Şimdi Ara

mazda 6 passat 2005 peugeot 407 arasında kaldım (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
13.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: attractivegipsy

içim peugeot 407 diyor
    Tasarımı CLS i andırıyor sanki

EVET BENİM ŞAHİN DE F430 U ANDIRIYOR BİRAZ ARKAYA KANAT TAKTIRDIM GEÇEN DE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolution100 -- 3 Aralık 2006; 2:03:20 >
  • SENİN SORMAN KABAHAT BUNLARI..HADİ MERCEDES KOYSAN NEYSE AMA VOLKSWAGEN İN YANINDA BUNLARIN LAFI OLMAZ...MAZDA DAHA GUVENLİK TESTİNDEN GEÇEMEMİŞ..PEJO DESEN FRANSIZ TENEKESİ...PASSAT=ASSİST=GOL
  • quote:

Orjinalden alıntı: xspecial

Arkadaşlar hepninize teşekkür ederim yalnız honda diyenlere şunu söylemek istiyorum honda çok güzel bir otomobil ama fiyatına göre donanım eksikliği var ayrıca esp üst modellerde var ama benim saydığım araçların hepsinde esp standart benim yaptığım kaza da esp olsaydı %90 olmayacaktı çünkü ben otomobilin direksiyonuyla baya bi uğraştım ama nafile araç asfaltı öpmedi önce önden sonra arkadan kaymaya başladı. Bence de 407 güzel ama direksiyondan kumanda butonları yok mu bunun ayrıca vw 1.8t hepsinden performanslı.. Okuduğum yorumlara göre yeni passatta kokpitte plastikte geçme sorunları eski passatı aratır şu an diyorlar ama 1 sene içinde düzelir o ayrı.
    fiyat olarak avantajlı olanlar 1. mazda 6 2 .407
    son olarak passatin 2. eli deli pahalı bir araç çok şaşırıyorum doğrusu..

NEDEN PAHALI ÇÜNKÜ ÇOK TUTUYORÇÜNKÜ O BİR VOLKSWAGEN...ÇÜNKÜ O BİR PASSAT...ÇÜNKÜ O BİR ALMAN...ÇÜNKÜ O BİR PATRON ARABASI...
  • 407, her tarafından kalite akıyor arabanın, tasarımı çok hoş, sürüş pozisyonu mükemmel, yıllarca keyifle kullanılabilecek bir araba..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soylukan

407, her tarafından kalite akıyor arabanın, tasarımı çok hoş, sürüş pozisyonu mükemmel, yıllarca keyifle kullanılabilecek bir araba..

dün 5.vites programında 407 nin testi vardı

adamlar hiç beğenmedi
    1-yavaş performans yoksunu
    2-park sorunu burnu çok uzun
  • mazda 6 derim saydığın araçlar içerisinde en kalitelilerinden bri gerek yol tutuşı gerek güvenliği vs fakat mazda 6 nın ikinci el piyasası malesef yok satmak istediğin zaman zorluk çekersin bu sebepten dolayı eski kasa passat diyorum ama temizini bulabilirsen tabi
  • superb bnce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkerem2 -- 3 Aralık 2006; 14:41:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: blade__tr

güvenlik senin için ne kadar önemli bilmiyorum ama almadan bi şunlara bak derim

http://www.euroncap.com/images/results/large_family_cars/car_242_2005/Mazda%206%20Datasheet%202.pdf

http://www.euroncap.com/content/safety_ratings/details.php?id1=3&id2=189

http://www.euroncap.com/content/safety_ratings/details.php?id1=3&id2=219

/>

Teşekkür ederim.Güvenlik tabii önemli. 6 üzdü beni burada
  • Peugeot altınla platini karıştırıp araç üretse gene almam...Euro a,b,c,d,e,f,g,n...bilmemne bilmemne cap tan 7 yıldız üzerinden 77 yıldız alsa gene almam...Almam kardeşim almam....Aynı şeyler Renault içinde geçerli...Hayatımızda bi kere Renault almıştık burnumuzdan geldi...

