Şimdi Ara

MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!! (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.663
Cevap
3
Favori
75.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ***GTO***

quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

quote:

Günaydın Arkadaşlar,

Ya bu Arda 'ya nooldu acaba çok merak ediyorum. Aldığım haberlere göre bizim turnuvayı yarıda bıraktığı için donanım haber forum 14 gün uzaklaştırmış arkadaşı

Forum ceza vermedi, istemeden kötü şeyler yazmamak için turnuvanın bitişine kadar kendimi uzaklaştırdım, madem merak ettin söyleyeyim sonunda istediğin oldu ve turnuvayı bıraktım sebebi de sensin Volkan, aslında aylar önce bırakmalıydım ama yazdığın aşağılamalara ve ince ince laf sokmalara artık katlanmamaya karar verdim, yazdığın süslü laflarla herkesin gönlünü fethetmişsin ama bu yazıların hepsi benim için boş ve sahte. Oyun becerine saygılıyım ve şampiyonluğunu tebrik ediyorum ama bana çok yanlış yaptın, artık aynı ortam da olmamız mümkün değil.

Keyfinizi kaçırmış olabilirim ama bunları yazmayı zorunlu hissettim arkasdaşlar, başka yarışlarda görüşmek üzere

Arda,

Yazdıklarına sadece gülüyorum.. Beceremiyorum desen anlarım, vakit bulamıyorum desen anlarım, sana gıcık kaptım desen yine anlarım...

Burda kim kimin nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu az çok biliyor gerek yazışmalardan gerek oyunda sesli konuşmalardan gerekse karşımıza çıkan durumlara verdiğimiz tepkilerden. Sana yazdığım ve soktuğumu iddia ettiğin cümleleri bir oku ve nedenlerini bir araştır istersen... Kimseyi kandırmaya çalışma karşında çocuk yok.. Hayatına eklemen gereken bir cümle vereyim sana anlamını öğren belki sonra bana hak verirsin E M P A T İ !!
    Seni bugüne az da olsa ciddiye almıştım çünkü hareketlerin ve tavırların kendini bile kendine kabul ettirememiş 0 12 yaş aralığındaki çocukları anımsatıyordu bana.. Onların yazdığı ve yaptığı şeyleri yapıyordun. Bugün malesefki bu hakkınıda kaybettin gözümde.. Artık zaten bir araya gelemeyeceğimize göre bir sorun yok.

Ama sana tavsiyem biraz harbi ol biraz dürüst ol yazdığıma anında istersen pm den istersen cebimden arayıp kızabilirdin cebim sende var. Unutma sana durup dururken hiç bir şey söylemedim ne zaman sen bir yorum yaptın yada gruba ters düşecek hareketlerde bulundun o zaman cevap verdim vermeliydim çünkü söylediklerinde yaptıkların hiç bir zaman birbirini tutmadı. Ekibin motivasyon bozucu ve sürekli herşeye arıza çıkaran bireyi rolünü üstlendin.
    Herneyse sana ayıracak daha fazla vaktim yok. Şu andan itibaren yazacağın söyleyeceğin kişisel bişey varsa bile cebime yada pm e mesaj at burayı boş yere meşgül etme ve yine insanların huzurunu kaçırma lütfen. Başka dertlerin varsa şubat ayında Antalyaya gelicem istersen haber veririm yüz yüze görüşürüz ne sana nede başkasına heleki bir oyun ortamında (Senin için böyle ben oyun olarak görmüyorum) asla kafa yakmam kafayı yakacağım çok işim var...

Şampiyonluk tebriğin için ayrıca teşekkür ederim darısı bir gün seninde başına .....

Daha önce bana oynama diyerek uyarımı yapmıştım ama tavırlarında değişiklik olmadı, burada uzun süredir birlikteysek herkes herşeyi bilmeli gerekli gördüğüm herşeyi yazarım kimse karışamaz ! Özel mesajı telefon etmeyi bende biliyorum sen bana istediğini yazarken ben niye yazmayayım ? Üstelik yazmam gerekenin 10 da 1'ini bile yazmadım çok daha ağır yazmalıydım. Bu kadar tepki görecek kadar ne yaptıysam senden başka benimle böyle uğraşan başka biri varmıydı düşün bakalım. Bana karşı sergilediğin tavırları örneklerle tek tek yazabilirim ama gerek kalmadı çünkü işaretlediğim cümlelerinde kendin itiraf etmişsin, söylemek istediğim tam olarak buydu işte, umarım başkalarına da aynısını yapmazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut_Mutlu

