Şimdi Ara

MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!! (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.663
Cevap
3
Favori
75.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

Bizim takım için metalik mavi renk öneriyorum, renk ismi Daytona mavi metalik şöyle birşey

MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!!

bu renk benim için uyar metalik mavi güzel bir renk birde takım ismi belirleyebilsek iyi olucak

Onur, katılım bedelini Asya Katılım'a biraz önce EFT yaptım Pazartesi hesabına düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozkan_Son -- 15 Temmuz 2011; 21:39:16 >

• arkadaşlar selam...
    Gün içinde takımlardan birer kişi takım isimlerini ve kullanıcakları renkleri tam olarak yazarsa sevinirim...Konuya ilgi azalmaya başlıyo sanırım biraz toparlanmak lazım..Yarışa 1 gün kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

bende bizim dernekte turnuva başlattım 12 kişi yapıyoz. bu aracın hafif çakması var high end performance g37 olanla yarışacaz. bizde abs patinaj ve çek. kon. serbest. hasar hafif.
    heyacan hat safada ama. yalnız şöyle bi durum var. grubun an iyisi benim. . sizin yarışları anlatıyom bazen sonuncuyum diye. nasıl oluyo falan diyolar. diyom orda efkan var başka bi
    gezegenden katılıyo.

bunu delil olarak saklıyorum sinan demek arkamızdan konusursun ha
    yarıslarınıza katılmayı kacırsamda bir daha ki etaplara yer olursa katılmak isterim.sinan sana bir toz yutturayımda bizim gruptaki yarısta sen gör bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

arkadaşlar selam...
    Gün içinde takımlardan birer kişi takım isimlerini ve kullanıcakları renkleri tam olarak yazarsa sevinirim...Konuya ilgi azalmaya başlıyo sanırım biraz toparlanmak lazım..Yarışa 1 gün kaldı

Bizim takım Starmist Crimson (kırmızı) renk araçlarla piste çıkıyor, takım ismimiz de RedDevils, umarım bu sefer benim takıma olan katkım daha fazla olur, biraz da şans işi bazen
  • Takım rengimiz Millenium Jade (Yeşil)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boomerang35

Takım rengimiz Millenium Jade (Yeşil)

Yeşil renk olmasın diyordun Fikret abi, Efkan kanınıza girdi galiba
    Demek ki güzel bir yeşil hakkaten, hayırlı olsun, umarım gözümüzü almaz yarışta
  • quote:

Orijinalden alıntı: H-Shifter

quote:

Orijinalden alıntı: Boomerang35

Takım rengimiz Millenium Jade (Yeşil)

Yeşil renk olmasın diyordun Fikret abi, Efkan kanınıza girdi galiba
    Demek ki güzel bir yeşil hakkaten, hayırlı olsun, umarım gözümüzü almaz yarışta

Evet Bekircim renk güzel hosuma gitti. Efkan güzel renk secmiş.

• Arkadaşlar Sinan abi özel mesaj atmış daha yeni gördüm..Yarışlara katılamayacağını belirtmiş gerekli düzenlemeyi yapıyorum Toplam sayımız şuan 13 oldu...
    Birde aklıma takılan bir soru var..Ramazan geliyo biliyosunuz...3. Yarıştan itibaren ramazan ayı içinde olucaz..İftar vakti saat 20:30 civarlarında olucak sanıyorum..Bu durum kimleri etkiler? Gelecekteki bu durumu iyi analiz etmemiz lazım..Sonra ortalık karışabilir, şimdiden bu durumu paylaşalım...
  • Valla Adana'da iftar saati sizlere göre daha erken olduğundan ben pek sorun yaşamam o konuda. Size uyarım her türlü
  • Saat konusuna bende uyarım herşeye

Ama kötü haber benim thrustmaster patladı arkadaşlar her tür çabayı uğraşı denedim ama şu an bunu kurtaramıyoruz gibi :( bakalım yarın ola hayrola elimden geldiğince belki bilalin dfgt ile gitmeye çalışıcam ama durum nasıl olur bilmiyorum. alışmak çok zor olacak. Onur ben yokmuşum gibi takım düzenlemesi yapman gerebilir üzgünüm ama durum böyle yarına bir panasonic servisi ile eğer almanya dan onay gelirse cihazı açıp tamir etmeye çalışacağız garantisi gidermi gitmezmi bilemiyorum .. oraya göndersem bi ton zaman offff acayip canım sıkılıyo bu işe niye oldu neden olduğunu bilmediğim olaylardan nefret ediyorum onca antremanda yalan oldu talihsizlik