Ben bu üç araç içinde Mazda derim.Mekanik güvenirlilik ve ömrü konusunda rakip kabul etmez.Ancak Passat yaşam güvenliği konusunda bir adım önde olabilir.

bu üçü içinde olmayan alternatifler de düşünülebilir tabiki.
  • Yav nasıl oluyor bu? Mazda senelerce en az sorun yaratan araç seçiliyor "2. mersedes" Peugeot'u göremedim sıralamada allah verede nerede?
    BU NASIL OLUYOOOOOR? Bu nekep dediğiniz yerin olduğu yerde yapılan sayım.
  • bu 3 araç da gayet iyi.
    fakat peco için diyebileceğim şey şu.
    bence araba kullanışlı değil.arabanın burnu kesinlikle görünmüyor.ayrıca ön park sensörleri de yok.bence dış görüntüsü haricinde çok fazla etkileyici bir tarafı yok.
    ben şahsen kesinlikle almam.sonuçta peco ve sonuçta fransız... ayrıca fransızlara siyasal nedenlerden dolayı da ayrıca kılım onlara da ayrıca

mazda 6 çok çekici bir araç bence.içi ayrı güzel dışı yine ayrı güzel.kesinlikle alınabilir.ancak ikinci eli servisi gibi şeyler beni düşündürüyor.mekaniği falan da oldukça iyi diyorlar.

passat oldukça sağlam ve stabil bir araca.ayrıca kalitesini ve uzun ömürlülüğünü de kanıtlamış.
    hepsinin de haricinde türkiye pazarında en çok tutulan sınıfının aracı ve ikinci eli oldukça sağlam gidiyor.sokakda bol miktarda var servis sıkıntısı falan da yok.

benim tercihim ikimci el sebebi ve güvenlik yönü konforu nedeni ile passat olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bettyonpower

ben şahsen kesinlikle almam.sonuçta peco ve sonuçta fransız... ayrıca fransızlara siyasal nedenlerden dolayı da ayrıca kılım onlara da ayrıca

benim tercihim ikimci el sebebi ve güvenlik yönü konforu nedeni ile passat olur.

Bu ne pehriz bu ne lahana turşusu, Almanyada Türkiyenin aleyhinde faaliyet gösteren 250 nin üzerinde azınlık derneği var, Kaplan lara Fetullahçılara yer açan gene almanya, Türkiyedeki Alman vakıflarının zararlı faaliyetlerini ortaya çıkaran Hamlebitoğlunu katleden gene Almanya! Ve kalkmışın fransızlara gıcığım var pejo almam ama passat alırım diyorsun, havlayan köpeğe hoşt diyorsun ama arkadan sessizce pantolonuna işiyene de kızmıyorsun ne biçim iş bu? Yanlış anlama, siyasi tepki göstermeni gururla karşılarım ama bütün avrupaya karşı olursa, çünkü inan hiçbiri öbüründen daha az halt yemiyor emin ol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xspecial

toyota carina e ile 3 takla attıktan sonra canım arabamız pert oldu tek başınaydım kemerim olmadığı halde burnum dahi kanamadı öyle güzel şanslı bir arabaydı bizim için. Gelgelelim yeni bir otomobil almamız gerekli
    yeni passat için daha çocukluk sendromları var diolar doğrudur büyük ihtimalle.Piyasaya yeni çıkan otomobile hemen yapışmamak lazım.
    passat 2005 yani eski kasa olan çok güzel bir araç sağlam 1.8 t leri piyasadaki çogu araçtan daha hızlı ve güvenli sayılabilir ama çok klasik oldu heryerde var ve pahalı
    Mazda 6 beni çok etkiledi park sensörü deri koltuk ve sunroof dışında tüm akseeuar standart abs ebd esp tcs bunların hepsi + 4 hoparlör + 2 tweeter + 1 subwoofer BOSE müzik sistemiyle gelior.Tek eksik park sensoru yok
    SON olarak pegueot 407 güzel bir otomobil yine bir çok şey standart hatta fazlası bile var ama kokpiti biraz banal geldi ayrıca burun çok uzun manevra probleminden korkuyorum.
    Bu araçları kullanan arkadaşlar varsa herkes yorumlarını eksik yönlerini yazarlarsa bilgilenmiş oluruz.