Araç...............Toyota FT-86
    Pist.................Special Stage Route 5
    Lastikeler........Spor yumuşak.
    Max güç..........250 hp
    Min ağırlık.......1100 kg.
    Modifiye..........Serbest.
    Tarih...............30.01.2012

Katılımcı sayısı.12
    Oda kurulumu............20:15
    Sıralama Başlangıç.....20:30
    İlk Yarış Başlangıç......20:45
    İlk Yarış Bitiş..............21:15
    10 dk ara..
    İkinci yarış Başlangıç...21:25
    İkinci yarış bitiş...........21:55

Yarışlar yaklaşık 30 dk olacak şekilde tur sayılarına çevirilecek.İkinci yarış ilk yarışın sonucuna göre terten sıralanacak..

Katılımcı sayısı 12 asil 4 yedek

Kayıtlar açılmıştır.

1-Umut Mutlu
    2-Volkan Kurdoğlu
    3-
    4-
    .
    .
    .
    .

1-Volkan
    2-Umut
    3-Oğuz

Hangi FT 86 olacağını bu akşam yazarım..Dün akşam test ettik aracı.Oldukça kontrollü ve dengeli bir araç..

• Selam arkadaşlar.. Organizasyonu birkez daha tebrik eder Volkan Kardeşimide kutlarım.. zamanında yarışlara katılım sağlayacağım dediğimde ve ilk yarışta ayrılsam bile telefonla benle muhabbeti oldu..
    oyun hakkında gereken yardımlarını esirgemedi.. şimdi tatsız muhabbet oldu diye yazdım zannedilmesin.. hakkettiği bi birincilik olduğu için yazdım..

Eğer böyle yarışlar şeklinde olacaksa bende katılmak isterim.. Puanlama sonraki haftaları etkileyecek ise o zaman katılamam.. çünkü takımı 1 yarışta bile eksik bırakmak istemem..

Bu Turnuva başladığında o yüzden çıkmıştım.. Ayıp olmasın diye.. dediğim gibi yarış şeklindeyse asil kadrodan sonra yedeklere benide yazabilirseniz sevinirim.. olmasada üzülmem tabiki..

Sürekli takip ediyorum sizi zaten.. ah bide patinaj önleme açık olsa

Hepinize saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

Selam arkadaşlar.. Organizasyonu birkez daha tebrik eder Volkan Kardeşimide kutlarım.. zamanında yarışlara katılım sağlayacağım dediğimde ve ilk yarışta ayrılsam bile telefonla benle muhabbeti oldu..
    oyun hakkında gereken yardımlarını esirgemedi.. şimdi tatsız muhabbet oldu diye yazdım zannedilmesin.. hakkettiği bi birincilik olduğu için yazdım..

Eğer böyle yarışlar şeklinde olacaksa bende katılmak isterim.. Puanlama sonraki haftaları etkileyecek ise o zaman katılamam.. çünkü takımı 1 yarışta bile eksik bırakmak istemem..

Bu Turnuva başladığında o yüzden çıkmıştım.. Ayıp olmasın diye.. dediğim gibi yarış şeklindeyse asil kadrodan sonra yedeklere benide yazabilirseniz sevinirim.. olmasada üzülmem tabiki..

Sürekli takip ediyorum sizi zaten.. ah bide patinaj önleme açık olsa

Hepinize saygılar..

1. yedeğe yazıldın..Yedeğe yazıldın dememin sebebi,12 kişilik önceliği uzun zamandır birlikte yarıştığımız kadrodaki arkadaşlara vermemiz.yarışa 1 gün kalana kadar eksiklik olursa ilk sırada sen varsın.

• Tamam.. yo biliyom zaten o yüzden yedek dedim.. Sağolun..
  • Ben bu tip etkinliklerde yokum arkadaşlar. Ben daha çok 6-7 haftalık turnuva seklinde bireysel yada takım olarak mücadele etmeyi seviyorum. Yerime Sinanı yazabilirsiniz.

Yada en azından başka bir pist ile başlamış olsaydık bi derece olabilirdi. Bence special rote 5 bu oyundaki en gereksiz pistlerden biri.

