI

1. EFKAN ---------------------12 PUAN
    2. UMUT ----------------------10 PUAN
    3. EREN ---------------------- 9 PUAN
    4. VOLKAN ------------------- 8 PUAN
    5. ERAY ---------------------- 7 PUAN
    6. MUSTAFA ----------------- 6 PUAN
    7. HAKAN -------------------- 5 PUAN
    8. FİKRET -------------------- 4 PUAN
    9. ONUR ---------------------- 3 PUAN
    10. ÖZKAN ------------------- 2 PUAN
    11. BEKİR -------------------- 1 PUAN
    12. OĞUZ -------------------- YARIŞA KATILMADI
    13. ARDA -------------------- YARIŞA KATILMADI

TAKIMLARIN 4. YARIŞTA TOPLADIKLARI TOPLAM PUANLAR

VOLKAN+UMUT+ONUR ------------------- 21 PUAN
    EFKAN+HAKAN+FİKRET ------------------ 21 PUAN
    EREN+ERAY+BEKİR ---------------------- 17 PUAN
    MUSTAFA+ÖZKAN+OĞUZ+ARDA ---------- 8 PUAN

NOT: İLK MESAJDA PUAN DURUMU GÜNCELLENMİŞTİR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 8 Ağustos 2011; 23:22:50 >

• 11 puanla küme düşmeyi garantiledim gibi, yazıklar olsun bana yahu hatuna matuna gece hayatına takıldı desen o da yok, bari sebebi onlar olsaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H-Shifter -- 8 Ağustos 2011; 23:45:26 >
  • Uyanamadığım için yarışa katılamadım kusura bakmayın, alarmı duymamışım kalktığımda saat 10 olmuştu
  • Günaydın Arkadaşlar,

Turnuvada geçirdiğim en zor ve en düşük konsantrasyonlu yarışı (umarım) dün gerçekleştirdim. Daha ilk virajda dışa açılan arabayı içeri sokarken umuta temas edip 9 saniye ceza, üçüncü turdada ilk virajın çıkışında Onur'la temas neticesinde kırık sol ön takımla gitmeye çalışırken buldum kendimi..

Sonrasında baya bir uğraştım ama istediğim gibi gidemedim bir türlü Son tur son virajdada ceza alıp erene teslim ettim üçüncülüğü

Benim için sezonun en kötü yarışıydı kısacası...

EFkan, Umut ve Eray'ı tebrik ediyorum. Çok güzel yarış çıkardılar. Eren hiç peşimi bırakmadı sürekli dikiz aynasında seyrettim durdum.

Yarış içerisinde bir çok kez temasa maruz kaldım kontralarla da olsa toplayarak yola devam edebildim. Dunlop virajında bir arkadaşımı geçerken içerdeki boşluğa bir daldımki sormayın çok agresifti farkındayım ama içerde boşluğu görünce dayanamadım sanırım oda benden beklemediği için bu hareketi temas cezası aldı üzgünüm..

Kötü bir pazartesi kötü bir yarış ... Umarım hafta böyle gitmez ...

Top Gear'ın son bombası en iyi 3 . zaman Tabiki Lambo

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.turkeycarblog.com%2F2011%2F08%2Ftop-gear-lamborghini-aventador-testi-yurek-hoplatiyor%2F%23more-5088&h=gAQDejJuy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***GTO*** -- 9 Ağustos 2011; 7:29:19 >

• Çok sert yarış oldu gerçekten...Bende konsantrasyonda zorluk yaşadığımı söylemeliyim...Bu yüzden yarış içinde biçok temas yaşadım değişik isimlerle.. onları zor durumda bıraktıysam üzgünüm beni affetsinler...Özellikle Fikret abi, son sektördeki düzlükte bi pozisyonda içerden geçebileceğimi düşünüp zorladım ve omuz omuza gittik orda senin sola açılacağını düşünmüştüm ama sende içerde kalınca biraz agresifmişim gibi göründü aslında kötü bi amacım yoktu
    İyi start almış 2. gidiyordum ama ilk turda Efkana arkadan temas edip ceza aldım...2. turda ilk virajda Volkan abiyle yan yana geldik hasar aldım sonrada iyice dikkatim dağıldı...34. turdaki büyük kazayı yaşamasaydım az önümdeki 3. lük mücadelesi veren isimlere katılabilirdim ama 34. turda motor patladı..Toplamda 4 pit stop yapınca bu sonuç kaçınılmaz oldu
    Bu yarışta takımı sırtlayan Umut abiyi tebrik ediyorum,çok iyi yarıştı..Yoksa takım olarak liderlikten inebilirdik..
    Pilotlar şampiyonasındada Eray'ın gerisinde kaldım..Artık kalan 2 yarışta Eray'la büyük bir 3. lük mücadelesi vericez bakalım neler olucak...
    Bu yarış gösterdiki artık bütün pilotlar birbine çok yakın kaliteye ulaştılar...Artık yapılan bi hatayı telafi etmek öyle kolay olmuyo...
    Herkese teşekkürler zor yarıştı...Efkana tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 9 Ağustos 2011; 8:27:17 >

