Şimdi Ara

MAZDA CX-3 75 BİN 800 TLDEN SATIŞTA[ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
5
Favori
18.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Kasa Honda Civic Sedan ve Hatchback e ilişkin herşey burada bekleriz;www.yenicivic.net
  • O kadar kötü bir arka tasarımı var ki; tanıtım sayfasında fotoğrafına yer vermeye cesaret edememişler.
  • Herkeze merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır süren araba arayışlarıma mazda cx 3 ile son vermek üzereyim. Arkadaşlar Muğla mazda da Motion donanım için 79000 fiyatını verdiler ayrıca bu donanımda arka park sensörü, arka camlara film kaplama ve navigasyon hediye ediyorlar. Refleks donanım içinse 83,750 fiyatını verdiler. İzmire sordum fiyat vermediler, daha doğrusu kendilerinde 3 aşağı 5 yukarı benzer fiyat vereceklerini söylediler. Verilen fiyatlar nasıl arkadaşlar? Yardımcı olursanız sevinirim. Başka illere sorayım mı yada bekleyeyim mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muğla Gören'i diğer bayilere göre tavsiye ederim. Fiyatlar konusunda detaylı bilgim yok maalesef ama Gören sizi üzmeyecektir.
  • jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    bu fiyatlar 4x4 mü?
    renk metalikmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 7 Mart 2016; 21:10:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mimleon kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Manuel vites. 4*2
    Renk, beyaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jigsaw79 -- 7 Mart 2016; 21:28:57 >
  • yine de iyi,
    navi 2200, film 150, park sensörü 300 olsun toplam 2500

eğer gidecek olursan,
    power sense sorabilirmisin,
    kol dayama, metalik ve navili.

izmir çok katı,
    102 den aşağı düşmedi.

ama son bir pazarlık için gideceğim.

ek;
    bugün cmax 1.6 otomatik dizel (yeni) fiyatlarını aldım,
    cx-3 donanımı seviyesinde, 118.600 dediler, 4x2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 7 Mart 2016; 21:38:20 >
  • mimleon kullanıcısına yanıt
    Banada iyi geldi fiyat. Bir arkadaşı araya koydum, verebileceğimiz en iyi fiyatı vermişiz zaten, senin hatırına 250 daha almayız, istediği yerden fiyat alsın bundan daha iyi fiyatı kimsenin veremeyeceğini söylemişler. Gittiğimde sorarım ama sanırım birdaha almaya giderim artık gidersem.
    Vallahi önce sığamayız Çocuklarla falan diye düşünüyorum ama yok abi bir şekilde sığılır. Sedan araba sevmiyorum, bu segmentte en son peugeot 2008 denedim, sakın 1,2 motorunu alma dediler. 1,6 üst donanımda 78-80 leri buluyor, aynı parayı peugeot ya veresim yok. Çevremdekilere mazdayı al diyor zaten. Donanımı, 5 yıl garantisi, sağlamlığı ve o harika duruşuyla gönlüm mazda cx 3 te. Bakalım artık. Alırsam buradan paylaşırım.

• japon/kore şaşmayacaksın dostum.
    ben hondacıyım, ama jazz dan sonra civic sedan beni kesmedi, illaki hatchback olacak,
    4 yıl 9.3 lt benzin ortalaması pek koymadı ama artık gezme vaktim geldi diye dizel otomatiğe geçmek istedim.
    donanım ve aksesuar dizel 1.6 4x4 olarak bir crv bir de cx-3 var.

size hayırlı olsun,
    eğer uğrarsanız sorarsanız sevinrim,
    anne memleketim muğlaya gelip hem teyzeleri görürüm hemde mazdaya bakarım diyorum.

İzmir Mazda Yeni'de Tarık Bey ile görüştünüz mü? Kendisi bugüne kadar gördüğüm en ilgili ve aynı zamanda bilgili satış temsilcisi...
    Sorduğunuz sorulara tam cevap alabileceğiniz, güzel ve uzun soluklu bir test yapabileceğiniz ve bunun yanında sizi satış yapmak için bunaltmayan daraltmayan çok sempatik biri kendisi.
    Babama Power donanım + beyaz deri + seramik gri CX-3 aldık ve çok memnunuz. 5 yıl 150.000km garantili olması ve bakım ücretlerinin Honda ve Nissan'a göre makul olması da önemli bir artısı.
    Her türlü sorunuza elimden geldiği kadar yanıt vermeye çalışırım.
    Tercihiniz her ne olursa, şimdiden hayırlı olsun

• johnkoot J kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bugün İzmiri aradım fiyat almak için, görüştüğüm kişi sanırım dediğiniz beyefendiydi . Kendisi muğladan aldığım fiyatın iyi olduğunu, kendilerinin de benzer bir fiyat vereceklerini söyledi. Boşuna buraya kadar benzin yakmayın dedi. Sanırım Muğlanın verdiği fiyat makul, çünkü kendileride istediğim yerden fiyat alabileceğimi söylediler. Yapabileceklerini yaptılar herhalde.