• quote:

Orijinalden alıntı: ***GTO***

Saat konusuna bende uyarım herşeye

Ama kötü haber benim thrustmaster patladı arkadaşlar her tür çabayı uğraşı denedim ama şu an bunu kurtaramıyoruz gibi :( bakalım yarın ola hayrola elimden geldiğince belki bilalin dfgt ile gitmeye çalışıcam ama durum nasıl olur bilmiyorum. alışmak çok zor olacak. Onur ben yokmuşum gibi takım düzenlemesi yapman gerebilir üzgünüm ama durum böyle yarına bir panasonic servisi ile eğer almanya dan onay gelirse cihazı açıp tamir etmeye çalışacağız garantisi gidermi gitmezmi bilemiyorum .. oraya göndersem bi ton zaman offff acayip canım sıkılıyo bu işe niye oldu neden olduğunu bilmediğim olaylardan nefret ediyorum onca antremanda yalan oldu talihsizlik

Abi valla bende çok üzüldüm bu duruma..İşallah gün içinde halledebilirsin..Sonuçta mutlaka bi şekilde halloucak ama umarım çok uzun sürmez tamiri...Yeni bi takım düzenlemesi yapmamız artık pek mümkün değil..Belki hallolur sorun olmazsada dfgt yada ds3 artık ne bulursan bekleriz yarışa

• black bodrumda yarın dönüyor ..
  • bu yeşil renkle takım adı TEAM HAFIZ olsun barii
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozkan_Son

quote:

Bizim takım için metalik mavi renk öneriyorum, renk ismi Daytona mavi metalik şöyle birşey

bu renk benim için uyar metalik mavi güzel bir renk birde takım ismi belirleyebilsek iyi olucak

Onur, katılım bedelini Asya Katılım'a biraz önce EFT yaptım Pazartesi hesabına düşer.

Onur' ların takımı mavi rengi seçmiş biz de senin dediğin renk geçişli turuncuyu kullanalım bari, altın veya gümüş de olur kimse seçmemiş galiba, takım ismimiz Team Turco olabilir

Yeni direksiyon alıyorum ama ilk yarışa yetişmeyecek gamepad ile risk almadan süreceğim akşama görüşürüz herkese iyi yarışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ***GTO***

Saat konusuna bende uyarım herşeye

Geçmiş olsun. Ne oldu acaba . GTPlanet forumlarına takip ediyordun galiba. Orada detaylı bir konu var belki senin yaşadığın sorun ile alakalı bir çözüm vardır.
    TR garantisi olmayan cihazlar maalesef sıkıntı oluyor. Benim Fanatec te başıma geldi . Neyseki video çekip gönderdim ve sorunlu olan parçayı bana göndermişlerdi.Belki sende sorun ile alakal bir video çekip göndermelisin. Değişebilecek bir parça ise gönderirler. Tekrar geçmiş olsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ozkan_Son

quote:

Onur' ların takımı mavi rengi seçmiş biz de senin dediğin renk geçişli turuncuyu kullanalım bari, altın veya gümüş de olur kimse seçmemiş galiba, takım ismimiz Team Turco olabilir

Yeni direksiyon alıyorum ama ilk yarışa yetişmeyecek gamepad ile risk almadan süreceğim akşama görüşürüz herkese iyi yarışlar

Fanatec GT2 mi alıyorsun yoksa üstat

• Fanatec beni aşar, sağlamsa ikinci el bir DF-PRO alacağım
  • quote:

Fanatec beni aşar, sağlamsa ikinci el bir DF-PRO alacağım

Df-Pro nun sıfır fiyatı kaç Arda? Bir de diyelim ki bu direksiyon setini aldık sorunsuz tanır di mi PS3 ve GT5? Ekstra ayar yapmak gerekir mi yoksa usb ye takınca direkt algılar mı?
  • Yarışa çok az bir zaman kala kimsede heyecan göremiyorum Aslında bayada ara verdik herkes özlesin diye ortamı ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

Şimdi hesabımı kontrol ettim, katılım bedelini gönderenler şöyle;

1.BEKİR
    2.FİKRET
    3.ARDA
    4.MUSTAFA
    5.ÖZKAN
    6.EFKAN

..
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.