• Bu yarışta sıralamalardan takip edebildiğim kadarıyla çok fazla hata yapıldı sanırım. Antrenmanlarda tur zamanları yakındı aslında yarışta tren gibi gideriz diye düşünmüştüm ama olmadı. üzüldüm bu duruma tabi ki. Önümüzdeki yarışlarda hatasız ve yakın mücadeleler yaşarız inşallah. Herkese tebrikler.

Bu arada Volkan abi o araç da Forza4'te olacak
  • Benim için herşey ters başlamıştı. Sıralamada ilk zaman turumu 1.28.300 olarak attım. İkinci turun ortalarında fren pedalı arızalandı. Pedalı sökmeye karar verdim.Arızayı giderip son vidayı sıktım kontol ettim,herşey normal ve 30 saniye sonra yarış başladı..Piyango sonucunda 9. sırada başladım yarışa..Sonrasında durum düzelmeye başladı ve bir iki küçük temas dışında hatasız diyebileceğim bir yarış çıkardım.Sezon boyunca en çok keyif eldığım yarıştı.Kırmızı arabalarla aramızdaki mücadele çok keyifliydi.Teşekkürler.
  • sonraki pist belli oldumu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

Çok sert yarış oldu gerçekten...Bende konsantrasyonda zorluk yaşadığımı söylemeliyim...Bu yüzden yarış içinde biçok temas yaşadım değişik isimlerle.. onları zor durumda bıraktıysam üzgünüm beni affetsinler...Özellikle Fikret abi, son sektördeki düzlükte bi pozisyonda içerden geçebileceğimi düşünüp zorladım ve omuz omuza gittik orda senin sola açılacağını düşünmüştüm ama sende içerde kalınca biraz agresifmişim gibi göründü aslında kötü bi amacım yoktu
    İyi start almış 2. gidiyordum ama ilk turda Efkana arkadan temas edip ceza aldım...2. turda ilk virajda Volkan abiyle yan yana geldik hasar aldım sonrada iyice dikkatim dağıldı...34. turdaki büyük kazayı yaşamasaydım az önümdeki 3. lük mücadelesi veren isimlere katılabilirdim ama 34. turda motor patladı..Toplamda 4 pit stop yapınca bu sonuç kaçınılmaz oldu
    Bu yarışta takımı sırtlayan Umut abiyi tebrik ediyorum,çok iyi yarıştı..Yoksa takım olarak liderlikten inebilirdik..
    Pilotlar şampiyonasındada Eray'ın gerisinde kaldım..Artık kalan 2 yarışta Eray'la büyük bir 3. lük mücadelesi vericez bakalım neler olucak...
    Bu yarış gösterdiki artık bütün pilotlar birbine çok yakın kaliteye ulaştılar...Artık yapılan bi hatayı telafi etmek öyle kolay olmuyo...
    Herkese teşekkürler zor yarıştı...Efkana tebrikler

Ben yarıştan zevk aldım en azından hatasız çime topraga cıkmadan stabil turlar atabildim . Onur evet temaslar oldu bana ama senin bana yaptıgın temaslar inan en masumlarıydı. Senin gibi bir pilotunda asla bilerek temas edecegini zaten düşünmedim rahat ol.. İlk 3 e ve yarısan tüm arkadaşlara tebrikler.

Bu arada bende Madrid pisti için olumsuz görüş belirtiyorum.

• Büyük çoğunluğun Madrid pisti istememesi üzerine

5. YARIŞ HİGH SPEED RİNG DE ------ 52 TUR

olarak değişmiştir arkadaşlar...Duymayanlara duyuralım lütfen
    Bu güne kadar bu pisti turnuva yarışlarında hiç kullanmadık...Geçişlere çok müsait ve geniş olması nedeniyle uzun ve güzel bir konvoy olucağını düşünüyorum...Kalabalığın arasında kendine en iyi yeri tutan ve sinirlerine hakim olan kazansın...

İyi antremanlar
  • Yağmurlu olsun
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.