Sizlere başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memento-Mori35 -- 19 Ocak 2012; 17:05:21 >
  • Katılmak isterdim ama malesef 3 hafta boyunca Antalya da olmayacağım. Belki daha sonra yer olursa katılmak isterim.
  • Fikret Abi, Bu zaten kafasına göre pisti yerleştirmiş Ordamı çalıştı nedir anlamadım Hadi bırak onu nbide ilk sıraya kendini beni ikinci sıraya yazmış Sen gel de nerde istersen orda dönelim abi Suzuka ya itirazı olan yoksa Suzuka ile bu işi bir deneyelim diyorum

Bu arada Yarış haftası da burada olamama ihtimalim var ya şimdilik neyse bakalım katılımcılardan ses gelmediğine göre zaten bu iş yaş gibi

Mustafa Abi nerdesin Fiko kaçıyo bak söylemedi deme

Yahu ben şimdiden özledim gazlamayı kafamda bir boşluk oluştu turnuva bitince bari snowboarda gidip kırayım bi yerlerimi

• Kendime göre yazmadım kardeşim Turnuvada burada dönmedik diye öyle yazayım dedim Suzuka'yı sevmeyen yoktur heralde..

Arkadaşlar benim niyetim yapacağımız yeni turnuva öncesinde birbirimizden kopmamak için aramızda yarışlar yapmaktı.Bunu yaparken de yeni turnuva için nasıl bir arabayla nasıl bir formatta yarışacağımızı denemek farklı araç ve pist seçeneklerini denenemizdi..Son turnuvanın bitişinden sonrasında anladığım kadarı ile herkes biraz ara vermek istiyor gibiydi.Maksadım hep beraber olmamızı sağlamak.Gelecekte daha iyi turnuvalar düzenlemek.

Kısacası her türlü değişikliğe varım.Yeter ki keyif alalım.Benden başkası düzenlemek isterse bu yarışları ona da varım..Hatta daha memnun olurum.. Çünkü bunca iş yoğunluğunun içinde yanımda oturan Volkan'a 'hadi PS3 ü aç da arabayı netleştirelim.foruna yazmam lazım'diye ısrar etmek zorunda kalmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut_Mutlu -- 19 Ocak 2012; 20:24:50 >

• Araç toyota GT 86 2012 model.. Toyota galerisinde 30.000 cr karşılığında satın alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut_Mutlu -- 19 Ocak 2012; 20:58:10 >
  • Ulan foruma bir gun giremedim... Neyse fikret noooldu tirstinmi kardes. Bem her yola her araca varim arkadaslar. Herkese selammm
  • Ya biri bana bu işi açıklasın kardeşimmm Adamlar 6 kişi antreman yapıyor online biz burda video seyrediyoruz girmeye çalışıncada undergoing maintenance yazıyo undergoing olasıca
  • quote:

Ya biri bana bu işi açıklasın kardeşimmm Adamlar 6 kişi antreman yapıyor online biz burda video seyrediyoruz girmeye çalışıncada undergoing maintenance yazıyo undergoing olasıca

Fikretten şüpelenmelisiniz:))
    ???
  • Abi ben tabiki katılıyorum nerde hangi araba olursa olsun...Yine Pazartesi akşamımı onuda belirtirseniz sevinirim....Herşey son olarak netleşsin katılım azda olsa takılırız kendi aramızda
  • bende geliyorum. ne kadar misafirlerim olcak olsada içerde monitörde falan takılıcam artık mustafa abiye egzos dumanı yutturmadan olurmu yaww
  • 1-umut
    2-volkan
    3-oguz
    4-mustafa
    5-onur
    6-eray

Unuttuklarım varsa altına ekleyin arkadaşlar..12 asil 4 yedek diye yazmamın sebebi,bazı yarışlarda eksilen kadroyu sürekli 12 kişide tutabilmek..Her yarış 12 kişi yarışabilmek.Hem de bu sayede yeni arkadaşlara da yarışma fırsatı vermek.Eklemeyi unuttugum arkadaşlar devam ettirsin.Yarış 30 ocak pazartesi günü.
  • Belki 6 en geç 13 şubattaki yarışa yetişiyorum Umut abi. Asil veya yedek nereye istersen yaz ama yer kalmazsa kıyamet kopar ona göre
  • Bi egzos sesi duydum!
    Herkesin 1.31.000 civari dondugu pistte 1.35.000 civari donerek kendimi sakliyorum!!!
  • benide ekleyin bende katılıyorum
  • Peki yarışları sadece izleme seçeneğimiz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.