Şimdi Ara

mazda 6 passat 2005 peugeot 407 arasında kaldım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
13.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence 3 terciğin yanına bide honda accorduda kat derim kesinlikle süperr.........
  • Arkadaşlar hepninize teşekkür ederim yalnız honda diyenlere şunu söylemek istiyorum honda çok güzel bir otomobil ama fiyatına göre donanım eksikliği var ayrıca esp üst modellerde var ama benim saydığım araçların hepsinde esp standart benim yaptığım kaza da esp olsaydı %90 olmayacaktı çünkü ben otomobilin direksiyonuyla baya bi uğraştım ama nafile araç asfaltı öpmedi önce önden sonra arkadan kaymaya başladı. Bence de 407 güzel ama direksiyondan kumanda butonları yok mu bunun ayrıca vw 1.8t hepsinden performanslı.. Okuduğum yorumlara göre yeni passatta kokpitte plastikte geçme sorunları eski passatı aratır şu an diyorlar ama 1 sene içinde düzelir o ayrı.
    fiyat olarak avantajlı olanlar 1. mazda 6 2 .407
    son olarak passatin 2. eli deli pahalı bir araç çok şaşırıyorum doğrusu..
  • peugeot 407 en kişilikli ve sıradışı olanı..

bence tercih sebebidir bu özellikleri..

özellikle sw modeli mükemmel bir tipe sahip
  • peugeot 407

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..CANDY.. -- 27 Temmuz 2005, 13:30:06 >
  • 407 cok isabetli bi karar .MAzda 6 dünyada ve avrupada bir cok ödül aldı ama nedense pek fazla tutmadı.Ayrıca parcaları cok pahalıdır
  • ya başlığı okudum da sadece "birşey oldumu geçmiş olsun" diyesim geldi

limon sıkmayalım
  • passat parasal gücün yeterse kesinlikle TDI almalısın ...
  • Öncelikle geçmiş olsun... Umarım sağlık açısından önemli bir problem yoktur. Cana geleceğine mala gelsin...

Sonun cevabına gelince.... Kesinlikle : PASSAT....
    İmkanım olsa, kesinlikle passat alırdım...
    Diğer arabaların süsüne aldanma.. Önemli olan kalite, işçilik ve konfor ise kesinlikle passat.
    Fiyatı diğerlerine göre biraz pahallı... Ancak, buna değer bişeyler var arabada. Şu aralar bende araba bakıyorum. İmkanlarım VW almaya yetmiyor. Ama imkanım olursa alırım. Bunada şükür diyelim ve sana da PASSAT ı tavsiye edelim... ok
    Hadi hayırlısı olsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ei

Öncelikle geçmiş olsun... Umarım sağlık açısından önemli bir problem yoktur. Cana geleceğine mala gelsin...

Sonun cevabına gelince.... Kesinlikle : PASSAT....
    İmkanım olsa, kesinlikle passat alırdım...
    Diğer arabaların süsüne aldanma.. Önemli olan kalite, işçilik ve konfor ise kesinlikle passat.
    Fiyatı diğerlerine göre biraz pahallı... Ancak, buna değer bişeyler var arabada. Şu aralar bende araba bakıyorum. İmkanlarım VW almaya yetmiyor. Ama imkanım olursa alırım. Bunada şükür diyelim ve sana da PASSAT ı tavsiye edelim... ok
    Hadi hayırlısı olsun...

kesınlıkle,

• Arkadaşlar donanım zenginliği fiyat avantajı karizması ve orta malı bi araba olmayışı sebebiyle ve internette araştırdığım kadarıyla 407 tercih sebebi olacak. Bir de hiçbir SW bu kadar güzel olamaz. Gerçi yine sedan alırız ama alışkanlık başka bişi diil.
    Bu arada geçmiş olsun diyen arkadaşlara öncelikle teşekkür ediyorum hiç bir şeyim yok çok şükür. Sadece carina yı özleyeceğim benim için özel bir anlamı var
  • Hayırlı olsun, güzel seçim O fiyat için gerçekten kaliteli bir otomobil, umarız sonu 307 gibi çıkmaz..
  • hayırLı oLsu nşimdiden..kazasız beLasız kuLLanman dileğiyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: Janjan

Hayırlı olsun, güzel seçim O fiyat için gerçekten kaliteli bir otomobil, umarız sonu 307 gibi çıkmaz..

niye öğle dedin onu anlamadım
  • 307'lerin büyük çoğunluğunda problemler çıkıyor, kullanıcı hatası dışında olarak.. Her yerde öyle duyuyorum bizim kuzende de var onunki 2004 model şu ana kadar sorunsuz ama etrafımda duyuyorum, yangın tehlikesiydi, direksiyon kutusuydu, arkasını kaydırmasıydı falan bayağı kötü bir imajı oluştu 307'nin o açıdan.. umarım 407'de de öyle durumlar olmaz fakat ilk izlenim olarak gerçekten çok sağlam ve kaliteli duruyor, Pejo'nun da özellikle D segmentinde bile bile hasarlı otomobil üretceği yok heralde..
  • dostum bence bi test sürüşü yap eminim mazdayı 1 numara bulacaksın 91 den beri mazda kullanıcısıyım hala waz geçemedim..
  • Evet.. Mazda içinde çoğu kişi iyi diyor. Ama ben yeni kasayı hiç denemedim.
    Tek problem ikinci elde para etmemesi ve biraz fazla yakıt harcama problemi diye biliyorum.

407 lerde çok tutmadı.. aynı sorun ondada var. Ancak VW deyince akan sular duruyor... Bunuda yinelemeden edemeyeceeğim...

Hayırlısı olsun. Hangisini seçersen seç... Kazasız belasız günler seninle olsun diliyorum.
  • 407'ler niye tutmadı diye düşünüyorsun hocam? Ankarada'yım ve bayağı dolanıyor buralarda 407'ler..
  • Evet haklısın...Her yerde farklı olabiliyor..Bursa da pek bulamıyorsun.. 307 çok var ama 407 bi kaç tane var...
    bende çok beğendim 407 yi ... kasası çok hoş. uzun burunlu... spor bi görüntü var...
  • passattaki çocukluk hastalığı 407de de olur.
    mazda 6 avrupada peynir ekmek gibi satıyo. kim o tutmadı diyen ya? işkembeden sallayıp duruyosunuz be.
    carinadan memnunsanız niye avensis almıyosunuz?
  • MAZDA 6
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.