O halde bana şimdiden hayırlı olsun demek düşer
  • Mazda CX-3'ün 4x4 olması, diğer markaların 4x2 SUV'larını en başta tokatlayıp atıyor, kafadan 2-0 önde başlıyor. Günümüz Türkiyesin de diğer markaların 4x4 SUV larını Mazda CX-3 fiyatına bulmak imkansız. Zaten bir SUV alacaksanız 4 çeker alın. 2 çeker olmasının sw araba almaktan bir farkı yok.
  • özelliklede 4x4 sürekli olmalı.

örneğin ssangyong suv modeli Tivoli, oldukça beğendim,
    donanım, kalite, motor iyi,
    ancak 50km hızın üzerine çıktınızmı 4x2 ye dönüyormuş,
    50km altında arazide/kalkış için 4x4 devredeymiş.

aslında duruşu gerçek bir arazi aracı gibi, beğenmiştim, vazgeçtim.

aynı cx-3 gibi iç/dış genç işi bir tasarımı var.

Bakım fiyatları konusunda sizinle aynı fikirde değilim.. bu hafta ilk 6 ay bakimini 400 tl ye yaptıtdik ikinci 6 aylik bakim icin 750 tl fiyat verdi... kisaca ilk yil bakimi 1.150 tl ye geliyor.. bu rakam bence cok yuksek

• ChonDanger kullanıcısına yanıt
    Kendi otomobilim Nissan. Ama CX-3 dışındaki diğer aracımız CR-V ve onun da bakım periyotları 10.000km ve maaleesef en ucuz bakım ücreti 600-700TL civarında...
    O zaman şöyle diyelim mazda aracını az kullananı cezalandırıyor..! 6 aylık bakım periyodu çok saçma bir uygulama.. bizim aracımız ilk 6 ay bakımına 4 bin km de gitti ikinci 6 aya yani yıllık bakıma da en fazla 8 bin km de gidecek.. bizim de diger aracımız nissan onda 10 bin yada yıllık bakımı 650 tl idi.. mazda da bu rakam 1150 tl ye geliyor.. başta da dediğim gibi az km yapan bir kullanıcının mazda alması pek makbul değil ( bakım maliyetleri açısından)

• 100.000 tl d ğerinde araç alıp,
    günde 3₺ bakım servis malzeme hizmeti almak çok değildir.
    Aracınızın olmadığını düşünün, toplu taşıma aracına binseniz gidiş dönüş daha fazla ödersiniz.
    (dizel yakıt gideri demeyin, o da araçta yakaladığınız konforun karşılığı)

6 aylık süre az mı dersenşz,
    evet derim, yıllık olsa iyi olur.

en azından garanti süresi servise gidin,
    sonrası özel servislere gidip açığı kapatın.

sonuçta Tofaş Kuş serisi araca binmiyorsunuz.....
    Tümüyle elektronik ve bilgi işleme yapılıyor.
    Hata/kaza eseri arızada servise duacı olursunuz.

• ChonDanger kullanıcısına yanıt
    Haklısınız,
    Biz açıkçası bakım periyotlarının 10bin km olduğunu biliyorduk, ancak bizim için yıllık 25bin km civarı yol yapacağımızı öngördüğümüzden, süre olarak ne kadar zamanda bir gelmemiz gerektiğini sormadık. Gerçekten bu durumda az kullanan cezalandırılmış oluyor...
    Keşke Honda gibi olsa...
    Bu arada benim Nissan benzinli ve bakım periyodu 15.000km. Dizel olunca 10bin km, benzinli olunca 15bin km olması da bence tuhaf...
  • Merhaba arkadaşlar http://www.halibagajhavuzu.com/mazda-yeni-cx-3-bagaj-havuzu-2015-sonrasi--urun559.html
    Uzun zamandır CX-3 için piyasada bagaj havuzu yoktu. Kendi aracımıza da aldığımız halı bagaj havuzunu öneriyorum. Linkten faydalanarak sipariş edebilir, 24 saatten daha kısa sürede teslim alabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.