öncelikle çok geçmiş olsun hocam...Allah korumuş...
    böyle bir kaza atlatmışsın bence sakın gidipte peugeot alma...passat 1 . tercih olmalı sağlamlık diyorsan..ancak peugeot yanlış derim senin canının sağlığı için...(tabiiki Allah kimseye kaza bela vermesin..ben kaza durumundan bahsediorum...)
    saygılar...
  • bence de o listeye c5 de koyulmalı, kendi arabam diye demiyorum çok donanımlı güvenli özellikle vi,rajlarda verdiği güven hissi vb. tavsiye ederim ama malum fransız..
  • markayı biliyorsun..avensise devam et derim..yoksa mazda 6 yı tavsiye ederim.2007 de mazda koc grubunda olacak
  • ALMA KARDEŞİM SAKIN 407 ALMA NALET OLSUN BU PEJO FİRMASINA BUGÜNE KADAR HEP TEMKİNLİ YAKLAŞTIM PEJOYA KARŞI İLK ARABAM 407 İDİ ÇOK ÇEKTİM İNANILMAZ ÇEKTİM ZOR BELA SATTIM KURTULDUM SONRA ALACAĞIMA KARŞILIK İMZAMDAKİ ARABAYI ALDIM KORKUMDAN ARABAYI KULLANMIYORDUM İŞE BİLE OTOBÜSLE DOLMUŞLA GİDİYORDUM BUGÜN ACİL İŞLERİM VARDI ARABAYA BİNDİM ARABA ÇALIŞMIYOR NEYSE GÖRALDAN ADAM ÇAĞIRDIM TAKVİYE KABLOSUYLA FALAN ÇALIŞTIRDILAR BU SEFER AİR BAG VE ABS IŞIKLARI YANMAYA BAŞLADI SÖNMEMEKSİZİN SERVİSE BIRAKTIM ARABAYI BAKALIM BİTARAFIMA NE KADAR KAÇTI KESESİNE SEVEN PEJO ALMASIN BU KADAR SÖYLÜYORUM
  • 407 alma kesınlıkle

Prestıj ıcın passat

Ataklık keyıf ve tarz ıcın mazda 6 derım kı bnm favorım 6 olur heryerde Passat war sıkıldım
  • yeni kasa passt derim.eski kasadansa alma.sonra 407 hiç olmasa görüntü var.1.6 hdı güzel diye düşünüyorum.bende meganemi satıp 407 almayı düşünebilirim.mazda dersen fazla tutulan bi araç değil.yinede passat sonra 407
  • quote:

Orjinalden alıntı: anadolurock

ALMA KARDEŞİM SAKIN 407 ALMA NALET OLSUN BU PEJO FİRMASINA BUGÜNE KADAR HEP TEMKİNLİ YAKLAŞTIM PEJOYA KARŞI İLK ARABAM 407 İDİ ÇOK ÇEKTİM İNANILMAZ ÇEKTİM ZOR BELA SATTIM KURTULDUM SONRA ALACAĞIMA KARŞILIK İMZAMDAKİ ARABAYI ALDIM KORKUMDAN ARABAYI KULLANMIYORDUM İŞE BİLE OTOBÜSLE DOLMUŞLA GİDİYORDUM BUGÜN ACİL İŞLERİM VARDI ARABAYA BİNDİM ARABA ÇALIŞMIYOR NEYSE GÖRALDAN ADAM ÇAĞIRDIM TAKVİYE KABLOSUYLA FALAN ÇALIŞTIRDILAR BU SEFER AİR BAG VE ABS IŞIKLARI YANMAYA BAŞLADI SÖNMEMEKSİZİN SERVİSE BIRAKTIM ARABAYI BAKALIM BİTARAFIMA NE KADAR KAÇTI KESESİNE SEVEN PEJO ALMASIN BU KADAR SÖYLÜYORUM

geçmiş olsun.
    fransız değil mi
    yaptıkları elektirik aksamları genelde kötü olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soylukan

quote:

Orjinalden alıntı: bettyonpower

Bu ne pehriz bu ne lahana turşusu, Almanyada Türkiyenin aleyhinde faaliyet gösteren 250 nin üzerinde azınlık derneği var, Kaplan lara Fetullahçılara yer açan gene almanya, Türkiyedeki Alman vakıflarının zararlı faaliyetlerini ortaya çıkaran Hamlebitoğlunu katleden gene Almanya! Ve kalkmışın fransızlara gıcığım var pejo almam ama passat alırım diyorsun, havlayan köpeğe hoşt diyorsun ama arkadan sessizce pantolonuna işiyene de kızmıyorsun ne biçim iş bu? Yanlış anlama, siyasi tepki göstermeni gururla karşılarım ama bütün avrupaya karşı olursa, çünkü inan hiçbiri öbüründen daha az halt yemiyor emin ol.

siz neyden bahsediyorsunuz

fetullah gülenin yaptığını bu ülkede kim yaptı fetullah gülen tüm dünyada türk okullarını açarak orada hem istiklal marşımızın hemde türklerin tanınmasına yardımcı olmuştur
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.